Menu

Philadelphia Union vs New York Red Bulls

Subaru Park, Chester13. júla 2025 o 01:30
Rozhodca: Marcos de Oliveira

Udalosti zápasu

Philadelphia Union
New York Red Bulls
Výkop
Polčas
46′
N. EileO. Valencia
46′
D. EdelmanR. Donkor
Q. SullivanF. Westfield
73′
B. DamianiS. Olivas
73′
73′
P. StroudJ. Hall
T. BariboJ. Rafanello
85′
I. VassilevA. Bedoya
85′
86′
K. DuncanD. Gjengaar
86′
W. CarmonaW. Bogacz
N. HarrielC. Donovan
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal1
9Shots off Goal5
17Total Shots8
3Blocked Shots2
10Shots insidebox6
7Shots outsidebox2
13Fouls11
8Corner Kicks5
2Offsides1
52%Ball Possession48%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
469Total passes432
346Passes accurate322
74%Passes %75%
2.53expected_goals0.60
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Philadelphia Union je 6.80, v porovnaní s 6.64 u New York Red Bulls. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Philadelphia Union je A. Blake (6.93), u New York Red Bulls je to E. Forsberg (6.80).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Philadelphia Union prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 1 asistenciami, na čele s D. Jean Jacques (2G). U New York Red Bulls je to 4 gólov a 3 asistencií s lídrom E. M. Choupo-Moting (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Philadelphia Union nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo New York Red Bulls má 3 obrancov s priemerom —. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Philadelphia Union nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 4 u New York Red Bulls s hodnotením 6.51. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Philadelphia Union nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 3 u New York Red Bulls s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Philadelphia Union a 79% u New York Red Bulls. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Philadelphia Union nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 0 u New York Red Bulls. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Philadelphia Union je 25.0 (najmladší: O. Makhanya (21), najstarší: A. Blake (35)), zatiaľ čo New York Red Bulls má priemer 30.3 (najmladší: M. Sofo (21), najstarší: E. M. Choupo-Moting (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Philadelphia Union majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 10 u New York Red Bulls. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Philadelphia Union4-4-23-4-1-2New York Red Bulls
GKDEFMIDFWD
18Blake26Harriel5Glesnes29Makhanya27Wagner33Sullivan21Jacques4Lukic19Vassilev20Damiani9Baribo31Coronel3Eile15Nealis42Hack37Sofo8Stroud75Edelman6Duncan10Forsberg13Choupo-.19Carmona

Náhradníci

Tréner: Bradley Neil Carnell

Náhradníci

Tréner: Sandro Schwarz

Philadelphia UnionSila pozíciíNew York Red Bulls
6.80
Ø Hodnotenie
6.64
6.93Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (4 v 3)
1G 0A0G 0A
6.82Záložník (4 v 4)6.51
3G 1A1G 0A
6.58Útočník (2 v 3)6.71
0G 0A3G 3A
Philadelphia Union4-4-2
18BrankárA. Blake6.9
26ObrancaN. Harriel6.91G
5ObrancaJ. Glesnes
29ObrancaO. Makhanya6.8
27ObrancaK. Wagner
33ZáložníkQ. Sullivan
21ZáložníkD. Jean Jacques6.92G
4ZáložníkJ. Lukic6.81A
19ZáložníkI. Vassilev6.81G
20ÚtočníkB. Damiani6.6
9ÚtočníkT. Baribo
New York Red Bulls3-4-1-2
31BrankárCarlos Coronel
3ObrancaN. Eile
15ObrancaS. Nealis
42ObrancaA. Hack
37ZáložníkM. Sofo6.51G
8ZáložníkP. Stroud
75ZáložníkD. Edelman
6ZáložníkK. Duncan
10ÚtočníkE. Forsberg6.81G3A
13ÚtočníkE. M. Choupo-Moting6.62G
19ÚtočníkW. Carmona

Prehľad zápasu

Philadelphia Union zdolal New York Red Bulls 2:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: I. Vassilev 9′, B. Damiani 24′. Boli udelené 4 žlté karty. Philadelphia Union mal 52% držanie lopty, New York Red Bulls mal 48%. Philadelphia Union mal 17 striel (5 na bránu), New York Red Bulls mal 8 (1 na bránu). Očakávané góly: Philadelphia Union 2.53 — New York Red Bulls 0.60. Philadelphia Union urobil 5 striedaní, New York Red Bulls urobil 5.

Rivalita od 2012

Philadelphia Union vs New York Red Bulls vzájomné výsledky

37 stretnutí
Philadelphia Union
15
výhier
Remízy
9
New York Red Bulls
13
výhier
Góly spolu
95 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
17/37 · 46%
Nad 2,5
18/37 · 49%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2025

Aktuálna forma

Philadelphia Union

LLDLDD

New York Red Bulls

WWLLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026