Menu

Fc Dallas vs St Louis City

Toyota Stadium, Frisco20. júla 2025 o 02:30
Domáci

FC Dallas

30
Rozhodca: Marcos de Oliveira

Udalosti zápasu

FC Dallas
St. Louis City
Výkop
24′
Polčas
46′
S. BecherE. Lowen
61′
C. TeuchertX. Silva
J. TorquatoM. Farfan
66′
KaickS. Moore
66′
70′
T. TotlandA. Watts
71′
T. OstrakJ. Reid
B. KamungoP. Delgado
72′
A. AugustoO. Urhoghide
72′
79′
L. FarringtonS. Sarver
81′
P. Musa

Penalty

88′
89′
T. BaumgartlT. Pearce
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal2
2Shots off Goal5
16Total Shots16
4Blocked Shots9
10Shots insidebox9
6Shots outsidebox7
10Fouls12
2Corner Kicks4
0Offsides3
34%Ball Possession66%
2Yellow Cards0
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves7
288Total passes575
222Passes accurate505
77%Passes %88%
2.11expected_goals0.67
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Dallas je 6.74, v porovnaní s 6.77 u St. Louis City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Dallas je P. Musa (7.57), u St. Louis City je to M. Hartel (7.47).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Dallas prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 7 asistenciami, na čele s P. Musa (10G). U St. Louis City je to 5 gólov a 4 asistencií s lídrom M. Hartel (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Dallas nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 6.00, zatiaľ čo St. Louis City má 4 obrancov s priemerom 6.70. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Dallas nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u St. Louis City s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Dallas nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.15, v porovnaní s 1 u St. Louis City s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u FC Dallas a 83% u St. Louis City. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Dallas nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 7 u St. Louis City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Dallas je 27.1 (najmladší: Kaick (20), najstarší: S. Ibeagha (33)), zatiaľ čo St. Louis City má priemer 27.8 (najmladší: J. Orozco (21), najstarší: R. Burki (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Dallas majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 9 u St. Louis City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Dallas3-4-34-2-3-1St. Louis City
GKDEFMIDFWD
1Paes22Augusto25Ibeagha5Abubakar8Lletget55Kaick17Ramiro24Torquato23Farring.9Musa77Kamungo1Burki14Totland15Yaro32Baumgar.91Orozco7Ostrak6Wallem36Teuchert17Hartel11Becher9Klauss

Náhradníci

Tréner: Eric Quill

Náhradníci

Tréner: David Critchley

FC DallasSila pozíciíSt. Louis City
6.74
Ø Hodnotenie
6.77
Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.00Obranca (2 v 4)6.70
0G 1A1G 0A
6.86Záložník (5 v 5)6.76
1G 1A4G 4A
7.15Útočník (3 v 1)
14G 5A0G 0A
FC Dallas3-4-3
1BrankárM. Paes
25ObrancaS. Ibeagha6.81A
5ObrancaL. Abubakar5.2
22ZáložníkA. Augusto
8ZáložníkS. Lletget
55ZáložníkKaick6.91G
17ZáložníkRamiro6.81A
24ZáložníkJ. Torquato
23ÚtočníkL. Farrington7.04G2A
9ÚtočníkP. Musa7.610G2A
77ÚtočníkB. Kamungo6.91A
St. Louis City4-2-3-1
1BrankárR. Burki7.0
14ObrancaT. Totland6.6
15ObrancaJ. Yaro
32ObrancaT. Baumgartl6.71G
91ObrancaJ. Orozco6.8
7ZáložníkT. Ostrak
6ZáložníkC. Wallem6.5
36ZáložníkC. Teuchert6.6
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
11ZáložníkS. Becher6.51G3A
9ÚtočníkJoao Klauss

Prehľad zápasu

FC Dallas zdolal St. Louis City 3:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: Kaick 24′, P. Musa 79′, P. Musa 88′ (pen.). Boli udelené 2 žlté karty. FC Dallas mal 34% držanie lopty, St. Louis City mal 66%. FC Dallas mal 16 striel (10 na bránu), St. Louis City mal 16 (2 na bránu). Očakávané góly: FC Dallas 2.11 — St. Louis City 0.67. FC Dallas urobil 5 striedaní, St. Louis City urobil 5.

Rivalita od 2023

FC Dallas vs St. Louis City vzájomné výsledky

7 stretnutí
FC Dallas
2
výhier
Remízy
3
St. Louis City
2
výhier
Góly spolu
14 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
2/7 · 29%

Aktuálna forma

FC Dallas

LWWLLD

St. Louis City

WWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026