Menu

Cf Montreal vs Chicago Fire

Saputo Stadium, Montreal20. júla 2025 o 01:30
02
Rozhodca: Jon Freemon

Udalosti zápasu

CF Montreal
Chicago Fire
Výkop
S. PietteC. Clark
16′
42′
S. RogersO. Gonzalez
Polčas
F. HerbersD. Bugaj
46′
L. PetrassoT. Pearce
46′
54′
J. Elliott

asistencia: P. Zinckernagel

63′
B. GutierrezK. Acosta
63′
A. GutmanJ. Dean
G. SynchukG. Vrioni
64′
80′
P. ZinckernagelJ. Bamba
80′
R. KouameD. D'Avilla
F. AlvarezO. Escobar
83′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
10Shots off Goal3
17Total Shots10
3Blocked Shots3
8Shots insidebox5
9Shots outsidebox5
16Fouls13
5Corner Kicks3
4Offsides0
51%Ball Possession49%
5Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
456Total passes459
397Passes accurate389
87%Passes %85%
0.84expected_goals1.40
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy CF Montreal je 6.71, v porovnaní s 6.97 u Chicago Fire. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč CF Montreal je P. Owusu (7.14), u Chicago Fire je to H. Cuypers (7.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky CF Montreal prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 6 asistenciami, na čele s P. Owusu (6G). U Chicago Fire je to 17 gólov a 7 asistencií s lídrom H. Cuypers (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

CF Montreal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.54, zatiaľ čo Chicago Fire má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

CF Montreal nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 5 u Chicago Fire s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

CF Montreal nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.14, v porovnaní s 1 u Chicago Fire s priemerom 7.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u CF Montreal a 80% u Chicago Fire. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu CF Montreal nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Chicago Fire. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky CF Montreal je 25.7 (najmladší: G. Synchuk (19), najstarší: F. Herbers (32)), zatiaľ čo Chicago Fire má priemer 26.6 (najmladší: L. Barroso (20), najstarší: P. Zinckernagel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu CF Montreal majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 8 u Chicago Fire. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

CF Montreal4-2-3-14-2-3-1Chicago Fire
GKDEFMIDFWD
40Sirois16Waterman5Craig4Alvarez13Petrasso22Loturi6Piette25Sealy18Synchuk21Herbers9Owusu1Brady2Barroso5Rogers3Elliott15Gutman6Kouame22Pineda7Haile-S.17Gutierr.11Zincker.9Cuypers

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Náhradníci

Tréner: Mike Matkovich

CF MontrealSila pozíciíChicago Fire
6.71
Ø Hodnotenie
6.97
Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.54Obranca (4 v 4)6.66
0G 0A0G 3A
6.69Záložník (5 v 5)7.08
1G 1A6G 4A
7.14Útočník (1 v 1)7.83
6G 5A11G 0A
CF Montreal4-2-3-1
40BrankárJ. Sirois
16ObrancaJ. Waterman
5ObrancaB. Craig6.6
4ObrancaF. Alvarez
13ObrancaL. Petrasso6.5
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
6ZáložníkS. Piette6.6
25ZáložníkD. Sealy
18ZáložníkG. Synchuk6.6
21ZáložníkF. Herbers6.8
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A
Chicago Fire4-2-3-1
1BrankárC. Brady7.0
2ObrancaL. Barroso6.7
5ObrancaS. Rogers6.3
3ObrancaJ. Elliott6.91A
15ObrancaA. Gutman6.82A
6ZáložníkR. Kouame
22ZáložníkM. Pineda6.8
7ZáložníkM. Haile-Selassie7.02G1A
17ZáložníkB. Gutierrez
11ZáložníkP. Zinckernagel7.54G3A
9ÚtočníkH. Cuypers7.811G

Prehľad zápasu

Chicago Fire zdolal CF Montreal 2:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: H. Cuypers 13′, J. Elliott 54′. Bolo udelených 8 žltých kariet. CF Montreal mal 51% držanie lopty, Chicago Fire mal 49%. CF Montreal mal 17 striel (4 na bránu), Chicago Fire mal 10 (4 na bránu). Očakávané góly: CF Montreal 0.84 — Chicago Fire 1.40. CF Montreal urobil 5 striedaní, Chicago Fire urobil 5.

Rivalita od 2012

CF Montreal vs Chicago Fire vzájomné výsledky

31 stretnutí
CF Montreal
13
výhier
Remízy
8
Chicago Fire
10
výhier
Góly spolu
86 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
15/31 · 48%
Nad 2,5
17/31 · 55%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2024

Aktuálna forma

CF Montreal

DWWLWW

Chicago Fire

WLLLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026