Menu

Cf Montreal vs New York City Fc

Saputo Stadium, Montreal29. júna 2025 o 01:30
10
Rozhodca: Victor Rivas

Udalosti zápasu

CF Montreal
New York City FC
Výkop
Polčas
46′
A. OjedaJ. Shore
O. Graham-RoacheJ. Vilsaint
58′
63′
B. RisaK. O'Toole
64′
S. TanasijevicT. Gray
73′
M. BakrarS. Garfield Reid
S. PietteF. Alvarez
78′
D. SealyY. Guboglo
78′
P. OwusuS. Ibrahim
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
3Shots off Goal4
13Total Shots11
4Blocked Shots5
11Shots insidebox10
2Shots outsidebox1
11Fouls13
5Corner Kicks8
0Offsides0
32%Ball Possession68%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
271Total passes598
193Passes accurate506
71%Passes %85%
1.27expected_goals0.83
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy CF Montreal je 6.69, v porovnaní s 6.93 u New York City FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč CF Montreal je P. Owusu (7.14), u New York City FC je to A. Perea (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky CF Montreal prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 6 asistenciami, na čele s P. Owusu (6G). U New York City FC je to 9 gólov a 10 asistencií s lídrom H. Wolf (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

CF Montreal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.55, zatiaľ čo New York City FC má 4 obrancov s priemerom 6.73. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

CF Montreal nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 5 u New York City FC s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

CF Montreal nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.14, v porovnaní s 1 u New York City FC s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u CF Montreal a 85% u New York City FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu CF Montreal nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 2 u New York City FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky CF Montreal je 25.0 (najmladší: D. Bugaj (21), najstarší: S. Piette (31)), zatiaľ čo New York City FC má priemer 27.6 (najmladší: A. Ojeda (21), najstarší: M. Moralez (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu CF Montreal majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 7 u New York City FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

CF Montreal4-4-24-2-3-1New York City FC
GKDEFMIDFWD
40Sirois27Bugaj24Campbell5Craig13Petrasso25Sealy22Loturi6Piette3Pearce9Owusu35Graham-.30Romero19Tanasij.13Martins80Haak5Risa8Perea10Moralez26Ojeda11Fernand.17Wolf9Bakrar

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Náhradníci

Tréner: Pascal Jansen

CF MontrealSila pozíciíNew York City FC
6.69
Ø Hodnotenie
6.93
6.55Obranca (4 v 4)6.73
0G 0A0G 0A
6.67Záložník (4 v 5)7.03
1G 1A9G 10A
7.14Útočník (2 v 1)
6G 5A0G 0A
CF Montreal4-4-2
40BrankárJ. Sirois
27ObrancaD. Bugaj6.6
24ObrancaG. Campbell
5ObrancaB. Craig6.6
13ObrancaL. Petrasso6.5
25ZáložníkD. Sealy
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
6ZáložníkS. Piette6.6
3ZáložníkT. Pearce
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A
35ÚtočníkO. Graham-Roache
New York City FC4-2-3-1
30BrankárT. Romero
19ObrancaS. Tanasijevic6.5
13ObrancaThiago Martins7.0
80ObrancaJ. Haak
5ObrancaB. Risa
8ZáložníkA. Perea7.1
10ZáložníkM. Moralez7.01G6A
26ZáložníkA. Ojeda7.03G3A
11ZáložníkJ. Fernandez
17ZáložníkH. Wolf7.05G1A
9ÚtočníkM. Bakrar

Prehľad zápasu

CF Montreal zdolal New York City FC 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: V. Loturi 23′. Boli udelené 3 žlté karty. CF Montreal mal 32% držanie lopty, New York City FC mal 68%. CF Montreal mal 13 striel (6 na bránu), New York City FC mal 11 (2 na bránu). Očakávané góly: CF Montreal 1.27 — New York City FC 0.83. CF Montreal urobil 4 striedaní, New York City FC urobil 4.

Rivalita od 2015

CF Montreal vs New York City FC vzájomné výsledky

23 stretnutí
CF Montreal
5
výhier
Remízy
5
New York City FC
13
výhier
Góly spolu
54 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
11/23 · 48%
Nad 2,5
9/23 · 39%

Aktuálna forma

CF Montreal

DWWLWW

New York City FC

WWLWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026