Menu

Real Salt Lake vs San Jose Earthquakes

Rio Tinto Stadium, Sandy27. júla 2025 o 03:30

Udalosti zápasu

Real Salt Lake
San Jose Earthquakes
Výkop
Polčas
J. Ricketts

Own Goal

57′
58′
M. FlorianiRodrigues
68′
J. RickettsD. Romney
68′
I. HarkesM. Kaye
E. EneliB. Ojeda
69′
Z. GozoD. Marczuk
79′
W. AgadaA. Piol
79′
79′
B. LerouxN. Tsakiris
79′
C. EspinozaO. Bouda
D. LunaB. Hidalgo
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
5Shots off Goal2
11Total Shots9
3Blocked Shots4
6Shots insidebox5
5Shots outsidebox4
13Fouls12
4Corner Kicks3
4Offsides1
60%Ball Possession40%
5Yellow Cards5
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves2
537Total passes348
463Passes accurate276
86%Passes %79%
1.16expected_goals1.30
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Real Salt Lake je 7.02, v porovnaní s 7.10 u San Jose Earthquakes. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Real Salt Lake je D. Luna (7.58), u San Jose Earthquakes je to Daniel (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Real Salt Lake prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 8 asistenciami, na čele s D. Luna (4G). U San Jose Earthquakes je to 1 gólov a 5 asistencií s lídrom B. Leroux (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Real Salt Lake nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo San Jose Earthquakes má 5 obrancov s priemerom 7.13. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Real Salt Lake nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.12, oproti 4 u San Jose Earthquakes s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Real Salt Lake nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u San Jose Earthquakes s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Real Salt Lake a 84% u San Jose Earthquakes. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Real Salt Lake nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 10 u San Jose Earthquakes. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Real Salt Lake je 26.3 (najmladší: Z. Gozo (18), najstarší: Rafael Cabral (35)), zatiaľ čo San Jose Earthquakes má priemer 25.6 (najmladší: M. Floriani (22), najstarší: Daniel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Real Salt Lake majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 9 u San Jose Earthquakes. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Real Salt Lake4-2-3-15-4-1San Jose Earthquakes
GKDEFMIDFWD
1Cabral92Caliskan15Glad26Quinton29Junqua14Eneli7Ruiz72Gozo8Luna10Goncalv.9Agada42Daniel22Jones25Floriani4Valdez18Roberts2Ricketts10Espinoza34Leroux6Harkes9Arango17Martinez

Náhradníci

Tréner: Pablo Andrés Mastroeni

Náhradníci

Tréner: Bruce Arena

Real Salt LakeSila pozíciíSan Jose Earthquakes
7.02
Ø Hodnotenie
7.10
7.27Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (4 v 5)7.13
0G 4A0G 2A
7.12Záložník (5 v 4)6.96
7G 4A1G 3A
Real Salt Lake4-2-3-1
1BrankárRafael Cabral7.3
92ObrancaN. Caliskan7.32A
15ObrancaJ. Glad6.91A
26ObrancaP. Quinton6.81A
29ObrancaS. Junqua6.6
14ZáložníkE. Eneli
7ZáložníkP. Ruiz6.5
72ZáložníkZ. Gozo7.33G3A
8ZáložníkD. Luna7.64G1A
10ZáložníkD. Goncalves
9ÚtočníkW. Agada
San Jose Earthquakes5-4-1
42BrankárDaniel7.3
22ObrancaD. Jones7.2
25ObrancaM. Floriani7.2
4ObrancaB. R. Wilson Valdez
18ObrancaR. Roberts7.1
2ObrancaJ. Ricketts7.12A
10ZáložníkC. Espinoza
34ZáložníkB. Leroux7.21G3A
6ZáložníkI. Harkes6.8
9ZáložníkC. Arango
17ÚtočníkJ. Martinez

Prehľad zápasu

Real Salt Lake zdolal San Jose Earthquakes 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: J. Martinez 51′, J. Ricketts 57′ (o.g.), B. Ojeda 81′. Bolo udelených 10 žltých kariet, Bola udelená 1 červená karta. Real Salt Lake mal 60% držanie lopty, San Jose Earthquakes mal 40%. Real Salt Lake mal 11 striel (3 na bránu), San Jose Earthquakes mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: Real Salt Lake 1.16 — San Jose Earthquakes 1.30. Real Salt Lake urobil 4 striedaní, San Jose Earthquakes urobil 5.

Rivalita od 2012

Real Salt Lake vs San Jose Earthquakes vzájomné výsledky

32 stretnutí
Real Salt Lake
10
výhier
Remízy
7
San Jose Earthquakes
15
výhier
Góly spolu
96 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
17/32 · 53%
Nad 2,5
17/32 · 53%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 34 v 2021

Aktuálna forma

Real Salt Lake

WLWLLW

San Jose Earthquakes

LDDWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026