Menu

Philadelphia Union vs Nashville Sc

Subaru Park, Chester16. marca 2025 o 19:25

Udalosti zápasu

Philadelphia Union
Nashville SC
Výkop
15′
S. Surridge

asistencia: W. Zimmerman

Polčas
Penalty cancelled63′
VAR
F. WestfieldN. Harriel
65′
M. UhreB. Damiani
65′
74′
A. QasemJ. Shaffelburg
D. Jean JacquesI. Vassilev
75′
VAR
79′Penalty confirmed
82′
H. Mukhtar

Penalty

84′
P. YazbekG. Brugman
84′
A. NajarJ. Bauer
D. GazdagA. Bedoya
85′
T. BariboC. Donovan
85′
90+2′
H. MukhtarT. Bunbury
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
3Shots off Goal5
11Total Shots12
3Blocked Shots3
8Shots insidebox9
3Shots outsidebox3
11Fouls20
7Corner Kicks2
0Offsides4
61%Ball Possession39%
2Yellow Cards2
1Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
443Total passes290
341Passes accurate204
77%Passes %70%
2.03expected_goals1.68
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Philadelphia Union je 6.90, v porovnaní s 7.02 u Nashville SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Philadelphia Union je F. Westfield (7.12), u Nashville SC je to S. Surridge (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Philadelphia Union prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 2 asistenciami, na čele s D. Jean Jacques (2G). U Nashville SC je to 15 gólov a 11 asistencií s lídrom S. Surridge (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Philadelphia Union nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Nashville SC má 4 obrancov s priemerom 7.07. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Philadelphia Union nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 4 u Nashville SC s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Philadelphia Union nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Nashville SC s priemerom 7.24. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Philadelphia Union a 84% u Nashville SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Philadelphia Union nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Nashville SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Philadelphia Union je 24.8 (najmladší: F. Westfield (20), najstarší: A. Blake (35)), zatiaľ čo Nashville SC má priemer 28.5 (najmladší: A. Qasem (22), najstarší: J. Willis (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Philadelphia Union majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 8 u Nashville SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Philadelphia Union4-4-24-4-2Nashville SC
GKDEFMIDFWD
18Blake39Westfie.5Glesnes29Makhanya27Wagner10Gazdag21Jacques4Lukic33Sullivan9Baribo7Uhre1Willis31Najar25Zimmerm.5Maher2Lovitz37Qasem8Yazbek20Tagseth19Muyl10Mukhtar9Surridge

Náhradníci

Tréner: Bradley Neil Carnell

Náhradníci

Tréner: Brian Joseph Callaghan II

Philadelphia UnionSila pozíciíNashville SC
6.90
Ø Hodnotenie
7.02
6.93Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 4)7.07
0G 1A0G 3A
6.84Záložník (4 v 4)6.88
2G 1A3G 4A
Útočník (2 v 2)7.24
0G 0A12G 4A
Philadelphia Union4-4-2
18BrankárA. Blake6.9
39ObrancaF. Westfield7.11A
5ObrancaJ. Glesnes
29ObrancaO. Makhanya6.8
27ObrancaK. Wagner
10ZáložníkD. Gazdag
21ZáložníkD. Jean Jacques6.92G
4ZáložníkJ. Lukic6.81A
33ZáložníkQ. Sullivan
9ÚtočníkT. Baribo
7ÚtočníkM. Uhre
Nashville SC4-4-2
1BrankárJ. Willis
31ObrancaA. Najar7.23A
25ObrancaW. Zimmerman
5ObrancaJ. Maher7.1
2ObrancaD. Lovitz7.0
37ZáložníkA. Qasem6.71G1A
8ZáložníkP. Yazbek7.11G3A
20ZáložníkE. Tagseth7.11G
19ZáložníkA. Muyl6.6
10ÚtočníkH. Mukhtar7.03G4A
9ÚtočníkS. Surridge7.59G

Prehľad zápasu

Nashville SC zdolal Philadelphia Union 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: S. Surridge 15′, J. Lukic 33′, A. Qasem 44′, H. Mukhtar 82′ (pen.). Boli udelené 4 žlté karty, Bola udelená 1 červená karta. Philadelphia Union mal 61% držanie lopty, Nashville SC mal 39%. Philadelphia Union mal 11 striel (5 na bránu), Nashville SC mal 12 (4 na bránu). Očakávané góly: Philadelphia Union 2.03 — Nashville SC 1.68. Philadelphia Union urobil 5 striedaní, Nashville SC urobil 4. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Quinn Sullivan 63′), Penalty confirmed (Hany Mukhtar 79′).

Rivalita od 2021

Philadelphia Union vs Nashville SC vzájomné výsledky

11 stretnutí
Philadelphia Union
4
výhier
Remízy
3
Nashville SC
4
výhier
Góly spolu
19 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
3/11 · 27%
Nad 2,5
3/11 · 27%

Aktuálna forma

Philadelphia Union

LLDLDD

Nashville SC

WDLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026