Menu

Dc United vs Nashville Sc

Audi Field, Washington29. júna 2025 o 01:30
Domáci

DC United

01
Rozhodca: Ricardo Fierro

Udalosti zápasu

DC United
Nashville SC
Výkop
18′
Polčas
G. TubbsM. Peltola
54′
D. BadjiC. Benteke
62′
J. StroudGabriel Pirani
62′
H. KijimaPeglow
62′
65′
A. MuylA. Qasem
76′
A. NajarJ. Bauer
76′
J. PerezA. Carleton
B. ServaniaJ. Hopkins
77′
90+3′
S. SurridgeT. Bunbury
90+3′
P. YazbekM. Corcoran
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal2
2Shots off Goal2
7Total Shots7
4Blocked Shots3
3Shots insidebox3
4Shots outsidebox4
14Fouls13
4Corner Kicks3
2Offsides3
41%Ball Possession59%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
378Total passes563
308Passes accurate505
81%Passes %90%
0.51expected_goals1.14
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy DC United je 6.64, v porovnaní s 7.09 u Nashville SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč DC United je K. Rowles (6.94), u Nashville SC je to S. Surridge (7.46).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky DC United prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 0 asistenciami, na čele s L. Bartlett (1G). U Nashville SC je to 13 gólov a 10 asistencií s lídrom S. Surridge (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

DC United nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Nashville SC má 4 obrancov s priemerom 7.13. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

DC United nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.59, oproti 3 u Nashville SC s hodnotením 7.13. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

DC United nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.52, v porovnaní s 3 u Nashville SC s priemerom 7.02. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u DC United a 85% u Nashville SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu DC United nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Nashville SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky DC United je 27.2 (najmladší: H. Kijima (23), najstarší: C. Antley (30)), zatiaľ čo Nashville SC má priemer 30.0 (najmladší: P. Yazbek (23), najstarší: J. Willis (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu DC United majú priemerne 7 ligových štartov, oproti 8 u Nashville SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

DC United3-4-34-3-3Nashville SC
GKDEFMIDFWD
13Barraza16Tubbs3Bartlett15Rowles12Antley23Servania6Enow28Schnegg8Stroud14Badji77Kijima1Willis31Najar4Palacios5Maher2Lovitz24Perez8Yazbek7Brugman10Mukhtar9Surridge19Muyl

Náhradníci

Tréner: René Weiler

Náhradníci

Tréner: Brian Joseph Callaghan II

DC UnitedSila pozíciíNashville SC
6.64
Ø Hodnotenie
7.09
6.82Obranca (3 v 4)7.13
2G 0A0G 3A
6.59Záložník (4 v 3)7.13
0G 0A1G 3A
6.52Útočník (3 v 3)7.02
0G 0A12G 4A
DC United3-4-3
13BrankárL. Barraza
16ObrancaG. Tubbs
3ObrancaL. Bartlett6.71G
15ObrancaK. Rowles6.91G
12ZáložníkC. Antley6.6
23ZáložníkB. Servania6.6
6ZáložníkBoris Enow
28ZáložníkD. Schnegg
8ÚtočníkJ. Stroud6.6
14ÚtočníkD. Badji
77ÚtočníkH. Kijima6.5
Nashville SC4-3-3
1BrankárJ. Willis
31ObrancaA. Najar7.23A
4ObrancaJ. Palacios7.3
5ObrancaJ. Maher7.1
2ObrancaD. Lovitz7.0
24ZáložníkJ. Perez
8ZáložníkP. Yazbek7.11G3A
7ZáložníkG. Brugman
10ÚtočníkH. Mukhtar7.03G4A
9ÚtočníkS. Surridge7.59G
19ÚtočníkA. Muyl6.6

Prehľad zápasu

Nashville SC zdolal DC United 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: S. Surridge 18′ (pen.). Boli udelené 4 žlté karty. DC United mal 41% držanie lopty, Nashville SC mal 59%. DC United mal 7 striel (1 na bránu), Nashville SC mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: DC United 0.51 — Nashville SC 1.14. DC United urobil 5 striedaní, Nashville SC urobil 5.

Rivalita od 2020

DC United vs Nashville SC vzájomné výsledky

13 stretnutí
DC United
2
výhier
Remízy
5
Nashville SC
6
výhier
Góly spolu
44 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
9/13 · 69%
Nad 2,5
7/13 · 54%

Aktuálna forma

DC United

LDWWDD

Nashville SC

WDLDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026