Menu

New York Red Bulls vs Chicago Fire

Sports Illustrated Stadium, Harrison6. apríla 2025 o 01:30
Rozhodca: Jair Antonio Maruffo

Udalosti zápasu

New York Red Bulls
Chicago Fire
Výkop
37′
S. RogersO. Gonzalez
Polčas
62′
R. KouameM. Pineda
62′
K. AcostaT. Barlow
62′
J. ReynoldsO. Glasgow
M. SofoW. Carmona
69′
S. NgomaD. Gjengaar
69′
F. CarballoP. Stroud
76′
84′
A. GutmanM. Haile-Selassie
E. ForsbergS. Nealis
87′
E. M. Choupo-MotingW. Bogacz
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal6
1Shots off Goal6
7Total Shots13
0Blocked Shots1
6Shots insidebox7
1Shots outsidebox6
6Fouls16
2Corner Kicks4
3Offsides3
44%Ball Possession56%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves4
409Total passes524
324Passes accurate445
79%Passes %85%
1.36expected_goals1.86
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New York Red Bulls je 6.66, v porovnaní s 7.04 u Chicago Fire. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New York Red Bulls je D. Nealis (6.98), u Chicago Fire je to H. Cuypers (7.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New York Red Bulls prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 3 asistenciami, na čele s E. M. Choupo-Moting (2G). U Chicago Fire je to 17 gólov a 7 asistencií s lídrom H. Cuypers (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New York Red Bulls nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Chicago Fire má 4 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New York Red Bulls nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 3 u Chicago Fire s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New York Red Bulls nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 3 u Chicago Fire s priemerom 7.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u New York Red Bulls a 81% u Chicago Fire. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New York Red Bulls nazbierali v tejto sezóne 3 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Chicago Fire. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New York Red Bulls je 28.5 (najmladší: O. Valencia (21), najstarší: E. M. Choupo-Moting (36)), zatiaľ čo Chicago Fire má priemer 26.3 (najmladší: S. Oregel (20), najstarší: P. Zinckernagel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New York Red Bulls majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 7 u Chicago Fire. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New York Red Bulls4-2-3-14-3-3Chicago Fire
GKDEFMIDFWD
31Coronel12Nealis26Parker3Eile5Valencia75Edelman20Carballo81Ngoma10Forsberg37Sofo13Choupo-.1Brady36Reynolds4Teran5Rogers15Gutman6Kouame23Acosta35Oregel11Zincker.9Cuypers19Bamba

Náhradníci

Tréner: Sandro Schwarz

Náhradníci

Tréner: Mike Matkovich

New York Red BullsSila pozíciíChicago Fire
6.66
Ø Hodnotenie
7.04
Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 4)6.54
0G 0A0G 2A
6.65Záložník (5 v 3)6.70
2G 3A0G 0A
6.62Útočník (1 v 3)7.50
2G 0A17G 5A
New York Red Bulls4-2-3-1
31BrankárCarlos Coronel
12ObrancaD. Nealis7.0
26ObrancaT. Parker6.7
3ObrancaN. Eile
5ObrancaO. Valencia6.3
75ZáložníkD. Edelman
20ZáložníkF. Carballo
81ZáložníkS. Ngoma
10ZáložníkE. Forsberg6.81G3A
37ZáložníkM. Sofo6.51G
13ÚtočníkE. M. Choupo-Moting6.62G
Chicago Fire4-3-3
1BrankárC. Brady7.0
36ObrancaJ. Reynolds
4ObrancaC. Teran
5ObrancaS. Rogers6.3
15ObrancaA. Gutman6.82A
6ZáložníkR. Kouame
23ZáložníkK. Acosta
35ZáložníkS. Oregel6.7
11ÚtočníkP. Zinckernagel7.54G3A
9ÚtočníkH. Cuypers7.811G
19ÚtočníkJ. Bamba7.22G2A

Prehľad zápasu

New York Red Bulls zdolal Chicago Fire 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: J. Bamba 32′, S. Ngoma 41′, E. M. Choupo-Moting 45′ (pen.). New York Red Bulls mal 44% držanie lopty, Chicago Fire mal 56%. New York Red Bulls mal 7 striel (6 na bránu), Chicago Fire mal 13 (6 na bránu). Očakávané góly: New York Red Bulls 1.36 — Chicago Fire 1.86. New York Red Bulls urobil 5 striedaní, Chicago Fire urobil 5.

Rivalita od 2012

New York Red Bulls vs Chicago Fire vzájomné výsledky

33 stretnutí
New York Red Bulls
12
výhier
Remízy
8
Chicago Fire
13
výhier
Góly spolu
100 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
21/33 · 64%
Nad 2,5
19/33 · 58%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 45 v 2014

Aktuálna forma

New York Red Bulls

WWLLLD

Chicago Fire

WLLLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026