Menu

Fc Dallas vs San Jose Earthquakes

Toyota Stadium, Frisco26. júna 2025 o 02:30
Rozhodca: Tim Ford

Udalosti zápasu

FC Dallas
San Jose Earthquakes
Výkop
P. Musa

asistencia: L. Acosta

30′
A. A. Julio SantosB. Kamungo
45+5′
Polčas
50′
C. Arango

asistencia: C. Espinoza

PedrinhoL. Farrington
61′
S. LletgetKaick
61′
76′
I. HarkesM. Kaye
76′
RodriguesM. Floriani
Kaick79′
82′
J. MartinezP. Judd
M. FarfanL. Abubakar
87′
88′
C. ArangoO. Bouda
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal10
0Shots off Goal6
10Total Shots24
2Blocked Shots8
8Shots insidebox17
2Shots outsidebox7
13Fouls11
0Corner Kicks8
2Offsides1
34%Ball Possession66%
0Yellow Cards3
2Red Cards0
6Goalkeeper Saves6
328Total passes621
252Passes accurate544
77%Passes %88%
0.90expected_goals2.66
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Dallas je 6.83, v porovnaní s 7.03 u San Jose Earthquakes. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Dallas je P. Musa (7.57), u San Jose Earthquakes je to Daniel (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Dallas prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 4 asistenciami, na čele s P. Musa (10G). U San Jose Earthquakes je to 4 gólov a 4 asistencií s lídrom D. Munie (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Dallas nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo San Jose Earthquakes má 3 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Dallas nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.53, oproti 4 u San Jose Earthquakes s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Dallas nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.57, v porovnaní s 3 u San Jose Earthquakes s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u FC Dallas a 82% u San Jose Earthquakes. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Dallas nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 8 u San Jose Earthquakes. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Dallas je 28.0 (najmladší: P. Delgado (22), najstarší: S. Ibeagha (33)), zatiaľ čo San Jose Earthquakes má priemer 28.4 (najmladší: B. Leroux (22), najstarší: D. Romney (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Dallas majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 9 u San Jose Earthquakes. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Dallas4-2-3-13-4-3San Jose Earthquakes
GKDEFMIDFWD
1Paes18Moore22Augusto25Ibeagha4Farfan6Delgado8Lletget11Santos10Acosta20Pedrinho9Musa42Daniel26Rodrigu.5Munie12Romney22Jones34Leroux6Harkes94Costa10Espinoza17Martinez9Arango

Náhradníci

Tréner: Eric Quill

Náhradníci

Tréner: Bruce Arena

FC DallasSila pozíciíSan Jose Earthquakes
6.83
Ø Hodnotenie
7.03
Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 3)6.98
0G 2A3G 1A
6.53Záložník (5 v 4)6.99
1G 0A1G 3A
7.57Útočník (1 v 3)
10G 2A0G 0A
FC Dallas4-2-3-1
1BrankárM. Paes
18ObrancaS. Moore6.71A
22ObrancaA. Augusto
25ObrancaS. Ibeagha6.81A
4ObrancaM. Farfan
6ZáložníkP. Delgado6.81G
8ZáložníkS. Lletget
11ZáložníkA. A. Julio Santos6.3
10ZáložníkL. Acosta
20ZáložníkPedrinho
9ÚtočníkP. Musa7.610G2A
San Jose Earthquakes3-4-3
42BrankárDaniel7.3
26ObrancaRodrigues
5ObrancaD. Munie7.12G1A
12ObrancaD. Romney6.91G
22ZáložníkD. Jones7.2
34ZáložníkB. Leroux7.21G3A
6ZáložníkI. Harkes6.8
94ZáložníkVitor Costa6.9
10ÚtočníkC. Espinoza
17ÚtočníkJ. Martinez
9ÚtočníkC. Arango

Prehľad zápasu

San Jose Earthquakes zdolal FC Dallas 4:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: P. Musa 30′, C. Arango 50′, J. Martinez 57′, S. Moore 68′, B. Leroux 76′, M. Kaye 90′. Boli udelené 3 žlté karty, Boli udelené 2 červené karty. FC Dallas mal 34% držanie lopty, San Jose Earthquakes mal 66%. FC Dallas mal 10 striel (8 na bránu), San Jose Earthquakes mal 24 (10 na bránu). Očakávané góly: FC Dallas 0.90 — San Jose Earthquakes 2.66. FC Dallas urobil 4 striedaní, San Jose Earthquakes urobil 4.

Rivalita od 2012

FC Dallas vs San Jose Earthquakes vzájomné výsledky

31 stretnutí
FC Dallas
7
výhier
Remízy
15
San Jose Earthquakes
9
výhier
Góly spolu
86 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
22/31 · 71%
Nad 2,5
17/31 · 55%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2018

Aktuálna forma

FC Dallas

LWWLLD

San Jose Earthquakes

LDDWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026