Menu

New York City Fc vs Columbus Crew

Yankee Stadium, Bronx18. septembra 2025 o 01:30
Rozhodca: Sergiy Boyko

Udalosti zápasu

New York City FC
Columbus Crew
Výkop
40′
D. Gazdag

Penalty

45′
Polčas
46′
S. MoreiraC. Ruvalcaba
M. MoralezJ. Fernandez
67′
A. MartinezA. Ojeda
67′
71′
H. PicardD. Chambost
73′
A. O'NeillJ. Shore
82′
N. MercauS. Garfield Reid
82′
83′
D. GazdagA. Sejdic
83′
D. NagbeJ. Russell-Rowe
J. Fernandez

asistencia: A. Ojeda

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal5
4Shots off Goal0
18Total Shots8
6Blocked Shots3
12Shots insidebox8
6Shots outsidebox0
10Fouls12
7Corner Kicks3
0Offsides2
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
556Total passes430
461Passes accurate341
83%Passes %79%
2.05expected_goals1.28
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New York City FC je 7.06, v porovnaní s 6.74 u Columbus Crew. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New York City FC je N. Mercau (8.08), u Columbus Crew je to T. Habroune (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New York City FC prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 11 asistenciami, na čele s N. Mercau (8G). U Columbus Crew je to 11 gólov a 9 asistencií s lídrom W. Abou Ali (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New York City FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Columbus Crew má 5 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New York City FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.25, oproti 3 u Columbus Crew s hodnotením 6.91. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New York City FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Columbus Crew s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u New York City FC a 83% u Columbus Crew. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New York City FC nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Columbus Crew. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New York City FC je 27.6 (najmladší: T. Gray (23), najstarší: M. Moralez (38)), zatiaľ čo Columbus Crew má priemer 25.6 (najmladší: T. Habroune (19), najstarší: S. Moreira (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New York City FC majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 10 u Columbus Crew. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New York City FC4-2-3-15-3-2Columbus Crew
GKDEFMIDFWD
49Freese24Gray13Martins80Haak22O'Toole8Perea21O'Neill7Mercau10Moralez17Wolf16Martinez28Schulte2Herrera31Moreira21Cheberko18Amundsen27Arfsten16Habroune6Nagbe30Picard8Gazdag9Ali

Náhradníci

Tréner: Pascal Jansen

Náhradníci

Tréner: Wilfried Nancy

New York City FCSila pozíciíColumbus Crew
7.06
Ø Hodnotenie
6.74
6.96Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 5)6.65
1G 1A3G 5A
7.25Záložník (5 v 3)6.91
14G 10A2G 3A
Útočník (1 v 2)6.78
0G 0A6G 1A
New York City FC4-2-3-1
49BrankárM. Freese7.0
24ObrancaT. Gray7.01G1A
13ObrancaThiago Martins7.0
80ObrancaJ. Haak
22ObrancaK. O'Toole6.4
8ZáložníkA. Perea7.1
21ZáložníkA. O'Neill7.11A
7ZáložníkN. Mercau8.18G2A
10ZáložníkM. Moralez7.01G6A
17ZáložníkH. Wolf7.05G1A
16ÚtočníkA. Martinez
Columbus Crew5-3-2
28BrankárP. Schulte6.8
2ObrancaA. Herrera6.51A
31ObrancaS. Moreira6.6
21ObrancaY. Cheberko6.3
18ObrancaM. Amundsen6.8
27ObrancaM. Arfsten7.03G4A
16ZáložníkT. Habroune7.21G2A
6ZáložníkD. Nagbe
30ZáložníkH. Picard6.61G1A
8ÚtočníkD. Gazdag6.61G
9ÚtočníkW. Abou Ali6.95G1A

Prehľad zápasu

New York City FC zdolal Columbus Crew 3:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: D. Gazdag 40′ (pen.), H. Wolf 45′, W. Abou Ali 60′, H. Wolf 73′, J. Fernandez 90′. Bola udelená 1 žltá karta. New York City FC mal 57% držanie lopty, Columbus Crew mal 43%. New York City FC mal 18 striel (8 na bránu), Columbus Crew mal 8 (5 na bránu). Očakávané góly: New York City FC 2.05 — Columbus Crew 1.28. New York City FC urobil 4 striedaní, Columbus Crew urobil 4.

Rivalita od 2015

New York City FC vs Columbus Crew vzájomné výsledky

27 stretnutí
New York City FC
9
výhier
Remízy
7
Columbus Crew
11
výhier
Góly spolu
91 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
19/27 · 70%
Nad 2,5
18/27 · 67%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 42 v 2024

Aktuálna forma

New York City FC

WWLWLD

Columbus Crew

LLLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026