Menu

Cf Montreal vs Dc United

Saputo Stadium, Montreal17. augusta 2025 o 01:30
11
Hostia

DC United

Rozhodca: Lorenzo Hernandez

Udalosti zápasu

CF Montreal
DC United
Výkop
28′
J. Hopkins

asistencia: B. Servania

L. Petrasso

asistencia: P. Owusu

41′
Polčas
B. DukeM. Longstaff
61′
65′
J. HopkinsBoris Enow
C. ClarkO. Escobar
74′
G. SynchukY. Guboglo
74′
78′
B. ServaniaJ. Stroud
78′
L. MacNaughtonL. Bartlett
B. CraigJ. Neal
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
4Shots off Goal7
9Total Shots16
2Blocked Shots6
4Shots insidebox11
5Shots outsidebox5
14Fouls15
2Corner Kicks4
2Offsides1
58%Ball Possession42%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
456Total passes328
394Passes accurate250
86%Passes %76%
0.49expected_goals2.21
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy CF Montreal je 6.70, v porovnaní s 6.71 u DC United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč CF Montreal je P. Owusu (7.14), u DC United je to M. Peltola (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky CF Montreal prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 7 asistenciami, na čele s P. Owusu (6G). U DC United je to 4 gólov a 1 asistencií s lídrom J. Hopkins (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

CF Montreal nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo DC United má 4 obrancov s priemerom 6.77. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

CF Montreal nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.68, oproti 5 u DC United s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

CF Montreal nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.14, v porovnaní s 1 u DC United s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u CF Montreal a 74% u DC United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu CF Montreal nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 6 u DC United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky CF Montreal je 22.5 (najmladší: G. Synchuk (19), najstarší: P. Owusu (28)), zatiaľ čo DC United má priemer 25.4 (najmladší: J. Hopkins (21), najstarší: C. Antley (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu CF Montreal majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 9 u DC United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

CF Montreal3-2-4-14-1-4-1DC United
GKDEFMIDFWD
31Gillier5Craig24Morales13Petrasso27Bugaj22Loturi25Sealy18Synchuk10Duke23Clark9Owusu13Barraza12Antley5MacNaug.15Rowles28Schnegg4Peltola22Herrera25Hopkins23Servania10Pirani20Benteke

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Náhradníci

Tréner: René Weiler

CF MontrealSila pozíciíDC United
6.70
Ø Hodnotenie
6.71
6.58Obranca (3 v 4)6.77
0G 1A1G 0A
6.68Záložník (5 v 5)6.69
1G 1A3G 1A
7.14Útočník (3 v 1)
6G 5A0G 0A
CF Montreal3-2-4-1
5ObrancaB. Craig6.6
24ObrancaE. Morales6.71A
13ObrancaL. Petrasso6.5
31ZáložníkT. Gillier6.8
27ZáložníkD. Bugaj6.6
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
18ZáložníkG. Synchuk6.6
10ZáložníkB. Duke
25ÚtočníkD. Sealy
23ÚtočníkC. Clark
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A
DC United4-1-4-1
13BrankárL. Barraza
12ObrancaC. Antley6.6
5ObrancaL. MacNaughton
15ObrancaK. Rowles6.91G
28ObrancaD. Schnegg
4ZáložníkM. Peltola7.11G
22ZáložníkA. Herrera6.6
25ZáložníkJ. Hopkins6.92G1A
23ZáložníkB. Servania6.6
10ZáložníkGabriel Pirani6.3
20ÚtočníkC. Benteke

Prehľad zápasu

CF Montreal a DC United remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: J. Hopkins 28′, L. Petrasso 41′. Bolo udelených 6 žltých kariet. CF Montreal mal 58% držanie lopty, DC United mal 42%. CF Montreal mal 9 striel (3 na bránu), DC United mal 16 (3 na bránu). Očakávané góly: CF Montreal 0.49 — DC United 2.21. CF Montreal urobil 4 striedaní, DC United urobil 3.

Rivalita od 2012

CF Montreal vs DC United vzájomné výsledky

32 stretnutí
CF Montreal
11
výhier
Remízy
10
DC United
11
výhier
Góly spolu
78 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
15/32 · 47%
Nad 2,5
13/32 · 41%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 42 v 2024

Aktuálna forma

CF Montreal

DWWLWW

DC United

LDWWDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026