Menu

Chicago Fire vs New York Red Bulls

Soldier Field, Chicago27. júla 2025 o 02:30
Rozhodca: Allen Chapman

Udalosti zápasu

Chicago Fire
New York Red Bulls
Výkop
35′
D. GjengaarW. Carmona
Penalty confirmed42′
VAR
H. Cuypers

Penalty

44′
Polčas
C. TeranO. Gonzalez
62′
P. ZinckernagelM. Haile-Selassie
62′
B. GutierrezR. Kouame
62′
65′
O. ValenciaD. Nealis
65′
D. EdelmanJ. Hall
D. D'AvillaM. Pineda
74′
A. GutmanJ. Dean
78′
81′
K. DuncanR. Mosquera
82′
M. SofoS. Ngoma
90+6′Noah Eile
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
5Shots off Goal6
14Total Shots10
2Blocked Shots1
11Shots insidebox4
3Shots outsidebox6
5Fouls11
3Corner Kicks1
1Offsides3
51%Ball Possession49%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves6
513Total passes490
450Passes accurate406
88%Passes %83%
2.17expected_goals0.38
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chicago Fire je 7.03, v porovnaní s 6.61 u New York Red Bulls. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chicago Fire je H. Cuypers (7.83), u New York Red Bulls je to R. Donkor (6.82).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chicago Fire prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 8 asistenciami, na čele s H. Cuypers (11G). U New York Red Bulls je to 5 gólov a 7 asistencií s lídrom E. M. Choupo-Moting (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chicago Fire nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo New York Red Bulls má 4 obrancov s priemerom 6.32. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chicago Fire nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 4 u New York Red Bulls s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chicago Fire nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.50, v porovnaní s 2 u New York Red Bulls s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Chicago Fire a 81% u New York Red Bulls. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chicago Fire nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 6 u New York Red Bulls. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chicago Fire je 25.6 (najmladší: L. Barroso (20), najstarší: P. Zinckernagel (31)), zatiaľ čo New York Red Bulls má priemer 26.6 (najmladší: O. Valencia (21), najstarší: E. M. Choupo-Moting (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chicago Fire majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u New York Red Bulls. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chicago Fire4-3-34-4-2New York Red Bulls
GKDEFMIDFWD
1Brady2Barroso4Teran3Elliott15Gutman35Oregel42D'Avilla17Gutierr.11Zincker.9Cuypers19Bamba31Coronel6Duncan3Eile42Hack5Valencia22Gjengaar75Edelman48Donkor37Sofo10Forsberg13Choupo-.

Náhradníci

Tréner: Mike Matkovich

Náhradníci

Tréner: Sandro Schwarz

Chicago FireSila pozíciíNew York Red Bulls
7.03
Ø Hodnotenie
6.61
7.01Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)6.32
0G 3A0G 0A
6.72Záložník (3 v 4)6.67
0G 0A2G 4A
7.50Útočník (3 v 2)6.71
17G 5A3G 3A
Chicago Fire4-3-3
1BrankárC. Brady7.0
2ObrancaL. Barroso6.7
4ObrancaC. Teran
3ObrancaJ. Elliott6.91A
15ObrancaA. Gutman6.82A
35ZáložníkS. Oregel6.7
42ZáložníkD. D'Avilla6.7
17ZáložníkB. Gutierrez
11ÚtočníkP. Zinckernagel7.54G3A
9ÚtočníkH. Cuypers7.811G
19ÚtočníkJ. Bamba7.22G2A
New York Red Bulls4-4-2
31BrankárCarlos Coronel
6ObrancaK. Duncan
3ObrancaN. Eile
42ObrancaA. Hack
5ObrancaO. Valencia6.3
22ZáložníkD. Gjengaar
75ZáložníkD. Edelman
48ZáložníkR. Donkor6.81G4A
37ZáložníkM. Sofo6.51G
10ÚtočníkE. Forsberg6.81G3A
13ÚtočníkE. M. Choupo-Moting6.62G

Prehľad zápasu

Chicago Fire zdolal New York Red Bulls 1:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: H. Cuypers 44′ (pen.). Boli udelené 2 žlté karty. Chicago Fire mal 51% držanie lopty, New York Red Bulls mal 49%. Chicago Fire mal 14 striel (7 na bránu), New York Red Bulls mal 10 (3 na bránu). Očakávané góly: Chicago Fire 2.17 — New York Red Bulls 0.38. Chicago Fire urobil 5 striedaní, New York Red Bulls urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Hugo Cuypers 42′).

Rivalita od 2012

Chicago Fire vs New York Red Bulls vzájomné výsledky

33 stretnutí
Chicago Fire
12
výhier
Remízy
8
New York Red Bulls
13
výhier
Góly spolu
102 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
22/33 · 67%
Nad 2,5
20/33 · 61%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 45 v 2014

Aktuálna forma

Chicago Fire

WLLLWD

New York Red Bulls

WWLLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026