Menu

Columbus Crew vs Atlanta United Fc

Lower.com Field, Columbus26. júna 2025 o 01:30
Rozhodca: Victor Rivas

Udalosti zápasu

Columbus Crew
Atlanta United FC
Výkop
A. Herrera

asistencia: D. Chambost

23′
J. Russell-Rowe

asistencia: D. Gazdag

32′
J. Russell-Rowe

asistencia: D. Rossi

42′
Polčas
46′
M. KlichW. Reilly
VAR
58′Goal confirmed
S. MoreiraM. Farsi
61′
L. LappalainenI. Aliyu
61′
D. ChambostA. Sejdic
72′
J. Russell-RoweA. Jackson
72′
77′
M. EdwardsS. Lobjanidze
77′
A. MiranchukJ. Thiare
83′
E. Latte LathN. Cobb
83′
P. AmadorR. Hernandez
D. NagbeD. Jones
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal2
5Shots off Goal6
19Total Shots9
4Blocked Shots1
15Shots insidebox7
4Shots outsidebox2
4Fouls12
7Corner Kicks3
4Offsides0
63%Ball Possession37%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves7
680Total passes392
625Passes accurate343
92%Passes %88%
3.26expected_goals1.94
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Columbus Crew je 6.68, v porovnaní s 6.98 u Atlanta United FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Columbus Crew je D. Chambost (7.07), u Atlanta United FC je to M. Almiron (7.41).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Columbus Crew prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 3 asistenciami, na čele s D. Rossi (4G). U Atlanta United FC je to 7 gólov a 6 asistencií s lídrom A. Miranchuk (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Columbus Crew nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.55, zatiaľ čo Atlanta United FC má 5 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Columbus Crew nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 3 u Atlanta United FC s hodnotením 7.35. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Columbus Crew nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.75, v porovnaní s 2 u Atlanta United FC s priemerom 7.05. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 88% u Columbus Crew a 82% u Atlanta United FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Columbus Crew nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 3 u Atlanta United FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Columbus Crew je 29.1 (najmladší: S. Zawadzki (25), najstarší: E. Bush (39)), zatiaľ čo Atlanta United FC má priemer 27.2 (najmladší: M. Edwards (22), najstarší: M. Almiron (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Columbus Crew majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u Atlanta United FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Columbus Crew3-4-2-15-3-2Atlanta United FC
GKDEFMIDFWD
24Bush31Moreira25Zawadzki21Cheberko2Herrera7Chambost6Nagbe26Lappala.10Rossi8Gazdag19Russell.1Guzan11Lennon47Edwards21Morales44Abram18Amador59Miranch.99Slisz43Klich10Almiron19Lath

Náhradníci

Tréner: Wilfried Nancy

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

Columbus CrewSila pozíciíAtlanta United FC
6.68
Ø Hodnotenie
6.98
6.55Obranca (3 v 5)6.72
0G 0A0G 0A
6.79Záložník (4 v 3)7.35
0G 2A5G 2A
6.75Útočník (3 v 2)7.05
5G 1A2G 4A
Columbus Crew3-4-2-1
24BrankárE. Bush
31ObrancaS. Moreira6.6
25ObrancaS. Zawadzki6.8
21ObrancaY. Cheberko6.3
2ZáložníkA. Herrera6.51A
7ZáložníkD. Chambost7.11A
6ZáložníkD. Nagbe
26ZáložníkL. Lappalainen
10ÚtočníkD. Rossi6.94G1A
8ÚtočníkD. Gazdag6.61G
19ÚtočníkJ. Russell-Rowe
Atlanta United FC5-3-2
1BrankárB. Guzan
11ObrancaB. Lennon
47ObrancaM. Edwards6.7
21ObrancaE. Morales
44ObrancaL. Abram
18ObrancaP. Amador6.8
59ZáložníkA. Miranchuk7.35G2A
99ZáložníkB. Slisz
43ZáložníkM. Klich
10ÚtočníkM. Almiron7.42A
19ÚtočníkE. Latte Lath6.72G2A

Prehľad zápasu

Columbus Crew zdolal Atlanta United FC 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: A. Herrera 23′, J. Russell-Rowe 32′, J. Russell-Rowe 42′, B. Lennon 56′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Columbus Crew mal 63% držanie lopty, Atlanta United FC mal 37%. Columbus Crew mal 19 striel (10 na bránu), Atlanta United FC mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: Columbus Crew 3.26 — Atlanta United FC 1.94. Columbus Crew urobil 5 striedaní, Atlanta United FC urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Brooks Lennon 58′).

Rivalita od 2017

Columbus Crew vs Atlanta United FC vzájomné výsledky

22 stretnutí
Columbus Crew
12
výhier
Remízy
2
Atlanta United FC
8
výhier
Góly spolu
80 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
15/22 · 68%
Nad 2,5
14/22 · 64%

Aktuálna forma

Columbus Crew

LLLWWW

Atlanta United FC

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026