Menu

Dc United vs Columbus Crew

Audi Field, Washington30. marca 2025 o 00:30
Domáci

DC United

12
Rozhodca: Chris Penso

Udalosti zápasu

DC United
Columbus Crew
Výkop
C. Benteke

asistencia: Peglow

13′
16′
D. Rossi

asistencia: A. Herrera

A. HerreraD. Dodson
33′
Polčas
65′
D. Rossi

asistencia: M. Arfsten

66′
C. RuvalcabaS. Moreira
66′
D. JonesA. Jackson
J. StroudJ. Murrell
70′
H. KijimaBoris Enow
70′
M. PeltolaD. Badji
74′
84′
J. Russell-RoweM. Amundsen
84′
D. NagbeT. Habroune
90′
M. ArfstenD. Jones
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
5Shots off Goal1
8Total Shots9
1Blocked Shots1
7Shots insidebox5
1Shots outsidebox4
13Fouls9
3Corner Kicks4
2Offsides2
47%Ball Possession53%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
435Total passes509
349Passes accurate436
80%Passes %86%
1.36expected_goals1.19
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy DC United je 6.67, v porovnaní s 6.77 u Columbus Crew. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč DC United je M. Peltola (7.14), u Columbus Crew je to D. Chambost (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky DC United prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 3 asistenciami, na čele s L. Bartlett (1G). U Columbus Crew je to 7 gólov a 7 asistencií s lídrom D. Rossi (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

DC United nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo Columbus Crew má 3 obrancov s priemerom 6.53. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

DC United nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.63, oproti 5 u Columbus Crew s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

DC United nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Columbus Crew s priemerom 6.88. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u DC United a 86% u Columbus Crew. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu DC United nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Columbus Crew. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky DC United je 25.5 (najmladší: M. Peltola (23), najstarší: J. Stroud (29)), zatiaľ čo Columbus Crew má priemer 25.8 (najmladší: P. Schulte (24), najstarší: D. Chambost (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu DC United majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 9 u Columbus Crew. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

DC United4-2-3-13-5-2Columbus Crew
GKDEFMIDFWD
1Kim22Herrera3Bartlett15Rowles28Schnegg4Peltola77Kijima8Stroud10Pirani7Peglow20Benteke28Schulte48Ruvalca.25Zawadzki21Cheberko2Herrera7Chambost6Nagbe27Arfsten12Jones19Russell.10Rossi

Náhradníci

Tréner: René Weiler

Náhradníci

Tréner: Wilfried Nancy

DC UnitedSila pozíciíColumbus Crew
6.67
Ø Hodnotenie
6.77
Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.74Obranca (4 v 3)6.53
2G 0A0G 0A
6.63Záložník (5 v 5)6.87
1G 3A3G 6A
Útočník (1 v 2)6.88
0G 0A4G 1A
DC United4-2-3-1
1BrankárJ. Kim
22ObrancaA. Herrera6.6
3ObrancaL. Bartlett6.71G
15ObrancaK. Rowles6.91G
28ObrancaD. Schnegg
4ZáložníkM. Peltola7.11G
77ZáložníkH. Kijima6.5
8ZáložníkJ. Stroud6.6
10ZáložníkGabriel Pirani6.3
7ZáložníkPeglow6.73A
20ÚtočníkC. Benteke
Columbus Crew3-5-2
28BrankárP. Schulte6.8
48ObrancaC. Ruvalcaba
25ObrancaS. Zawadzki6.8
21ObrancaY. Cheberko6.3
2ZáložníkA. Herrera6.51A
7ZáložníkD. Chambost7.11A
6ZáložníkD. Nagbe
27ZáložníkM. Arfsten7.03G4A
12ZáložníkD. Jones
19ÚtočníkJ. Russell-Rowe
10ÚtočníkD. Rossi6.94G1A

Prehľad zápasu

Columbus Crew zdolal DC United 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: C. Benteke 13′, D. Rossi 16′, D. Rossi 65′. Bolo udelených 5 žltých kariet. DC United mal 47% držanie lopty, Columbus Crew mal 53%. DC United mal 8 striel (2 na bránu), Columbus Crew mal 9 (7 na bránu). Očakávané góly: DC United 1.36 — Columbus Crew 1.19. DC United urobil 4 striedaní, Columbus Crew urobil 5.

Rivalita od 2012

DC United vs Columbus Crew vzájomné výsledky

30 stretnutí
DC United
9
výhier
Remízy
6
Columbus Crew
15
výhier
Góly spolu
82 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
14/30 · 47%
Nad 2,5
16/30 · 53%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 24 v 2021

Aktuálna forma

DC United

LDWWDD

Columbus Crew

LLLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026