Menu

St Louis City vs Austin

CITYPARK, St. Louis30. marca 2025 o 20:15
01
Hostia

Austin

Rozhodca: Sergiy Boyko

Udalosti zápasu

St. Louis City
Austin
Výkop
33′
M. Uzuni

asistencia: O. Bukari

Polčas
C. DurkinC. Pompeu
61′
J. NilssonA. Watts
61′
66′
O. BukariI. Sanchez
S. BecherJoao Klauss
68′
A. MoralesT. Ostrak
68′
80′
D. PereiraJ. Obrian
80′
O. SvatokJ. Cascante
J. HornT. Baumgartl
85′
90′
M. UzuniD. Rubio
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
6Shots off Goal4
16Total Shots8
8Blocked Shots2
9Shots insidebox6
7Shots outsidebox2
11Fouls14
8Corner Kicks3
1Offsides3
64%Ball Possession36%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
562Total passes324
490Passes accurate267
87%Passes %82%
0.80expected_goals0.77
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy St. Louis City je 6.87, v porovnaní s 6.72 u Austin. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč St. Louis City je M. Hartel (7.47), u Austin je to B. Stuver (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky St. Louis City prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 4 asistenciami, na čele s M. Hartel (3G). U Austin je to 7 gólov a 2 asistencií s lídrom M. Uzuni (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

St. Louis City nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Austin má 4 obrancov s priemerom 6.67. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

St. Louis City nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 4 u Austin s hodnotením 6.57. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

St. Louis City nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.46, v porovnaní s 2 u Austin s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u St. Louis City a 84% u Austin. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu St. Louis City nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Austin. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky St. Louis City je 27.7 (najmladší: C. Wallem (25), najstarší: J. Yaro (31)), zatiaľ čo Austin má priemer 28.1 (najmladší: O. Wolff (21), najstarší: B. Stuver (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu St. Louis City majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 9 u Austin. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

St. Louis City5-4-14-4-2Austin
GKDEFMIDFWD
39Lundt22Hiebert15Yaro5Kessler4Nilsson38Horn6Wallem8Durkin27Morales17Hartel11Becher1Stuver17Gallagh.5Svatok4Hines-I.29Biro11Bukari8Pereira14Sabovic33Wolff9Vazquez10Uzuni

Náhradníci

Tréner: David Critchley

Náhradníci

Tréner: Nicolás Estévez Martínez

St. Louis CitySila pozíciíAustin
6.87
Ø Hodnotenie
6.72
Brankár (1 v 1)7.44
0G 0A0G 0A
Obranca (5 v 4)6.67
0G 0A2G 1A
7.00Záložník (4 v 4)6.57
4G 1A0G 1A
6.46Útočník (1 v 2)6.71
1G 3A5G 0A
St. Louis City5-4-1
39BrankárB. Lundt
22ObrancaK. Hiebert
15ObrancaJ. Yaro
5ObrancaH. Kessler
4ObrancaJ. Nilsson
38ObrancaJ. Horn
6ZáložníkC. Wallem6.5
8ZáložníkC. Durkin7.01G
27ZáložníkA. Morales
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
11ÚtočníkS. Becher6.51G3A
Austin4-4-2
1BrankárB. Stuver7.4
17ObrancaJ. Gallagher6.41A
5ObrancaO. Svatok6.8
4ObrancaB. Hines-Ike6.91G
29ObrancaGuilherme Biro6.51G
11ZáložníkO. Bukari
8ZáložníkD. Pereira6.91A
14ZáložníkB. Sabovic6.4
33ZáložníkO. Wolff6.4
9ÚtočníkB. Vazquez6.5
10ÚtočníkM. Uzuni6.95G

Prehľad zápasu

Austin zdolal St. Louis City 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: M. Uzuni 33′. Bolo udelených 5 žltých kariet. St. Louis City mal 64% držanie lopty, Austin mal 36%. St. Louis City mal 16 striel (2 na bránu), Austin mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: St. Louis City 0.80 — Austin 0.77. St. Louis City urobil 5 striedaní, Austin urobil 4.

Rivalita od 2023

St. Louis City vs Austin vzájomné výsledky

7 stretnutí
St. Louis City
5
výhier
Remízy
1
Austin
1
výhier
Góly spolu
26 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

St. Louis City

WWLWLL

Austin

LDWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026