Menu

Philadelphia Union vs Cf Montreal

Subaru Park, Chester17. júla 2025 o 01:30
Rozhodca: Guido Gonzales Jr

Udalosti zápasu

Philadelphia Union
CF Montreal
Výkop
45′
P. Owusu

asistencia: J. Waterman

Polčas
46′
F. HerbersT. Pearce
O. Makhanya

asistencia: K. Wagner

50′
T. BariboM. Uhre
60′
J. GlesnesF. Westfield
60′
60′
G. SynchukC. Clark
66′
S. PietteB. Duke
80′
L. PetrassoO. Escobar
80′
D. BugajF. Alvarez
I. VassilevA. Bedoya
82′
B. DamianiC. Donovan
82′
Q. SullivanC. Sullivan
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
5Shots off Goal5
17Total Shots11
6Blocked Shots2
10Shots insidebox9
7Shots outsidebox2
17Fouls8
9Corner Kicks4
0Offsides2
59%Ball Possession41%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
398Total passes282
330Passes accurate206
83%Passes %73%
1.58expected_goals1.53
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Philadelphia Union je 6.80, v porovnaní s 6.69 u CF Montreal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Philadelphia Union je A. Blake (6.93), u CF Montreal je to P. Owusu (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Philadelphia Union prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 1 asistenciami, na čele s D. Jean Jacques (2G). U CF Montreal je to 7 gólov a 6 asistencií s lídrom P. Owusu (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Philadelphia Union nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo CF Montreal má 4 obrancov s priemerom 6.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Philadelphia Union nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 5 u CF Montreal s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Philadelphia Union nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u CF Montreal s priemerom 7.14. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Philadelphia Union a 77% u CF Montreal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Philadelphia Union nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 10 u CF Montreal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Philadelphia Union je 25.0 (najmladší: O. Makhanya (21), najstarší: A. Blake (35)), zatiaľ čo CF Montreal má priemer 25.3 (najmladší: G. Synchuk (19), najstarší: F. Herbers (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Philadelphia Union majú priemerne 12 ligových štartov, oproti 7 u CF Montreal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Philadelphia Union4-2-3-14-2-3-1CF Montreal
GKDEFMIDFWD
18Blake26Harriel5Glesnes29Makhanya27Wagner21Jacques4Lukic19Vassilev20Damiani33Sullivan9Baribo1Breza27Bugaj16Waterman5Craig13Petrasso6Piette22Loturi25Sealy18Synchuk21Herbers9Owusu

Náhradníci

Tréner: Bradley Neil Carnell

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Philadelphia UnionSila pozíciíCF Montreal
6.80
Ø Hodnotenie
6.69
6.93Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (4 v 4)6.55
1G 0A0G 0A
6.76Záložník (5 v 5)6.69
3G 1A1G 1A
Útočník (1 v 1)7.14
0G 0A6G 5A
Philadelphia Union4-2-3-1
18BrankárA. Blake6.9
26ObrancaN. Harriel6.91G
5ObrancaJ. Glesnes
29ObrancaO. Makhanya6.8
27ObrancaK. Wagner
21ZáložníkD. Jean Jacques6.92G
4ZáložníkJ. Lukic6.81A
19ZáložníkI. Vassilev6.81G
20ZáložníkB. Damiani6.6
33ZáložníkQ. Sullivan
9ÚtočníkT. Baribo
CF Montreal4-2-3-1
1BrankárS. Breza
27ObrancaD. Bugaj6.6
16ObrancaJ. Waterman
5ObrancaB. Craig6.6
13ObrancaL. Petrasso6.5
6ZáložníkS. Piette6.6
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
25ZáložníkD. Sealy
18ZáložníkG. Synchuk6.6
21ZáložníkF. Herbers6.8
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A

Prehľad zápasu

Philadelphia Union zdolal CF Montreal 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: T. Baribo 37′, P. Owusu 45′, O. Makhanya 50′. Boli udelené 4 žlté karty. Philadelphia Union mal 59% držanie lopty, CF Montreal mal 41%. Philadelphia Union mal 17 striel (6 na bránu), CF Montreal mal 11 (4 na bránu). Očakávané góly: Philadelphia Union 1.58 — CF Montreal 1.53. Philadelphia Union urobil 5 striedaní, CF Montreal urobil 5.

Rivalita od 2012

Philadelphia Union vs CF Montreal vzájomné výsledky

35 stretnutí
Philadelphia Union
13
výhier
Remízy
10
CF Montreal
12
výhier
Góly spolu
115 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
24/35 · 69%
Nad 2,5
23/35 · 66%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 53 v 2013

Aktuálna forma

Philadelphia Union

LLDLDD

CF Montreal

DWWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026