Menu

Houston Dynamo vs St Louis City

Shell Energy Stadium29. júna 2025 o 02:30

Udalosti zápasu

Houston Dynamo
St. Louis City
Výkop
15′
A. MoralesA. Watts
21′J. Reid
Polčas
D. HolmesL. Ennali
46′
46′
J. ZalinskyT. Totland
46′
C. WallemC. Teuchert
E. SviatchenkoE. Bartlow
54′
67′
C. PompeuX. Silva
72′
J. ReidT. Ostrak
O. LingrS. Kowalczyk
77′
77′
J. Girdwood-ReichK. Hiebert
A. BassiN. Lodeiro
85′
Felipe AndradeF. Awodesu
85′
F. Escobar90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal1
9Shots off Goal2
18Total Shots7
3Blocked Shots4
13Shots insidebox4
5Shots outsidebox3
22Fouls10
7Corner Kicks0
1Offsides1
48%Ball Possession52%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
426Total passes470
375Passes accurate406
88%Passes %86%
2.45expected_goals0.31
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Houston Dynamo je 6.63, v porovnaní s 6.84 u St. Louis City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Houston Dynamo je J. Bond (6.88), u St. Louis City je to M. Hartel (7.47).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Houston Dynamo prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 1 asistenciami, na čele s Felipe Andrade (1G). U St. Louis City je to 4 gólov a 4 asistencií s lídrom M. Hartel (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Houston Dynamo nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.54, zatiaľ čo St. Louis City má 4 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Houston Dynamo nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 5 u St. Louis City s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Houston Dynamo nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.35, v porovnaní s 1 u St. Louis City s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Houston Dynamo a 79% u St. Louis City. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Houston Dynamo nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 2 u St. Louis City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Houston Dynamo je 29.1 (najmladší: Felipe Andrade (23), najstarší: E. Sviatchenko (34)), zatiaľ čo St. Louis City má priemer 28.2 (najmladší: C. Wallem (25), najstarší: R. Burki (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Houston Dynamo majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u St. Louis City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Houston Dynamo4-2-3-14-2-3-1St. Louis City
GKDEFMIDFWD
31Bond36Andrade28Sviatch.22Ortiz2Escobar35Raines6Artur14Holmes8Bassi9Lingr10Ponce1Burki71Zalinsky13Wentzel3Girdwoo.99Reid27Morales6Wallem11Becher17Hartel12Pompeu9Klauss

Náhradníci

Tréner: Juan Francisco Guerra Piñero

Náhradníci

Tréner: David Critchley

Houston DynamoSila pozíciíSt. Louis City
6.63
Ø Hodnotenie
6.84
6.88Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.54Obranca (4 v 4)
2G 0A0G 0A
6.70Záložník (5 v 5)6.79
0G 1A4G 4A
6.35Útočník (1 v 1)
0G 0A0G 0A
Houston Dynamo4-2-3-1
31BrankárJ. Bond6.9
36ObrancaFelipe Andrade6.51G
28ObrancaE. Sviatchenko6.51G
22ObrancaP. Ortiz
2ObrancaF. Escobar
35ZáložníkB. Raines
6ZáložníkArtur6.7
14ZáložníkD. Holmes6.7
8ZáložníkA. Bassi
9ZáložníkO. Lingr6.71A
10ÚtočníkE. Ponce6.3
St. Louis City4-2-3-1
1BrankárR. Burki7.0
71ObrancaJ. Zalinsky
13ObrancaM. Wentzel
3ObrancaJ. Girdwood-Reich
99ObrancaJ. Reid
27ZáložníkA. Morales
6ZáložníkC. Wallem6.5
11ZáložníkS. Becher6.51G3A
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
12ZáložníkC. Pompeu6.7
9ÚtočníkJoao Klauss

Prehľad zápasu

Houston Dynamo zdolal St. Louis City 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: E. Ponce 66′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Houston Dynamo mal 48% držanie lopty, St. Louis City mal 52%. Houston Dynamo mal 18 striel (6 na bránu), St. Louis City mal 7 (1 na bránu). Očakávané góly: Houston Dynamo 2.45 — St. Louis City 0.31. Houston Dynamo urobil 5 striedaní, St. Louis City urobil 6.

Rivalita od 2023

Houston Dynamo vs St. Louis City vzájomné výsledky

7 stretnutí
Houston Dynamo
2
výhier
Remízy
2
St. Louis City
3
výhier
Góly spolu
17 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

Houston Dynamo

LWWWLW

St. Louis City

WWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026