Menu

Toronto Fc vs Columbus Crew

BMO Field, Toronto17. augusta 2025 o 01:30
Domáci

Toronto FC

11
Rozhodca: Chris Penso

Udalosti zápasu

Toronto FC
Columbus Crew
Výkop
Polčas
46′
I. AliyuJ. Russell-Rowe
46′
M. AmundsenY. Cheberko
O. BrynhildsenT. Corbeanu
66′
S. RostedM. Henry
66′
D. KerrJ. Vilsaint
75′
J. Vilsaint

asistencia: D. Mihailovic

77′
VAR
81′Goal cancelled
83′
D. RossiL. Lappalainen
83′
A. HerreraH. Picard
88′
S. MoreiraC. Ruvalcaba
M. DominguezD. Etienne
89′
A. CoelloK. Franklin
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal7
2Shots off Goal3
7Total Shots12
2Blocked Shots2
5Shots insidebox10
2Shots outsidebox2
13Fouls15
2Corner Kicks7
2Offsides4
44%Ball Possession56%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves2
409Total passes534
339Passes accurate468
83%Passes %88%
1.02expected_goals1.47
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Toronto FC je 6.92, v porovnaní s 6.84 u Columbus Crew. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Toronto FC je D. Mihailovic (7.10), u Columbus Crew je to T. Habroune (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Toronto FC prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 7 asistenciami, na čele s R. Laryea (2G). U Columbus Crew je to 9 gólov a 9 asistencií s lídrom D. Rossi (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Toronto FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Columbus Crew má 5 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Toronto FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.01, oproti 4 u Columbus Crew s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Toronto FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.64, v porovnaní s 1 u Columbus Crew s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Toronto FC a 86% u Columbus Crew. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Toronto FC nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Columbus Crew. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Toronto FC je 27.8 (najmladší: D. Kerr (23), najstarší: J. Osorio (33)), zatiaľ čo Columbus Crew má priemer 26.1 (najmladší: T. Habroune (19), najstarší: S. Moreira (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Toronto FC majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 11 u Columbus Crew. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Toronto FC4-3-2-15-4-1Columbus Crew
GKDEFMIDFWD
1Johnson22Laryea5Long17Rosted28Petretta23Domingu.14Coello21Osorio10Mihailo.9Brynhil.29Kerr28Schulte2Herrera31Moreira25Zawadzki18Amundsen27Arfsten10Rossi7Chambost16Habroune8Gazdag11Aliyu

Náhradníci

Tréner: Robin Lucius Fraser

Náhradníci

Tréner: Wilfried Nancy

Toronto FCSila pozíciíColumbus Crew
6.92
Ø Hodnotenie
6.84
Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (4 v 5)6.76
2G 1A3G 5A
7.01Záložník (5 v 4)6.94
1G 6A6G 4A
6.64Útočník (1 v 1)
0G 0A0G 0A
Toronto FC4-3-2-1
1BrankárS. Johnson
22ObrancaR. Laryea6.92G1A
5ObrancaK. Long
17ObrancaS. Rosted
28ObrancaR. Petretta
23ZáložníkM. Dominguez
14ZáložníkA. Coello6.92A
21ZáložníkJ. Osorio7.02A
10ZáložníkD. Mihailovic7.11G2A
9ZáložníkO. Brynhildsen
29ÚtočníkD. Kerr6.6
Columbus Crew5-4-1
28BrankárP. Schulte6.8
2ObrancaA. Herrera6.51A
31ObrancaS. Moreira6.6
25ObrancaS. Zawadzki6.8
18ObrancaM. Amundsen6.8
27ObrancaM. Arfsten7.03G4A
10ZáložníkD. Rossi6.94G1A
7ZáložníkD. Chambost7.11A
16ZáložníkT. Habroune7.21G2A
8ZáložníkD. Gazdag6.61G
11ÚtočníkI. Aliyu

Prehľad zápasu

Toronto FC a Columbus Crew remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: D. Rossi 8′, J. Vilsaint 77′. Bola udelená 1 žltá karta. Toronto FC mal 44% držanie lopty, Columbus Crew mal 56%. Toronto FC mal 7 striel (3 na bránu), Columbus Crew mal 12 (7 na bránu). Očakávané góly: Toronto FC 1.02 — Columbus Crew 1.47. Toronto FC urobil 5 striedaní, Columbus Crew urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Dániel Gazdag 81′).

Rivalita od 2012

Toronto FC vs Columbus Crew vzájomné výsledky

36 stretnutí
Toronto FC
12
výhier
Remízy
8
Columbus Crew
16
výhier
Góly spolu
101 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
19/36 · 53%
Nad 2,5
19/36 · 53%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 24 v 2024

Aktuálna forma

Toronto FC

LLDLDD

Columbus Crew

LLLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026