Menu

Cf Montreal vs Atlanta United Fc

Saputo Stadium, Montreal10. augusta 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

CF Montreal
Atlanta United FC
Výkop
Polčas
F. AlvarezB. Duke
46′
46′
T. MuyumbaW. Reilly
G. SynchukY. Guboglo
62′
66′
E. MihajJ. Berrocal
75′
B. LennonL. Brennan
75′
S. GregersenD. Williams
D. SealyO. Escobar
83′
D. BugajT. Pearce
83′
83′
R. HernandezS. Alzate
C. ClarkK. Opoku
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
6Shots off Goal6
9Total Shots17
0Blocked Shots6
6Shots insidebox12
3Shots outsidebox5
14Fouls9
6Corner Kicks9
1Offsides1
33%Ball Possession67%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
267Total passes544
207Passes accurate488
78%Passes %90%
0.76expected_goals2.68
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy CF Montreal je 6.70, v porovnaní s 6.87 u Atlanta United FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč CF Montreal je P. Owusu (7.14), u Atlanta United FC je to M. Almiron (7.41).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky CF Montreal prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 7 asistenciami, na čele s P. Owusu (6G). U Atlanta United FC je to 10 gólov a 6 asistencií s lídrom A. Miranchuk (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

CF Montreal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo Atlanta United FC má 4 obrancov s priemerom 6.58. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

CF Montreal nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 5 u Atlanta United FC s hodnotením 7.13. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

CF Montreal nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.14, v porovnaní s 1 u Atlanta United FC s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u CF Montreal a 82% u Atlanta United FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu CF Montreal nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Atlanta United FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky CF Montreal je 22.5 (najmladší: G. Synchuk (19), najstarší: P. Owusu (28)), zatiaľ čo Atlanta United FC má priemer 28.9 (najmladší: E. Latte Lath (26), najstarší: M. Almiron (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu CF Montreal majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 9 u Atlanta United FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

CF Montreal4-2-3-14-2-3-1Atlanta United FC
GKDEFMIDFWD
31Gillier27Bugaj24Morales4Alvarez13Petrasso5Craig22Loturi25Sealy18Synchuk23Clark9Owusu1Guzan2Hernand.5Gregers.4Mihaj11Lennon99Slisz8Muyumba10Almiron59Miranch.9Lobjani.19Lath

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

CF MontrealSila pozíciíAtlanta United FC
6.70
Ø Hodnotenie
6.87
6.78Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.58Obranca (4 v 4)6.58
0G 1A0G 0A
6.65Záložník (5 v 5)7.13
1G 1A8G 4A
7.14Útočník (1 v 1)6.69
6G 5A2G 2A
CF Montreal4-2-3-1
31BrankárT. Gillier6.8
27ObrancaD. Bugaj6.6
24ObrancaE. Morales6.71A
4ObrancaF. Alvarez
13ObrancaL. Petrasso6.5
5ZáložníkB. Craig6.6
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
25ZáložníkD. Sealy
18ZáložníkG. Synchuk6.6
23ZáložníkC. Clark
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A
Atlanta United FC4-2-3-1
1BrankárB. Guzan
2ObrancaR. Hernandez6.2
5ObrancaS. Gregersen6.9
4ObrancaE. Mihaj6.7
11ObrancaB. Lennon
99ZáložníkB. Slisz
8ZáložníkT. Muyumba7.01G
10ZáložníkM. Almiron7.42A
59ZáložníkA. Miranchuk7.35G2A
9ZáložníkS. Lobjanidze6.82G
19ÚtočníkE. Latte Lath6.72G2A

Prehľad zápasu

CF Montreal a Atlanta United FC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: D. Sealy 40′, A. Miranchuk 87′. Bolo udelených 5 žltých kariet. CF Montreal mal 33% držanie lopty, Atlanta United FC mal 67%. CF Montreal mal 9 striel (3 na bránu), Atlanta United FC mal 17 (5 na bránu). Očakávané góly: CF Montreal 0.76 — Atlanta United FC 2.68. CF Montreal urobil 5 striedaní, Atlanta United FC urobil 5.

Rivalita od 2017

CF Montreal vs Atlanta United FC vzájomné výsledky

18 stretnutí
CF Montreal
5
výhier
Remízy
3
Atlanta United FC
10
výhier
Góly spolu
57 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
14/18 · 78%
Nad 2,5
13/18 · 72%

Aktuálna forma

CF Montreal

DWWLWW

Atlanta United FC

LWWWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026