Menu

Minnesota United Fc vs St Louis City

Allianz Field, Saint Paul18. mája 2025 o 02:30
Rozhodca: Ricardo Fierro

Udalosti zápasu

Minnesota United FC
St. Louis City
Výkop
Polčas
46′
T. OstrakS. Becher
71′
C. PompeuC. Durkin
71′
M. HartelX. Silva
B. HlongwaneJ. Gressel
76′
83′
A. WattsR. Alm
83′
C. TeuchertJoao Klauss
J. PereyraS. Jeong
84′
T. OluwaseyiK. Yeboah
84′
W. TrappJung Ho-yeon
84′
R. LodO. Gene
84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
7Shots off Goal5
20Total Shots10
7Blocked Shots2
10Shots insidebox4
10Shots outsidebox6
7Fouls13
6Corner Kicks5
0Offsides0
47%Ball Possession53%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
422Total passes462
343Passes accurate363
81%Passes %79%
1.50expected_goals0.65
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Minnesota United FC je 6.83, v porovnaní s 6.84 u St. Louis City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Minnesota United FC je J. Pereyra (7.42), u St. Louis City je to M. Hartel (7.47).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Minnesota United FC prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 6 asistenciami, na čele s A. Markanich (4G). U St. Louis City je to 4 gólov a 1 asistencií s lídrom M. Hartel (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Minnesota United FC nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo St. Louis City má 3 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Minnesota United FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 4 u St. Louis City s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Minnesota United FC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.42, v porovnaní s 3 u St. Louis City s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Minnesota United FC a 82% u St. Louis City. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Minnesota United FC nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 4 u St. Louis City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Minnesota United FC je 27.4 (najmladší: N. Romero (22), najstarší: M. Boxall (37)), zatiaľ čo St. Louis City má priemer 28.9 (najmladší: C. Wallem (25), najstarší: R. Burki (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Minnesota United FC majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 7 u St. Louis City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Minnesota United FC3-4-2-13-4-2-1St. Louis City
GKDEFMIDFWD
97St.Clair28Diaz15Boxall5Romero21Hlongwa.67Harvey20Trapp13Markani.17Lod26Pereyra14Oluwase.1Burki32Baumgar.15Yaro22Hiebert20Watts7Ostrak3Girdwoo.12Pompeu6Wallem17Hartel36Teuchert

Náhradníci

Tréner: Eric Ramsay

Náhradníci

Tréner: David Critchley

Minnesota United FCSila pozíciíSt. Louis City
6.83
Ø Hodnotenie
6.84
Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (3 v 3)6.71
0G 1A1G 0A
6.64Záložník (4 v 4)6.73
4G 1A0G 0A
7.42Útočník (3 v 3)6.86
1G 4A3G 1A
Minnesota United FC3-4-2-1
97BrankárD. St.Clair
28ObrancaJ. Diaz6.91A
15ObrancaM. Boxall6.8
5ObrancaN. Romero7.0
21ZáložníkB. Hlongwane6.4
67ZáložníkC. Harvey6.3
20ZáložníkW. Trapp6.7
13ZáložníkA. Markanich7.14G1A
17ÚtočníkR. Lod
26ÚtočníkJ. Pereyra7.41G4A
14ÚtočníkT. Oluwaseyi
St. Louis City3-4-2-1
1BrankárR. Burki7.0
32ObrancaT. Baumgartl6.71G
15ObrancaJ. Yaro
22ObrancaK. Hiebert
20ZáložníkA. Watts
7ZáložníkT. Ostrak
3ZáložníkJ. Girdwood-Reich
12ZáložníkC. Pompeu6.7
6ÚtočníkC. Wallem6.5
17ÚtočníkM. Hartel7.53G1A
36ÚtočníkC. Teuchert6.6

Prehľad zápasu

Minnesota United FC zdolal St. Louis City 3:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: T. Oluwaseyi 33′, J. Pereyra 62′, J. Gressel 78′. Boli udelené 2 žlté karty. Minnesota United FC mal 47% držanie lopty, St. Louis City mal 53%. Minnesota United FC mal 20 striel (6 na bránu), St. Louis City mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: Minnesota United FC 1.50 — St. Louis City 0.65. Minnesota United FC urobil 5 striedaní, St. Louis City urobil 5.

Rivalita od 2023

Minnesota United FC vs St. Louis City vzájomné výsledky

6 stretnutí
Minnesota United FC
5
výhier
Remízy
0
St. Louis City
1
výhier
Góly spolu
21 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
5/6 · 83%
Nad 2,5
5/6 · 83%

Aktuálna forma

Minnesota United FC

LDWLLW

St. Louis City

WWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026