Menu

Minnesota United Fc vs San Jose Earthquakes

Allianz Field, Saint Paul13. júla 2025 o 02:30

Udalosti zápasu

Minnesota United FC
San Jose Earthquakes
Výkop
30′
B. KikanovicN. Lima
K. Yeboah

asistencia: T. Oluwaseyi

42′
Polčas
46′
D. RomneyR. Roberts
J. DiazC. Harvey
62′
A. MarkanichJ. Rosales
62′
68′
Vitor CostaP. Judd
68′
D. MunieB. R. Wilson Valdez
69′
O. BoudaN. Tsakiris
J. GresselB. Hlongwane
78′
79′
RodriguesJ. Ricketts
J. PereyraM. Duggan
85′
K. YeboahA. Randell
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
3Shots off Goal3
12Total Shots10
3Blocked Shots3
10Shots insidebox6
2Shots outsidebox4
18Fouls13
5Corner Kicks8
1Offsides1
36%Ball Possession64%
0Yellow Cards5
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
244Total passes436
172Passes accurate357
70%Passes %82%
2.83expected_goals1.20
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Minnesota United FC je 6.89, v porovnaní s 7.01 u San Jose Earthquakes. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Minnesota United FC je J. Pereyra (7.42), u San Jose Earthquakes je to Daniel (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Minnesota United FC prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 6 asistenciami, na čele s K. Yeboah (7G). U San Jose Earthquakes je to 9 gólov a 5 asistencií s lídrom O. Bouda (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Minnesota United FC nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo San Jose Earthquakes má 3 obrancov s priemerom 6.98. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Minnesota United FC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.07, oproti 4 u San Jose Earthquakes s hodnotením 6.99. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Minnesota United FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 3 u San Jose Earthquakes s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Minnesota United FC a 81% u San Jose Earthquakes. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Minnesota United FC nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 9 u San Jose Earthquakes. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Minnesota United FC je 28.3 (najmladší: N. Romero (22), najstarší: M. Boxall (37)), zatiaľ čo San Jose Earthquakes má priemer 27.6 (najmladší: B. Leroux (22), najstarší: D. Romney (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Minnesota United FC majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 10 u San Jose Earthquakes. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Minnesota United FC5-3-23-4-3San Jose Earthquakes
GKDEFMIDFWD
97St.Clair24Gressel28Diaz15Boxall5Romero13Markani.17Lod20Trapp26Pereyra14Oluwase.9Yeboah42Daniel26Rodrigu.5Munie12Romney28Kikanov.34Leroux6Harkes94Costa11Bouda17Martinez9Arango

Náhradníci

Tréner: Eric Ramsay

Náhradníci

Tréner: Bruce Arena

Minnesota United FCSila pozíciíSan Jose Earthquakes
6.89
Ø Hodnotenie
7.01
Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (5 v 3)6.98
4G 2A3G 1A
7.07Záložník (3 v 4)6.99
1G 4A1G 3A
6.78Útočník (2 v 3)6.90
7G 0A5G 1A
Minnesota United FC5-3-2
97BrankárD. St.Clair
24ObrancaJ. Gressel6.4
28ObrancaJ. Diaz6.91A
15ObrancaM. Boxall6.8
5ObrancaN. Romero7.0
13ObrancaA. Markanich7.14G1A
17ZáložníkR. Lod
20ZáložníkW. Trapp6.7
26ZáložníkJ. Pereyra7.41G4A
14ÚtočníkT. Oluwaseyi
9ÚtočníkK. Yeboah6.87G
San Jose Earthquakes3-4-3
42BrankárDaniel7.3
26ObrancaRodrigues
5ObrancaD. Munie7.12G1A
12ObrancaD. Romney6.91G
28ZáložníkB. Kikanovic7.1
34ZáložníkB. Leroux7.21G3A
6ZáložníkI. Harkes6.8
94ZáložníkVitor Costa6.9
11ÚtočníkO. Bouda6.95G1A
17ÚtočníkJ. Martinez
9ÚtočníkC. Arango

Prehľad zápasu

Minnesota United FC zdolal San Jose Earthquakes 4:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: T. Oluwaseyi 3′, K. Yeboah 42′, A. Markanich 45′, B. R. Wilson Valdez 70′, J. Rosales 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Minnesota United FC mal 36% držanie lopty, San Jose Earthquakes mal 64%. Minnesota United FC mal 12 striel (6 na bránu), San Jose Earthquakes mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: Minnesota United FC 2.83 — San Jose Earthquakes 1.20. Minnesota United FC urobil 5 striedaní, San Jose Earthquakes urobil 6.

Rivalita od 2012

Minnesota United FC vs San Jose Earthquakes vzájomné výsledky

20 stretnutí
Minnesota United FC
8
výhier
Remízy
4
San Jose Earthquakes
8
výhier
Góly spolu
65 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
13/20 · 65%
Nad 2,5
11/20 · 55%

Aktuálna forma

Minnesota United FC

LDWLLW

San Jose Earthquakes

LDDWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026