Menu

Dc United vs Chicago Fire

Audi Field, Washington8. júna 2025 o 01:30
Domáci

DC United

17
Rozhodca: Lorenzo Hernandez

Udalosti zápasu

DC United
Chicago Fire
Výkop
12′
R. KouameS. Williams
24′
J. Bamba

asistencia: P. Zinckernagel

30′
T. Barlow

asistencia: A. Gutman

Polčas
R. ZouhirR. Leal
46′
46′
J. BambaB. Gutierrez
46′
J. DeanL. Barroso
J. MurrellD. Badji
57′
59′
J. ElliottS. Rogers
J. StroudG. Turner
66′
76′
T. BarlowJ. Shokalook
C. AntleyD. Dodson
80′
Gabriel PiraniF. Barajas
80′
90′
B. Gutierrez

asistencia: J. Shokalook

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal11
9Shots off Goal3
15Total Shots15
3Blocked Shots1
8Shots insidebox10
7Shots outsidebox5
5Fouls7
9Corner Kicks7
1Offsides0
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
516Total passes397
429Passes accurate320
83%Passes %81%
1.43expected_goals2.49
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy DC United je 6.52, v porovnaní s 6.99 u Chicago Fire. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč DC United je L. Bartlett (6.69), u Chicago Fire je to P. Zinckernagel (7.45).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky DC United prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s L. Bartlett (1G). U Chicago Fire je to 8 gólov a 9 asistencií s lídrom P. Zinckernagel (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

DC United nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.64, zatiaľ čo Chicago Fire má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

DC United nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.47, oproti 5 u Chicago Fire s hodnotením 7.22. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

DC United nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.45, v porovnaní s 1 u Chicago Fire s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u DC United a 81% u Chicago Fire. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu DC United nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Chicago Fire. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky DC United je 25.7 (najmladší: J. Murrell (21), najstarší: C. Antley (30)), zatiaľ čo Chicago Fire má priemer 29.3 (najmladší: M. Haile-Selassie (26), najstarší: J. Gal (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu DC United majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 8 u Chicago Fire. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

DC United4-2-3-14-2-3-1Chicago Fire
GKDEFMIDFWD
13Barraza12Antley3Bartlett16Tubbs28Schnegg44Zouhir23Servania8Stroud10Pirani77Kijima17Murrell25Gal24Dean34Gonzalez3Elliott15Gutman6Kouame23Acosta7Haile-S.11Zincker.19Bamba12Barlow

Náhradníci

Tréner: René Weiler

Náhradníci

Tréner: Mike Matkovich

DC UnitedSila pozíciíChicago Fire
6.52
Ø Hodnotenie
6.99
6.64Obranca (4 v 4)6.76
1G 0A0G 3A
6.47Záložník (5 v 5)7.22
0G 0A8G 6A
6.45Útočník (1 v 1)
0G 1A0G 0A
DC United4-2-3-1
13BrankárL. Barraza
12ObrancaC. Antley6.6
3ObrancaL. Bartlett6.71G
16ObrancaG. Tubbs
28ObrancaD. Schnegg
44ZáložníkR. Zouhir
23ZáložníkB. Servania6.6
8ZáložníkJ. Stroud6.6
10ZáložníkGabriel Pirani6.3
77ZáložníkH. Kijima6.5
17ÚtočníkJ. Murrell6.51A
Chicago Fire4-2-3-1
25BrankárJ. Gal
24ObrancaJ. Dean6.6
34ObrancaO. Gonzalez
3ObrancaJ. Elliott6.91A
15ObrancaA. Gutman6.82A
6ZáložníkR. Kouame
23ZáložníkK. Acosta
7ZáložníkM. Haile-Selassie7.02G1A
11ZáložníkP. Zinckernagel7.54G3A
19ZáložníkJ. Bamba7.22G2A
12ÚtočníkT. Barlow

Prehľad zápasu

Chicago Fire zdolal DC United 7:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: M. Haile-Selassie 8′, J. Bamba 24′, T. Barlow 30′, T. Barlow 44′, P. Zinckernagel 56′, D. Badji 60′, T. Barlow 65′, B. Gutierrez 90′. Boli udelené 4 žlté karty. DC United mal 57% držanie lopty, Chicago Fire mal 43%. DC United mal 15 striel (3 na bránu), Chicago Fire mal 15 (11 na bránu). Očakávané góly: DC United 1.43 — Chicago Fire 2.49. DC United urobil 5 striedaní, Chicago Fire urobil 5.

Rivalita od 2012

DC United vs Chicago Fire vzájomné výsledky

34 stretnutí
DC United
13
výhier
Remízy
12
Chicago Fire
9
výhier
Góly spolu
103 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
19/34 · 56%
Nad 2,5
21/34 · 62%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 62 v 2016

Aktuálna forma

DC United

LDWWDD

Chicago Fire

WLLLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026