Menu

Dc United vs New York City Fc

Audi Field, Washington15. mája 2025 o 01:30
Domáci

DC United

00
Rozhodca: Armando Villarrea

Udalosti zápasu

DC United
New York City FC
Výkop
C. BentekeJ. Murrell
20′
Polčas
46′
M. MoralezA. O'Neill
H. KijimaJ. Stroud
59′
R. LealR. Zouhir
59′
Boris EnowB. Servania
59′
65′
J. ShoreM. Carrizo
73′
B. RisaN. Cavallo
73′
T. GrayM. Ilenic
M. PeltolaJ. Hopkins
81′
81′
H. WolfA. Ojeda
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
1Shots off Goal8
5Total Shots15
2Blocked Shots2
3Shots insidebox12
2Shots outsidebox3
12Fouls12
4Corner Kicks9
0Offsides1
42%Ball Possession58%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
391Total passes546
309Passes accurate459
79%Passes %84%
0.93expected_goals2.20
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy DC United je 6.76, v porovnaní s 6.95 u New York City FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč DC United je M. Peltola (7.14), u New York City FC je to A. Perea (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky DC United prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 0 asistenciami, na čele s L. Bartlett (1G). U New York City FC je to 7 gólov a 8 asistencií s lídrom H. Wolf (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

DC United nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo New York City FC má 4 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

DC United nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 5 u New York City FC s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

DC United nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.45, v porovnaní s 1 u New York City FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u DC United a 82% u New York City FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu DC United nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 5 u New York City FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky DC United je 25.8 (najmladší: M. Peltola (23), najstarší: L. Bartlett (28)), zatiaľ čo New York City FC má priemer 26.7 (najmladší: J. Shore (18), najstarší: M. Moralez (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu DC United majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 10 u New York City FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

DC United3-4-34-2-3-1New York City FC
GKDEFMIDFWD
13Barraza16Tubbs3Bartlett15Rowles22Herrera4Peltola6Enow28Schnegg77Kijima20Benteke11Leal49Freese24Gray13Martins80Haak5Risa32Shore8Perea11Fernand.10Moralez17Wolf16Martinez

Náhradníci

Tréner: René Weiler

Náhradníci

Tréner: Pascal Jansen

DC UnitedSila pozíciíNew York City FC
6.76
Ø Hodnotenie
6.95
Brankár (1 v 1)6.96
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (3 v 4)6.98
2G 0A1G 1A
6.87Záložník (4 v 5)6.93
1G 0A6G 7A
6.45Útočník (3 v 1)
0G 0A0G 0A
DC United3-4-3
13BrankárL. Barraza
16ObrancaG. Tubbs
3ObrancaL. Bartlett6.71G
15ObrancaK. Rowles6.91G
22ZáložníkA. Herrera6.6
4ZáložníkM. Peltola7.11G
6ZáložníkBoris Enow
28ZáložníkD. Schnegg
77ÚtočníkH. Kijima6.5
20ÚtočníkC. Benteke
11ÚtočníkR. Leal
New York City FC4-2-3-1
49BrankárM. Freese7.0
24ObrancaT. Gray7.01G1A
13ObrancaThiago Martins7.0
80ObrancaJ. Haak
5ObrancaB. Risa
32ZáložníkJ. Shore6.6
8ZáložníkA. Perea7.1
11ZáložníkJ. Fernandez
10ZáložníkM. Moralez7.01G6A
17ZáložníkH. Wolf7.05G1A
16ÚtočníkA. Martinez

Prehľad zápasu

DC United a New York City FC remizovali 0:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Boli udelené 4 žlté karty. DC United mal 42% držanie lopty, New York City FC mal 58%. DC United mal 5 striel (2 na bránu), New York City FC mal 15 (5 na bránu). Očakávané góly: DC United 0.93 — New York City FC 2.20. DC United urobil 5 striedaní, New York City FC urobil 5.

Rivalita od 2015

DC United vs New York City FC vzájomné výsledky

25 stretnutí
DC United
9
výhier
Remízy
4
New York City FC
12
výhier
Góly spolu
74 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
15/25 · 60%
Nad 2,5
15/25 · 60%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 60 v 2021

Aktuálna forma

DC United

LDWWDD

New York City FC

WWLWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026