Menu

Dc United vs New England Revolution

Audi Field, Washington29. mája 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

DC United
New England Revolution
Výkop
Polčas
D. DodsonD. Schnegg
46′
C. AntleyR. Leal
66′
67′
I. FeingoldP. Miller
67′
T. ChancalayL. Diaz
H. KijimaJ. Stroud
73′
J. MurrellK. Fletcher
74′
PeglowGabriel Pirani
81′
82′
I. GanagoM. Urruti
Boris Enow90+3′
Kye Rowles90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
5Shots off Goal6
20Total Shots13
11Blocked Shots3
11Shots insidebox7
9Shots outsidebox6
14Fouls12
4Corner Kicks3
2Offsides3
52%Ball Possession48%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
461Total passes427
353Passes accurate327
77%Passes %77%
1.17expected_goals1.14
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy DC United je 6.63, v porovnaní s 7.03 u New England Revolution. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč DC United je K. Rowles (6.94), u New England Revolution je to C. Gil (7.63).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky DC United prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 4 asistenciami, na čele s L. Bartlett (1G). U New England Revolution je to 8 gólov a 3 asistencií s lídrom C. Gil (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

DC United nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.74, zatiaľ čo New England Revolution má 3 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

DC United nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.59, oproti 4 u New England Revolution s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

DC United nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.54, v porovnaní s 3 u New England Revolution s priemerom 7.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u DC United a 86% u New England Revolution. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu DC United nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 6 u New England Revolution. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky DC United je 25.8 (najmladší: J. Murrell (21), najstarší: C. Antley (30)), zatiaľ čo New England Revolution má priemer 27.8 (najmladší: I. Feingold (21), najstarší: C. Gil (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu DC United majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u New England Revolution. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

DC United3-4-2-13-4-1-2New England Revolution
GKDEFMIDFWD
13Barraza22Herrera3Bartlett15Rowles18Dodson23Servania6Enow12Antley77Kijima7Peglow17Murrell31Ivacic2Fofana16Omsberg4Beason15Bye8Polster80Yusuf12Feingold10Gil17Ganago7Chancal.

Náhradníci

Tréner: René Weiler

Náhradníci

Tréner: Pablo Moreira

DC UnitedSila pozíciíNew England Revolution
6.63
Ø Hodnotenie
7.03
6.74Obranca (3 v 3)7.00
2G 0A1G 0A
6.59Záložník (4 v 4)6.85
0G 0A3G 0A
6.54Útočník (3 v 3)7.63
0G 4A4G 3A
DC United3-4-2-1
13BrankárL. Barraza
22ObrancaA. Herrera6.6
3ObrancaL. Bartlett6.71G
15ObrancaK. Rowles6.91G
18ZáložníkD. Dodson
23ZáložníkB. Servania6.6
6ZáložníkBoris Enow
12ZáložníkC. Antley6.6
77ÚtočníkH. Kijima6.5
7ÚtočníkPeglow6.73A
17ÚtočníkJ. Murrell6.51A
New England Revolution3-4-1-2
31BrankárA. Ivacic
2ObrancaM. Fofana7.31G
16ObrancaW. Omsberg
4ObrancaT. Beason6.7
15ZáložníkB. Bye
8ZáložníkM. Polster6.6
80ZáložníkA. Yusuf7.02G
12ZáložníkI. Feingold6.91G
10ÚtočníkC. Gil7.64G3A
17ÚtočníkI. Ganago
7ÚtočníkT. Chancalay

Prehľad zápasu

DC United a New England Revolution remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: I. Feingold 45′, Gabriel Pirani 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. DC United mal 52% držanie lopty, New England Revolution mal 48%. DC United mal 20 striel (4 na bránu), New England Revolution mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: DC United 1.17 — New England Revolution 1.14. DC United urobil 5 striedaní, New England Revolution urobil 3.

Rivalita od 2012

DC United vs New England Revolution vzájomné výsledky

37 stretnutí
DC United
14
výhier
Remízy
7
New England Revolution
16
výhier
Góly spolu
108 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
24/37 · 65%
Nad 2,5
23/37 · 62%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2020

Aktuálna forma

DC United

LDWWDD

New England Revolution

LWWLDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026