Menu

Los Angeles Fc vs San Jose Earthquakes

Banc of California Stadium, Los Angeles13. apríla 2025 o 04:30

Udalosti zápasu

Los Angeles FC
San Jose Earthquakes
Výkop
20′
DanielE. Edwards
Polčas
S. Palencia

asistencia: D. Bouanga

65′
M. ChanotMarlon
67′
N. OrdazC. Under
67′
68′
I. HarkesM. Kaye
68′
N. TsakirisA. Pellegrino
75′
B. LerouxO. Bouda
75′
RodriguesD. Munie
M. DelgadoT. Tillman
83′
D. Bouanga

asistencia: O. Giroud

86′
O. GiroudA. Wibowo
89′
90+5′
Vitor CostaP. Judd
90′
C. Espinoza

asistencia: J. Martinez

Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
4Shots off Goal7
12Total Shots16
4Blocked Shots6
4Shots insidebox10
8Shots outsidebox6
12Fouls12
4Corner Kicks6
2Offsides1
49%Ball Possession51%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
428Total passes431
316Passes accurate325
74%Passes %75%
1.49expected_goals2.12
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Los Angeles FC je 7.13, v porovnaní s 7.05 u San Jose Earthquakes. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Los Angeles FC je M. Chanot (7.70), u San Jose Earthquakes je to N. Tsakiris (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Los Angeles FC prispeli v tejto sezóne 43 gólmi a 25 asistenciami, na čele s D. Bouanga (26G). U San Jose Earthquakes je to 4 gólov a 7 asistencií s lídrom N. Tsakiris (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Los Angeles FC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.26, zatiaľ čo San Jose Earthquakes má 3 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Los Angeles FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.09, oproti 4 u San Jose Earthquakes s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Los Angeles FC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.16, v porovnaní s 3 u San Jose Earthquakes s priemerom 7.32. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 53% u Los Angeles FC a 82% u San Jose Earthquakes. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Los Angeles FC nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 7 u San Jose Earthquakes. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Los Angeles FC je 31.1 (najmladší: N. Ordaz (21), najstarší: H. Lloris (39)), zatiaľ čo San Jose Earthquakes má priemer 27.7 (najmladší: N. Tsakiris (20), najstarší: D. Romney (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Los Angeles FC majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 9 u San Jose Earthquakes. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Los Angeles FC3-4-33-4-2-1San Jose Earthquakes
GKDEFMIDFWD
1Lloris33Long25Chanot4Segura14Palencia6Jesus8Delgado24Holling.27Ordaz9Giroud99Bouanga42Daniel26Rodrigu.4Valdez12Romney10Espinoza34Leroux6Harkes94Costa66Tsakiris9Arango17Martinez

Náhradníci

Tréner: Steven Emil Cherundolo

Náhradníci

Tréner: Bruce Arena

Los Angeles FCSila pozíciíSan Jose Earthquakes
7.13
Ø Hodnotenie
7.05
6.82Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
7.26Obranca (3 v 3)6.89
2G 2A1G 0A
7.09Záložník (4 v 4)6.94
6G 11A1G 3A
7.16Útočník (3 v 3)7.32
35G 12A2G 4A
Los Angeles FC3-4-3
1BrankárH. Lloris6.8
33ObrancaA. Long7.01G
25ObrancaM. Chanot7.7
4ObrancaE. Segura7.01G2A
14ZáložníkS. Palencia7.11G2A
6ZáložníkIgor Jesus7.01A
8ZáložníkM. Delgado7.23G4A
24ZáložníkR. Hollingshead7.12G4A
27ÚtočníkN. Ordaz6.96G3A
9ÚtočníkO. Giroud6.93G1A
99ÚtočníkD. Bouanga7.726G8A
San Jose Earthquakes3-4-2-1
42BrankárDaniel7.3
26ObrancaRodrigues
4ObrancaB. R. Wilson Valdez
12ObrancaD. Romney6.91G
10ZáložníkC. Espinoza
34ZáložníkB. Leroux7.21G3A
6ZáložníkI. Harkes6.8
94ZáložníkVitor Costa6.9
66ÚtočníkN. Tsakiris7.32G4A
9ÚtočníkC. Arango
17ÚtočníkJ. Martinez

Prehľad zápasu

Los Angeles FC zdolal San Jose Earthquakes 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: S. Palencia 65′, D. Bouanga 86′, C. Espinoza 90′. Bola udelená 1 žltá karta. Los Angeles FC mal 49% držanie lopty, San Jose Earthquakes mal 51%. Los Angeles FC mal 12 striel (4 na bránu), San Jose Earthquakes mal 16 (3 na bránu). Očakávané góly: Los Angeles FC 1.49 — San Jose Earthquakes 2.12. Los Angeles FC urobil 4 striedaní, San Jose Earthquakes urobil 6.

Rivalita od 2018

Los Angeles FC vs San Jose Earthquakes vzájomné výsledky

23 stretnutí
Los Angeles FC
13
výhier
Remízy
2
San Jose Earthquakes
8
výhier
Góly spolu
95 · 4.1/zápas
Obaja skórovali
19/23 · 83%
Nad 2,5
19/23 · 83%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 62 v 2024

Aktuálna forma

Los Angeles FC

DWWDLW

San Jose Earthquakes

LDDWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026