Menu

Nashville Sc vs Columbus Crew

Geodis Park, Nashville17. júla 2025 o 02:30
30
Rozhodca: Ricardo Montero

Udalosti zápasu

Nashville SC
Columbus Crew
Výkop
S. Zawadzki

Own Goal

2′
Polčas
54′
A. SejdicD. Chambost
72′
D. NagbeL. Lappalainen
72′
J. Russell-RoweT. Habroune
J. PerezA. Qasem
78′
E. TagsethB. Acosta
83′
H. MukhtarT. Bunbury
83′
P. YazbekG. Brugman
88′
A. NajarJ. Bauer
88′
88′
D. RossiD. Jones
88′
D. GazdagC. Mrowka
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
4Shots off Goal10
10Total Shots21
2Blocked Shots7
9Shots insidebox16
1Shots outsidebox5
13Fouls3
1Corner Kicks5
1Offsides1
37%Ball Possession63%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
386Total passes644
347Passes accurate603
90%Passes %94%
2.48expected_goals1.23
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nashville SC je 7.07, v porovnaní s 6.69 u Columbus Crew. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nashville SC je S. Surridge (7.46), u Columbus Crew je to M. Arfsten (7.03).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nashville SC prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 10 asistenciami, na čele s S. Surridge (9G). U Columbus Crew je to 8 gólov a 5 asistencií s lídrom D. Rossi (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nashville SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.07, zatiaľ čo Columbus Crew má 3 obrancov s priemerom 6.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nashville SC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 4 u Columbus Crew s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nashville SC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.24, v porovnaní s 3 u Columbus Crew s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Nashville SC a 86% u Columbus Crew. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nashville SC nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Columbus Crew. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nashville SC je 29.2 (najmladší: P. Yazbek (23), najstarší: J. Willis (37)), zatiaľ čo Columbus Crew má priemer 27.0 (najmladší: P. Schulte (24), najstarší: S. Moreira (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nashville SC majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u Columbus Crew. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nashville SC4-2-2-23-4-2-1Columbus Crew
GKDEFMIDFWD
1Willis31Najar25Zimmerm.5Maher2Lovitz8Yazbek20Tagseth24Perez19Muyl10Mukhtar9Surridge28Schulte31Moreira25Zawadzki21Cheberko11Aliyu6Nagbe14Sejdic27Arfsten8Gazdag10Rossi19Russell.

Náhradníci

Tréner: Brian Joseph Callaghan II

Náhradníci

Tréner: Wilfried Nancy

Nashville SCSila pozíciíColumbus Crew
7.07
Ø Hodnotenie
6.69
Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
7.07Obranca (4 v 3)6.55
0G 3A0G 0A
6.95Záložník (4 v 4)6.79
2G 3A3G 4A
7.24Útočník (2 v 3)6.75
12G 4A5G 1A
Nashville SC4-2-2-2
1BrankárJ. Willis
31ObrancaA. Najar7.23A
25ObrancaW. Zimmerman
5ObrancaJ. Maher7.1
2ObrancaD. Lovitz7.0
8ZáložníkP. Yazbek7.11G3A
20ZáložníkE. Tagseth7.11G
24ZáložníkJ. Perez
19ZáložníkA. Muyl6.6
10ÚtočníkH. Mukhtar7.03G4A
9ÚtočníkS. Surridge7.59G
Columbus Crew3-4-2-1
28BrankárP. Schulte6.8
31ObrancaS. Moreira6.6
25ObrancaS. Zawadzki6.8
21ObrancaY. Cheberko6.3
11ZáložníkI. Aliyu
6ZáložníkD. Nagbe
14ZáložníkA. Sejdic6.5
27ZáložníkM. Arfsten7.03G4A
8ÚtočníkD. Gazdag6.61G
10ÚtočníkD. Rossi6.94G1A
19ÚtočníkJ. Russell-Rowe

Prehľad zápasu

Nashville SC zdolal Columbus Crew 3:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: S. Zawadzki 2′ (o.g.), H. Mukhtar 30′, S. Surridge 82′. Boli udelené 3 žlté karty. Nashville SC mal 37% držanie lopty, Columbus Crew mal 63%. Nashville SC mal 10 striel (4 na bránu), Columbus Crew mal 21 (4 na bránu). Očakávané góly: Nashville SC 2.48 — Columbus Crew 1.23. Nashville SC urobil 5 striedaní, Columbus Crew urobil 5.

Rivalita od 2020

Nashville SC vs Columbus Crew vzájomné výsledky

11 stretnutí
Nashville SC
4
výhier
Remízy
4
Columbus Crew
3
výhier
Góly spolu
23 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
4/11 · 36%
Nad 2,5
3/11 · 27%

Aktuálna forma

Nashville SC

WDLDLW

Columbus Crew

LLLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026