Menu

Atlanta United Fc vs Nashville Sc

Mercedes-Benz Stadium, Atlanta3. mája 2025 o 20:45
Rozhodca: Sergiy Boyko

Udalosti zápasu

Atlanta United FC
Nashville SC
Výkop
M. Almiron

asistencia: B. Lennon

20′
Polčas
63′
A. MuylJ. Perez
66′
D. Lovitz

asistencia: H. Mukhtar

S. LobjanidzeE. Mosquera
67′
M. KlichB. Slisz
67′
77′
J. ShaffelburgA. Qasem
E. Latte LathJ. Thiare
85′
M. AlmironM. Edwards
85′
89′
A. NajarJ. Bauer
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
3Shots off Goal4
6Total Shots10
1Blocked Shots1
4Shots insidebox9
2Shots outsidebox1
5Fouls6
2Corner Kicks8
1Offsides2
37%Ball Possession63%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
370Total passes629
295Passes accurate554
80%Passes %88%
0.95expected_goals1.45
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Atlanta United FC je 6.96, v porovnaní s 7.09 u Nashville SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Atlanta United FC je M. Almiron (7.41), u Nashville SC je to S. Surridge (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Atlanta United FC prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 6 asistenciami, na čele s A. Miranchuk (5G). U Nashville SC je to 14 gólov a 10 asistencií s lídrom S. Surridge (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Atlanta United FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo Nashville SC má 4 obrancov s priemerom 7.13. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Atlanta United FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.07, oproti 4 u Nashville SC s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Atlanta United FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 2 u Nashville SC s priemerom 7.24. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Atlanta United FC a 86% u Nashville SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Atlanta United FC nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Nashville SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Atlanta United FC je 28.0 (najmladší: A. Fortune (23), najstarší: S. Lobjanidze (31)), zatiaľ čo Nashville SC má priemer 29.4 (najmladší: P. Yazbek (23), najstarší: J. Willis (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Atlanta United FC majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 8 u Nashville SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Atlanta United FC4-2-3-14-4-2Nashville SC
GKDEFMIDFWD
1Guzan11Lennon3Williams44Abram18Amador59Miranch.43Klich9Lobjani.10Almiron35Fortune19Lath1Willis31Najar4Palacios5Maher2Lovitz14Shaffel.8Yazbek20Tagseth19Muyl10Mukhtar9Surridge

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

Náhradníci

Tréner: Brian Joseph Callaghan II

Atlanta United FCSila pozíciíNashville SC
6.96
Ø Hodnotenie
7.09
6.80Obranca (4 v 4)7.13
0G 0A0G 3A
7.07Záložník (5 v 4)6.95
8G 4A2G 3A
6.69Útočník (1 v 2)7.24
2G 2A12G 4A
Atlanta United FC4-2-3-1
1BrankárB. Guzan
11ObrancaB. Lennon
3ObrancaD. Williams
44ObrancaL. Abram
18ObrancaP. Amador6.8
59ZáložníkA. Miranchuk7.35G2A
43ZáložníkM. Klich
9ZáložníkS. Lobjanidze6.82G
10ZáložníkM. Almiron7.42A
35ZáložníkA. Fortune6.81G
19ÚtočníkE. Latte Lath6.72G2A
Nashville SC4-4-2
1BrankárJ. Willis
31ObrancaA. Najar7.23A
4ObrancaJ. Palacios7.3
5ObrancaJ. Maher7.1
2ObrancaD. Lovitz7.0
14ZáložníkJ. Shaffelburg
8ZáložníkP. Yazbek7.11G3A
20ZáložníkE. Tagseth7.11G
19ZáložníkA. Muyl6.6
10ÚtočníkH. Mukhtar7.03G4A
9ÚtočníkS. Surridge7.59G

Prehľad zápasu

Atlanta United FC a Nashville SC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: M. Almiron 20′, D. Lovitz 66′. Boli udelené 4 žlté karty. Atlanta United FC mal 37% držanie lopty, Nashville SC mal 63%. Atlanta United FC mal 6 striel (2 na bránu), Nashville SC mal 10 (5 na bránu). Očakávané góly: Atlanta United FC 0.95 — Nashville SC 1.45. Atlanta United FC urobil 4 striedaní, Nashville SC urobil 3.

Rivalita od 2020

Atlanta United FC vs Nashville SC vzájomné výsledky

13 stretnutí
Atlanta United FC
4
výhier
Remízy
4
Nashville SC
5
výhier
Góly spolu
40 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
7/13 · 54%
Nad 2,5
7/13 · 54%

Aktuálna forma

Atlanta United FC

LWWWLL

Nashville SC

WDLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026