Menu

Nashville Sc vs Toronto Fc

Geodis Park, Nashville20. júla 2025 o 02:30
10
Rozhodca: Sergiy Boyko

Udalosti zápasu

Nashville SC
Toronto FC
Výkop
39′
K. ThompsonT. Spicer
Polčas
46′
M. LongstaffJ. Osorio
VAR
61′Penalty cancelled
72′
M. DominguezD. Etienne
A. QasemT. Bunbury
73′
E. TagsethP. Yazbek
73′
G. BrugmanB. Acosta
85′
H. MukhtarM. Corcoran
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal0
3Shots off Goal6
10Total Shots7
2Blocked Shots1
8Shots insidebox2
2Shots outsidebox5
14Fouls8
6Corner Kicks2
4Offsides1
51%Ball Possession49%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves4
478Total passes446
417Passes accurate383
87%Passes %86%
2.03expected_goals0.46
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nashville SC je 7.03, v porovnaní s 6.66 u Toronto FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nashville SC je S. Surridge (7.46), u Toronto FC je to A. Coello (6.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nashville SC prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 8 asistenciami, na čele s S. Surridge (9G). U Toronto FC je to 4 gólov a 5 asistencií s lídrom K. Franklin (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nashville SC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.14, zatiaľ čo Toronto FC má 4 obrancov s priemerom 6.43. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nashville SC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 5 u Toronto FC s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nashville SC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.46, v porovnaní s 1 u Toronto FC s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Nashville SC a 81% u Toronto FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nashville SC nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Toronto FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nashville SC je 29.7 (najmladší: A. Qasem (22), najstarší: J. Willis (37)), zatiaľ čo Toronto FC má priemer 24.6 (najmladší: K. Thompson (22), najstarší: R. Laryea (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nashville SC majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 8 u Toronto FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nashville SC4-2-3-14-2-3-1Toronto FC
GKDEFMIDFWD
1Willis31Najar25Zimmerm.4Palacios2Lovitz7Brugman20Tagseth37Qasem10Mukhtar19Muyl9Surridge1Johnson6Thompson5Long17Rosted19Franklin14Coello22Laryea7Corbeanu23Domingu.8Longsta.29Kerr

Náhradníci

Tréner: Brian Joseph Callaghan II

Náhradníci

Tréner: Robin Lucius Fraser

Nashville SCSila pozíciíToronto FC
7.03
Ø Hodnotenie
6.66
7.14Obranca (4 v 4)6.43
0G 3A2G 2A
6.85Záložník (5 v 5)6.91
5G 5A2G 3A
7.46Útočník (1 v 1)6.64
9G 0A0G 0A
Nashville SC4-2-3-1
1BrankárJ. Willis
31ObrancaA. Najar7.23A
25ObrancaW. Zimmerman
4ObrancaJ. Palacios7.3
2ObrancaD. Lovitz7.0
7ZáložníkG. Brugman
20ZáložníkE. Tagseth7.11G
37ZáložníkA. Qasem6.71G1A
10ZáložníkH. Mukhtar7.03G4A
19ZáložníkA. Muyl6.6
9ÚtočníkS. Surridge7.59G
Toronto FC4-2-3-1
1BrankárS. Johnson
6ObrancaK. Thompson6.5
5ObrancaK. Long
17ObrancaS. Rosted
19ObrancaK. Franklin6.42G2A
14ZáložníkA. Coello6.92A
22ZáložníkR. Laryea6.92G1A
7ZáložníkT. Corbeanu
23ZáložníkM. Dominguez
8ZáložníkM. Longstaff
29ÚtočníkD. Kerr6.6

Prehľad zápasu

Nashville SC zdolal Toronto FC 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: S. Surridge 28′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Nashville SC mal 51% držanie lopty, Toronto FC mal 49%. Nashville SC mal 10 striel (5 na bránu), Toronto FC mal 7 (0 na bránu). Očakávané góly: Nashville SC 2.03 — Toronto FC 0.46. Nashville SC urobil 4 striedaní, Toronto FC urobil 3. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Deandre Kerr 61′).

Rivalita od 2020

Nashville SC vs Toronto FC vzájomné výsledky

10 stretnutí
Nashville SC
5
výhier
Remízy
3
Toronto FC
2
výhier
Góly spolu
28 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
7/10 · 70%
Nad 2,5
5/10 · 50%

Aktuálna forma

Nashville SC

WDLDLW

Toronto FC

LLDLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026