Menu

New York City Fc vs Minnesota United Fc

Yankee Stadium, Bronx6. apríla 2025 o 21:00
Rozhodca: Sergiy Boyko

Udalosti zápasu

New York City FC
Minnesota United FC
Výkop
2′
T. Oluwaseyi

asistencia: J. Pereyra

29′
W. Trapp

asistencia: J. Pereyra

J. FernandezM. Bakrar
40′
B. RisaS. Tanasijevic
40′
Penalty confirmed45+5′
VAR
Polčas
M. IlenicA. Ojeda
59′
J. HaakJ. Shore
66′
73′
R. LodC. Harvey
89′
J. RosalesA. Markanich
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal9
13Shots off Goal4
25Total Shots16
8Blocked Shots3
15Shots insidebox11
10Shots outsidebox5
8Fouls10
9Corner Kicks8
1Offsides1
73%Ball Possession27%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves3
655Total passes233
560Passes accurate149
85%Passes %64%
2.69expected_goals1.95
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New York City FC je 6.85, v porovnaní s 6.86 u Minnesota United FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New York City FC je H. Wolf (7.05), u Minnesota United FC je to J. Pereyra (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New York City FC prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 7 asistenciami, na čele s H. Wolf (5G). U Minnesota United FC je to 8 gólov a 5 asistencií s lídrom K. Yeboah (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New York City FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Minnesota United FC má 5 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New York City FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 3 u Minnesota United FC s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New York City FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Minnesota United FC s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u New York City FC a 84% u Minnesota United FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New York City FC nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Minnesota United FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New York City FC je 29.3 (najmladší: H. Wolf (26), najstarší: M. Moralez (38)), zatiaľ čo Minnesota United FC má priemer 27.6 (najmladší: N. Romero (22), najstarší: M. Boxall (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New York City FC majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 9 u Minnesota United FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New York City FC4-2-3-15-3-2Minnesota United FC
GKDEFMIDFWD
49Freese35Ilenic13Martins5Risa22O'Toole55Parks80Haak11Fernand.10Moralez17Wolf16Martinez97St.Clair21Hlongwa.28Diaz15Boxall5Romero8Rosales17Lod20Trapp26Pereyra14Oluwase.9Yeboah

Náhradníci

Tréner: Pascal Jansen

Náhradníci

Tréner: Eric Ramsay

New York City FCSila pozíciíMinnesota United FC
6.85
Ø Hodnotenie
6.86
6.96Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 5)6.78
0G 0A0G 1A
6.94Záložník (5 v 3)7.07
8G 7A1G 4A
Útočník (1 v 2)6.78
0G 0A7G 0A
New York City FC4-2-3-1
49BrankárM. Freese7.0
35ObrancaM. Ilenic
13ObrancaThiago Martins7.0
5ObrancaB. Risa
22ObrancaK. O'Toole6.4
55ZáložníkK. Parks6.82G
80ZáložníkJ. Haak
11ZáložníkJ. Fernandez
10ZáložníkM. Moralez7.01G6A
17ZáložníkH. Wolf7.05G1A
16ÚtočníkA. Martinez
Minnesota United FC5-3-2
97BrankárD. St.Clair
21ObrancaB. Hlongwane6.4
28ObrancaJ. Diaz6.91A
15ObrancaM. Boxall6.8
5ObrancaN. Romero7.0
8ObrancaJ. Rosales
17ZáložníkR. Lod
20ZáložníkW. Trapp6.7
26ZáložníkJ. Pereyra7.41G4A
14ÚtočníkT. Oluwaseyi
9ÚtočníkK. Yeboah6.87G

Prehľad zápasu

Minnesota United FC zdolal New York City FC 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: T. Oluwaseyi 2′, W. Trapp 29′, K. Parks 89′. Boli udelené 3 žlté karty. New York City FC mal 73% držanie lopty, Minnesota United FC mal 27%. New York City FC mal 25 striel (4 na bránu), Minnesota United FC mal 16 (9 na bránu). Očakávané góly: New York City FC 2.69 — Minnesota United FC 1.95. New York City FC urobil 4 striedaní, Minnesota United FC urobil 2. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Alonso Martínez 45′).

Rivalita od 2017

New York City FC vs Minnesota United FC vzájomné výsledky

7 stretnutí
New York City FC
3
výhier
Remízy
1
Minnesota United FC
3
výhier
Góly spolu
18 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

New York City FC

WWLWLD

Minnesota United FC

LDWLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026