Menu

Columbus Crew vs Orlando City Sc

Lower.com Field26. júla 2025 o 01:30
Rozhodca: Tim Ford

Udalosti zápasu

Columbus Crew
Orlando City SC
Výkop
Polčas
Penalty confirmed64′
VAR
D. Rossi

Penalty

66′
67′
L. MurielR. Enrique
D. ChambostT. Habroune
70′
J. Russell-RoweL. Lappalainen
77′
84′
M. PasalicZ. Taifi
89′
I. AnguloK. Smith
90′
M. Ojeda

asistencia: A. Freeman

Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal6
7Shots off Goal3
19Total Shots10
4Blocked Shots1
14Shots insidebox5
5Shots outsidebox5
12Fouls7
9Corner Kicks1
4Offsides2
65%Ball Possession35%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves7
550Total passes302
497Passes accurate251
90%Passes %83%
2.22expected_goals2.53
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Columbus Crew je 6.76, v porovnaní s 6.75 u Orlando City SC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Columbus Crew je D. Chambost (7.07), u Orlando City SC je to M. Ojeda (7.37).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Columbus Crew prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 6 asistenciami, na čele s D. Rossi (4G). U Orlando City SC je to 9 gólov a 3 asistencií s lídrom M. Ojeda (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Columbus Crew nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.67, zatiaľ čo Orlando City SC má 4 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Columbus Crew nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 4 u Orlando City SC s hodnotením 6.63. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Columbus Crew nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.88, v porovnaní s 2 u Orlando City SC s priemerom 7.37. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 86% u Columbus Crew a 85% u Orlando City SC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Columbus Crew nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Orlando City SC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Columbus Crew je 26.9 (najmladší: P. Schulte (24), najstarší: S. Moreira (31)), zatiaľ čo Orlando City SC má priemer 27.8 (najmladší: M. Pasalic (25), najstarší: R. Jansson (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Columbus Crew majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 9 u Orlando City SC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Columbus Crew4-4-24-4-2Orlando City SC
GKDEFMIDFWD
28Schulte31Moreira25Zawadzki21Cheberko27Arfsten11Aliyu7Chambost6Nagbe8Gazdag10Rossi19Russell.1Gallese30Freeman15Schlegel6Jansson4Brekalo87Pasalic20Atuesta5Araujo77Angulo9Muriel10Ojeda

Náhradníci

Tréner: Wilfried Nancy

Náhradníci

Tréner: Óscar Alexander Pareja Gómez

Columbus CrewSila pozíciíOrlando City SC
6.76
Ø Hodnotenie
6.75
6.82Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.67Obranca (4 v 4)6.63
3G 4A0G 0A
6.84Záložník (4 v 4)6.63
1G 1A2G 3A
6.88Útočník (2 v 2)7.37
4G 1A7G 0A
Columbus Crew4-4-2
28BrankárP. Schulte6.8
31ObrancaS. Moreira6.6
25ObrancaS. Zawadzki6.8
21ObrancaY. Cheberko6.3
27ObrancaM. Arfsten7.03G4A
11ZáložníkI. Aliyu
7ZáložníkD. Chambost7.11A
6ZáložníkD. Nagbe
8ZáložníkD. Gazdag6.61G
10ÚtočníkD. Rossi6.94G1A
19ÚtočníkJ. Russell-Rowe
Orlando City SC4-4-2
1BrankárP. Gallese
30ObrancaA. Freeman
15ObrancaR. Schlegel
6ObrancaR. Jansson6.8
4ObrancaD. Brekalo6.5
87ZáložníkM. Pasalic6.62G
20ZáložníkE. Atuesta6.5
5ZáložníkC. Araujo
77ZáložníkI. Angulo6.83A
9ÚtočníkL. Muriel
10ÚtočníkM. Ojeda7.47G

Prehľad zápasu

Orlando City SC zdolal Columbus Crew 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: D. Rossi 66′ (pen.), R. Enrique 76′, R. Enrique 79′, M. Ojeda 90′. Boli udelené 3 žlté karty. Columbus Crew mal 65% držanie lopty, Orlando City SC mal 35%. Columbus Crew mal 19 striel (8 na bránu), Orlando City SC mal 10 (6 na bránu). Očakávané góly: Columbus Crew 2.22 — Orlando City SC 2.53. Columbus Crew urobil 2 striedaní, Orlando City SC urobil 3. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Dylan Chambost 64′).

Rivalita od 2015

Columbus Crew vs Orlando City SC vzájomné výsledky

25 stretnutí
Columbus Crew
9
výhier
Remízy
6
Orlando City SC
10
výhier
Góly spolu
85 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
16/25 · 64%
Nad 2,5
14/25 · 56%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2024

Aktuálna forma

Columbus Crew

LLLWWW

Orlando City SC

WLWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026