Menu

Colorado Rapids vs St Louis City

Dick's Sporting Goods Park, Commerce City, Colorado25. mája 2025 o 03:30
Rozhodca: Chris Penso

Udalosti zápasu

Colorado Rapids
St. Louis City
Výkop
D. Yapi

asistencia: T. Ku-DiPietro

41′
Polčas
46′
A. WattsC. Pompeu
61′
Joao KlaussS. Becher
T. Ku-DiPietroC. Harris
69′
70′
C. TeuchertT. Ostrak
D. MihailovicC. Ronan
75′
81′
K. HiebertJ. Reid
81′
J. Girdwood-ReichX. Silva
O. LarrazK. Cabral
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal1
4Shots off Goal10
11Total Shots12
2Blocked Shots1
3Shots insidebox8
8Shots outsidebox4
6Fouls15
3Corner Kicks5
2Offsides0
47%Ball Possession53%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
476Total passes542
382Passes accurate446
80%Passes %82%
0.63expected_goals1.33
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Colorado Rapids je 6.69, v porovnaní s 6.89 u St. Louis City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Colorado Rapids je N. Defreitas-Hansen (6.87), u St. Louis City je to M. Hartel (7.47).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Colorado Rapids prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 2 asistenciami, na čele s D. Yapi (3G). U St. Louis City je to 5 gólov a 1 asistencií s lídrom M. Hartel (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Colorado Rapids nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.62, zatiaľ čo St. Louis City má 3 obrancov s priemerom 6.71. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Colorado Rapids nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 4 u St. Louis City s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Colorado Rapids nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u St. Louis City s priemerom 7.04. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 88% u Colorado Rapids a 83% u St. Louis City. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Colorado Rapids nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 9 u St. Louis City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Colorado Rapids je 23.8 (najmladší: D. Yapi (21), najstarší: R. Cannon (27)), zatiaľ čo St. Louis City má priemer 28.8 (najmladší: C. Durkin (25), najstarší: R. Burki (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Colorado Rapids majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 8 u St. Louis City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Colorado Rapids4-2-3-13-4-3St. Louis City
GKDEFMIDFWD
41Defreit.4Cannon5Maxso19Murphy99Travis8Larraz12Atencio21Ku-DiPi.77Yapi18Bassett10Mihailo.1Burki15Yaro32Baumgar.22Hiebert20Watts3Girdwoo.8Durkin6Wallem36Teuchert9Klauss17Hartel

Náhradníci

Tréner: Christopher Armas

Náhradníci

Tréner: David Critchley

Colorado RapidsSila pozíciíSt. Louis City
6.69
Ø Hodnotenie
6.89
6.87Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.62Obranca (3 v 3)6.71
0G 0A1G 0A
6.69Záložník (6 v 4)6.77
4G 2A1G 0A
Útočník (1 v 3)7.04
0G 0A3G 1A
Colorado Rapids4-2-3-1
41BrankárN. Defreitas-Hansen6.9
4ObrancaR. Cannon6.5
5ObrancaA. Maxso
19ObrancaI. Murphy6.7
99ZáložníkJ. Travis
8ZáložníkO. Larraz
12ZáložníkJ. Atencio6.71G
21ZáložníkT. Ku-DiPietro6.6
77ZáložníkD. Yapi6.83G2A
18ZáložníkS. Bassett
10ÚtočníkD. Mihailovic
St. Louis City3-4-3
1BrankárR. Burki7.0
15ObrancaJ. Yaro
32ObrancaT. Baumgartl6.71G
22ObrancaK. Hiebert
20ZáložníkA. Watts
3ZáložníkJ. Girdwood-Reich
8ZáložníkC. Durkin7.01G
6ZáložníkC. Wallem6.5
36ÚtočníkC. Teuchert6.6
9ÚtočníkJoao Klauss
17ÚtočníkM. Hartel7.53G1A

Prehľad zápasu

Colorado Rapids zdolal St. Louis City 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: D. Yapi 41′. Boli udelené 3 žlté karty. Colorado Rapids mal 47% držanie lopty, St. Louis City mal 53%. Colorado Rapids mal 11 striel (5 na bránu), St. Louis City mal 12 (1 na bránu). Očakávané góly: Colorado Rapids 0.63 — St. Louis City 1.33. Colorado Rapids urobil 3 striedaní, St. Louis City urobil 5.

Rivalita od 2023

Colorado Rapids vs St. Louis City vzájomné výsledky

6 stretnutí
Colorado Rapids
2
výhier
Remízy
2
St. Louis City
2
výhier
Góly spolu
13 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
2/6 · 33%
Nad 2,5
2/6 · 33%

Aktuálna forma

Colorado Rapids

WLLDLD

St. Louis City

WWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026