Menu

San Jose Earthquakes vs Vancouver Whitecaps

PayPal Park, San Jose10. augusta 2025 o 04:30
Rozhodca: Tim Ford

Udalosti zápasu

San Jose Earthquakes
Vancouver Whitecaps
Výkop
34′
J. NgandoT. Johnson
Polčas
46′
E. SabbiD. Rios
Penalty confirmed52′
VAR
54′
75′
A. CubasR. Priso-Mbongue
J. MartinezP. Judd
81′
B. LerouxN. Buck
81′
C. ArangoO. Bouda
81′
86′
J. NelsonJ. Badwal
86′
M. LabordaB. Halbouni
88′
B. White

asistencia: T. Blackmon

Vitor CostaJ. Ricketts
90+3′
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
8Shots off Goal3
16Total Shots7
3Blocked Shots1
10Shots insidebox4
6Shots outsidebox3
10Fouls11
5Corner Kicks3
2Offsides3
61%Ball Possession39%
5Yellow Cards3
0Red Cards1
2Goalkeeper Saves4
496Total passes316
427Passes accurate225
86%Passes %71%
2.63expected_goals0.87
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy San Jose Earthquakes je 7.08, v porovnaní s 7.14 u Vancouver Whitecaps. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč San Jose Earthquakes je Daniel (7.28), u Vancouver Whitecaps je to S. Berhalter (7.84).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky San Jose Earthquakes prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 4 asistenciami, na čele s D. Munie (2G). U Vancouver Whitecaps je to 19 gólov a 10 asistencií s lídrom B. White (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

San Jose Earthquakes nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo Vancouver Whitecaps má 4 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

San Jose Earthquakes nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.07, oproti 3 u Vancouver Whitecaps s hodnotením 7.32. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

San Jose Earthquakes nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Vancouver Whitecaps s priemerom 6.95. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u San Jose Earthquakes a 84% u Vancouver Whitecaps. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu San Jose Earthquakes nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Vancouver Whitecaps. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky San Jose Earthquakes je 28.2 (najmladší: B. Leroux (22), najstarší: D. Romney (32)), zatiaľ čo Vancouver Whitecaps má priemer 26.9 (najmladší: E. Ocampo (22), najstarší: Y. Takaoka (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu San Jose Earthquakes majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u Vancouver Whitecaps. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

San Jose Earthquakes3-4-34-3-3Vancouver Whitecaps
GKDEFMIDFWD
42Daniel5Munie4Valdez12Romney22Jones14Kaye34Leroux94Costa10Espinoza9Arango17Martinez1Takaoka18Ocampo33Blackmon15Utvik2Laborda16Berhalt.20Cubas26Ngando11Sabbi24White7Nelson

Náhradníci

Tréner: Bruce Arena

Náhradníci

Tréner: Jesper Ingemann Sørensen

San Jose EarthquakesSila pozíciíVancouver Whitecaps
7.08
Ø Hodnotenie
7.14
7.28Brankár (1 v 1)7.05
0G 0A0G 1A
6.98Obranca (3 v 4)7.12
3G 1A5G 2A
7.07Záložník (4 v 3)7.32
1G 3A4G 5A
Útočník (3 v 3)6.95
0G 0A10G 2A
San Jose Earthquakes3-4-3
42BrankárDaniel7.3
5ObrancaD. Munie7.12G1A
4ObrancaB. R. Wilson Valdez
12ObrancaD. Romney6.91G
22ZáložníkD. Jones7.2
14ZáložníkM. Kaye
34ZáložníkB. Leroux7.21G3A
94ZáložníkVitor Costa6.9
10ÚtočníkC. Espinoza
9ÚtočníkC. Arango
17ÚtočníkJ. Martinez
Vancouver Whitecaps4-3-3
1BrankárY. Takaoka7.01A
18ObrancaE. Ocampo7.01G
33ObrancaT. Blackmon7.21G
15ObrancaB. Utvik
2ObrancaM. Laborda7.13G2A
16ZáložníkS. Berhalter7.84G4A
20ZáložníkA. Cubas7.21A
26ZáložníkJ. Ngando6.9
11ÚtočníkE. Sabbi6.92G2A
24ÚtočníkB. White7.08G
7ÚtočníkJ. Nelson

Prehľad zápasu

San Jose Earthquakes zdolal Vancouver Whitecaps 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: J. Martinez 54′ (pen.), B. White 88′, P. Judd 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet, Bola udelená 1 červená karta. San Jose Earthquakes mal 61% držanie lopty, Vancouver Whitecaps mal 39%. San Jose Earthquakes mal 16 striel (5 na bránu), Vancouver Whitecaps mal 7 (3 na bránu). Očakávané góly: San Jose Earthquakes 2.63 — Vancouver Whitecaps 0.87. San Jose Earthquakes urobil 4 striedaní, Vancouver Whitecaps urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Vitor Costa 52′).

Rivalita od 2016

San Jose Earthquakes vs Vancouver Whitecaps vzájomné výsledky

26 stretnutí
San Jose Earthquakes
10
výhier
Remízy
8
Vancouver Whitecaps
8
výhier
Góly spolu
79 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
16/26 · 62%
Nad 2,5
15/26 · 58%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 34 v 2020

Aktuálna forma

San Jose Earthquakes

LDDWWW

Vancouver Whitecaps

WDDWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026