Menu

Houston Dynamo vs Cf Montreal

Shell Energy Stadium, Houston15. júna 2025 o 02:30
13
Rozhodca: Lorenzo Hernandez

Udalosti zápasu

Houston Dynamo
CF Montreal
Výkop
30′
P. Owusu

asistencia: C. Clark

Polčas
F. AwodesuF. Escobar
46′
54′
J. Neal

asistencia: T. Pearce

S. KowalczykN. Lodeiro
59′
A. BassiL. Ennali
59′
69′
T. PearceB. Craig
E. PonceG. Segal
78′
Junior UrsoD. Holmes
78′
90+2′
S. PietteK. Opoku
90+2′
Y. GubogloJ. Vilsaint
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
8Shots off Goal2
18Total Shots8
8Blocked Shots1
14Shots insidebox6
4Shots outsidebox2
13Fouls15
7Corner Kicks7
0Offsides0
63%Ball Possession37%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
530Total passes319
459Passes accurate262
87%Passes %82%
2.65expected_goals1.54
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Houston Dynamo je 6.63, v porovnaní s 6.62 u CF Montreal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Houston Dynamo je J. Bond (6.88), u CF Montreal je to P. Owusu (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Houston Dynamo prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s Felipe Andrade (1G). U CF Montreal je to 7 gólov a 6 asistencií s lídrom P. Owusu (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Houston Dynamo nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.54, zatiaľ čo CF Montreal má 4 obrancov s priemerom 6.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Houston Dynamo nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 5 u CF Montreal s hodnotením 6.51. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Houston Dynamo nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.35, v porovnaní s 1 u CF Montreal s priemerom 7.14. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Houston Dynamo a 74% u CF Montreal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Houston Dynamo nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 7 u CF Montreal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Houston Dynamo je 27.8 (najmladší: Felipe Andrade (23), najstarší: J. Bond (32)), zatiaľ čo CF Montreal má priemer 24.1 (najmladší: Y. Guboglo (18), najstarší: S. Piette (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Houston Dynamo majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 7 u CF Montreal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Houston Dynamo4-2-3-14-2-3-1CF Montreal
GKDEFMIDFWD
31Bond25Dorsey24Awodesu22Ortiz36Andrade6Artur30Urso9Lingr8Bassi27Kowalcz.10Ponce40Sirois27Bugaj24Campbell2Neal13Petrasso22Loturi6Piette39Guboglo23Clark3Pearce9Owusu

Náhradníci

Tréner: Juan Francisco Guerra Piñero

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Houston DynamoSila pozíciíCF Montreal
6.63
Ø Hodnotenie
6.62
6.88Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.54Obranca (4 v 4)6.55
1G 0A0G 0A
6.70Záložník (5 v 5)6.51
0G 1A1G 1A
6.35Útočník (1 v 1)7.14
0G 0A6G 5A
Houston Dynamo4-2-3-1
31BrankárJ. Bond6.9
25ObrancaG. Dorsey
24ObrancaF. Awodesu
22ObrancaP. Ortiz
36ObrancaFelipe Andrade6.51G
6ZáložníkArtur6.7
30ZáložníkJunior Urso
9ZáložníkO. Lingr6.71A
8ZáložníkA. Bassi
27ZáložníkS. Kowalczyk
10ÚtočníkE. Ponce6.3
CF Montreal4-2-3-1
40BrankárJ. Sirois
27ObrancaD. Bugaj6.6
24ObrancaG. Campbell
2ObrancaJ. Neal6.6
13ObrancaL. Petrasso6.5
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
6ZáložníkS. Piette6.6
39ZáložníkY. Guboglo6.2
23ZáložníkC. Clark
3ZáložníkT. Pearce
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A

Prehľad zápasu

CF Montreal zdolal Houston Dynamo 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: P. Owusu 30′, P. Owusu 32′, J. Neal 54′, O. Lingr 64′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Houston Dynamo mal 63% držanie lopty, CF Montreal mal 37%. Houston Dynamo mal 18 striel (2 na bránu), CF Montreal mal 8 (5 na bránu). Očakávané góly: Houston Dynamo 2.65 — CF Montreal 1.54. Houston Dynamo urobil 5 striedaní, CF Montreal urobil 3.

Rivalita od 2012

Houston Dynamo vs CF Montreal vzájomné výsledky

20 stretnutí
Houston Dynamo
8
výhier
Remízy
4
CF Montreal
8
výhier
Góly spolu
60 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
9/20 · 45%
Nad 2,5
12/20 · 60%

Aktuálna forma

Houston Dynamo

LWWWLW

CF Montreal

DWWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026