Menu

Colorado Rapids vs Orlando City Sc

Dick's Sporting Goods Park, Commerce City, Colorado15. júna 2025 o 03:30
Rozhodca: Ramy Touchan

Udalosti zápasu

Colorado Rapids
Orlando City SC
Výkop
24′
M. Ojeda

asistencia: M. Pasalic

Polčas
58′
L. MurielC. Araujo
T. Ku-DiPietroC. Harris
65′
O. LarrazC. Bassett
65′
72′
D. ThorhallssonK. Smith
72′
M. PasalicR. Enrique
J. AtencioC. Ronan
77′
D. YapiS. Bassett
83′
90+1′
E. AtuestaC. Guske
90+1′
M. OjedaN. Rodriguez
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
7Shots off Goal4
13Total Shots7
4Blocked Shots0
7Shots insidebox4
6Shots outsidebox3
12Fouls13
9Corner Kicks2
1Offsides1
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
431Total passes458
339Passes accurate387
79%Passes %84%
0.74expected_goals0.31
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Colorado Rapids je 6.77, v porovnaní s 6.75 u Orlando City SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Colorado Rapids je Rafael Navarro (7.23), u Orlando City SC je to M. Ojeda (7.37).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Colorado Rapids prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 5 asistenciami, na čele s Rafael Navarro (7G). U Orlando City SC je to 9 gólov a 3 asistencií s lídrom M. Ojeda (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Colorado Rapids nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.62, zatiaľ čo Orlando City SC má 4 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Colorado Rapids nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 4 u Orlando City SC s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Colorado Rapids nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.01, v porovnaní s 2 u Orlando City SC s priemerom 7.37. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 87% u Colorado Rapids a 85% u Orlando City SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Colorado Rapids nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Orlando City SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Colorado Rapids je 24.0 (najmladší: D. Yapi (21), najstarší: R. Cannon (27)), zatiaľ čo Orlando City SC má priemer 27.8 (najmladší: M. Pasalic (25), najstarší: R. Jansson (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Colorado Rapids majú priemerne 6 ligových štartov, oproti 9 u Orlando City SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Colorado Rapids4-2-2-24-4-2Orlando City SC
GKDEFMIDFWD
41Defreit.4Cannon5Maxso19Murphy3Vines8Larraz12Atencio21Ku-DiPi.10Mihailo.77Yapi9Navarro1Gallese17Thorhal.15Schlegel6Jansson4Brekalo87Pasalic20Atuesta35Gerbet77Angulo9Muriel10Ojeda

Náhradníci

Tréner: Christopher Armas

Náhradníci

Tréner: Óscar Alexander Pareja Gómez

Colorado RapidsSila pozíciíOrlando City SC
6.77
Ø Hodnotenie
6.75
6.87Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.62Obranca (4 v 4)6.63
0G 0A0G 0A
6.64Záložník (4 v 4)6.63
1G 0A2G 3A
7.01Útočník (2 v 2)7.37
10G 5A7G 0A
Colorado Rapids4-2-2-2
41BrankárN. Defreitas-Hansen6.9
4ObrancaR. Cannon6.5
5ObrancaA. Maxso
19ObrancaI. Murphy6.7
3ObrancaS. Vines
8ZáložníkO. Larraz
12ZáložníkJ. Atencio6.71G
21ZáložníkT. Ku-DiPietro6.6
10ZáložníkD. Mihailovic
77ÚtočníkD. Yapi6.83G2A
9ÚtočníkRafael Navarro7.27G3A
Orlando City SC4-4-2
1BrankárP. Gallese
17ObrancaD. Thorhallsson
15ObrancaR. Schlegel
6ObrancaR. Jansson6.8
4ObrancaD. Brekalo6.5
87ZáložníkM. Pasalic6.62G
20ZáložníkE. Atuesta6.5
35ZáložníkJ. Gerbet
77ZáložníkI. Angulo6.83A
9ÚtočníkL. Muriel
10ÚtočníkM. Ojeda7.47G

Prehľad zápasu

Orlando City SC zdolal Colorado Rapids 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: M. Ojeda 24′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Colorado Rapids mal 50% držanie lopty, Orlando City SC mal 50%. Colorado Rapids mal 13 striel (2 na bránu), Orlando City SC mal 7 (3 na bránu). Očakávané góly: Colorado Rapids 0.74 — Orlando City SC 0.31. Colorado Rapids urobil 4 striedaní, Orlando City SC urobil 5.

Rivalita od 2015

Colorado Rapids vs Orlando City SC vzájomné výsledky

11 stretnutí
Colorado Rapids
2
výhier
Remízy
3
Orlando City SC
6
výhier
Góly spolu
35 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
7/11 · 64%
Nad 2,5
6/11 · 55%

Aktuálna forma

Colorado Rapids

WLLDLD

Orlando City SC

WLWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026