Menu

Nashville Sc vs Dc United

Geodis Park, Nashville18. mája 2025 o 02:30
Domáci

Nashville SC

00
Hostia

DC United

Rozhodca: Fotis Bazakos

Udalosti zápasu

Nashville SC
DC United
Výkop
23′Matti Peltola
Patrick Yazbek30′
Polčas
P. YazbekB. Acosta
46′
T. BunburyS. Surridge
46′
46′
J. HopkinsK. Rowles
57′
PeglowR. Leal
58′
M. PeltolaBoris Enow
65′
C. AntleyA. Herrera
70′Luis Barraza
J. BauerA. Najar
70′
A. QasemJ. Shaffelburg
70′
75′
R. ZouhirH. Kijima
80′Lucas Bartlett
G. BrugmanA. Muyl
84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal1
2Shots off Goal2
8Total Shots3
1Blocked Shots0
2Shots insidebox1
6Shots outsidebox2
12Fouls16
5Corner Kicks1
5Offsides0
59%Ball Possession41%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
492Total passes352
404Passes accurate264
82%Passes %75%
0.49expected_goals0.30
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nashville SC je 6.88, v porovnaní s 6.77 u DC United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nashville SC je H. Mukhtar (7.50), u DC United je to Peglow (7.00).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nashville SC prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 19 asistenciami, na čele s H. Mukhtar (17G). U DC United je to 9 gólov a 10 asistencií s lídrom J. Hopkins (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nashville SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.81, zatiaľ čo DC United má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nashville SC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.97, oproti 5 u DC United s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nashville SC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.57, v porovnaní s 1 u DC United s priemerom 6.57. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 54% u Nashville SC a —% u DC United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nashville SC nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 43 u DC United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nashville SC je 28.1 (najmladší: C. Applewhite (18), najstarší: J. Willis (37)), zatiaľ čo DC United má priemer 24.8 (najmladší: J. Hopkins (21), najstarší: C. Antley (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nashville SC majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 23 u DC United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nashville SC4-2-3-14-2-3-1DC United
GKDEFMIDFWD
1Willis22Bauer33Applewh.5Maher2Lovitz8Yazbek20Tagseth10Mukhtar7Brugman37Qasem12Bunbury13Barraza12Antley3Bartlett16Tubbs28Schnegg23Servania4Peltola44Zouhir25Hopkins7Peglow17Murrell

Náhradníci

Tréner: Brian Joseph Callaghan II

Náhradníci

Tréner: René Weiler

Nashville SCSila pozíciíDC United
6.88
Ø Hodnotenie
6.77
6.95Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 1A
6.81Obranca (4 v 4)6.78
5G 7A1G 2A
6.97Záložník (5 v 5)6.78
20G 12A6G 6A
6.57Útočník (1 v 1)6.57
0G 0A2G 1A
Nashville SC4-2-3-1
1BrankárJ. Willis7.0
22ObrancaJ. Bauer6.83G2A
33ObrancaC. Applewhite6.7
5ObrancaJ. Maher6.8
2ObrancaD. Lovitz6.92G5A
8ZáložníkP. Yazbek6.81G
20ZáložníkE. Tagseth6.92A
10ZáložníkH. Mukhtar7.517G8A
7ZáložníkG. Brugman7.11A
37ZáložníkA. Qasem6.62G1A
12ÚtočníkT. Bunbury6.6
DC United4-2-3-1
13BrankárL. Barraza6.91A
12ObrancaC. Antley6.71G1A
3ObrancaL. Bartlett6.9
16ObrancaG. Tubbs6.6
28ObrancaD. Schnegg6.91A
23ZáložníkB. Servania6.82A
4ZáložníkM. Peltola6.81A
44ZáložníkR. Zouhir6.6
25ZáložníkJ. Hopkins6.73G
7ZáložníkPeglow7.03G3A
17ÚtočníkJ. Murrell6.62G1A

Prehľad zápasu

Nashville SC a DC United remizovali 0:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Bolo udelených 4 žltých kariet. Nashville SC mal 59% držanie lopty, DC United mal 41%. Nashville SC mal 8 striel (5 na bránu), DC United mal 3 (1 na bránu). Očakávané góly: Nashville SC 0.49 — DC United 0.30. Nashville SC urobil 5 striedaní, DC United urobil 5.

Rivalita od 2025

Nashville SC vs DC United vzájomné výsledky

3 stretnutí
Nashville SC
3
výhier
Remízy
0
DC United
0
výhier
Góly spolu
13 · 4.3/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Nashville SC

LWLLDW

DC United

DLLLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026