Menu

Chicago Fire vs St Louis City

SeatGeek Stadium, Bridgeview17. augusta 2025 o 02:30
32
Rozhodca: Jair Antonio Maruffo

Udalosti zápasu

Chicago Fire
St. Louis City
Výkop
Polčas
57′
H. KesslerF. Fall
57′
J. OrozcoC. Wallem
67′
C. DurkinA. Morales
67′
T. OstrakC. Pompeu
P. Zinckernagel

asistencia: D. D'Avilla

67′
S. OregelK. Acosta
70′
VAR
76′Penalty cancelled
L. BarrosoJ. Dean
78′
J. BambaM. Haile-Selassie
78′
85′
Joao KlaussS. Becher
B. Gutierrez

asistencia: P. Zinckernagel

87′
P. ZinckernagelM. Pineda
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
7Shots off Goal7
19Total Shots13
7Blocked Shots3
11Shots insidebox8
8Shots outsidebox5
8Fouls11
6Corner Kicks2
2Offsides2
51%Ball Possession49%
0Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
450Total passes427
399Passes accurate361
89%Passes %85%
1.41expected_goals1.07
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Chicago Fire je 7.03, v porovnaní s 6.99 u St. Louis City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Chicago Fire je H. Cuypers (7.83), u St. Louis City je to M. Hartel (7.47).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Chicago Fire prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 8 asistenciami, na čele s H. Cuypers (11G). U St. Louis City je to 7 gólov a 1 asistencií s lídrom M. Hartel (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Chicago Fire nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo St. Louis City má 4 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Chicago Fire nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 5 u St. Louis City s hodnotením 7.11. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Chicago Fire nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.50, v porovnaní s 1 u St. Louis City s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Chicago Fire a 85% u St. Louis City. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Chicago Fire nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 11 u St. Louis City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Chicago Fire je 25.6 (najmladší: L. Barroso (20), najstarší: P. Zinckernagel (31)), zatiaľ čo St. Louis City má priemer 27.1 (najmladší: J. Orozco (21), najstarší: R. Burki (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Chicago Fire majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u St. Louis City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Chicago Fire4-3-34-2-3-1St. Louis City
GKDEFMIDFWD
1Brady2Barroso4Teran3Elliott15Gutman35Oregel42D'Avilla17Gutierr.11Zincker.9Cuypers19Bamba1Burki91Orozco5Kessler32Baumgar.2Padelfo.8Durkin10Lowen77Jeong7Ostrak17Hartel9Klauss

Náhradníci

Tréner: Mike Matkovich

Náhradníci

Tréner: David Critchley

Chicago FireSila pozíciíSt. Louis City
7.03
Ø Hodnotenie
6.99
7.01Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)6.75
0G 3A1G 0A
6.72Záložník (3 v 5)7.11
0G 0A6G 1A
7.50Útočník (3 v 1)
17G 5A0G 0A
Chicago Fire4-3-3
1BrankárC. Brady7.0
2ObrancaL. Barroso6.7
4ObrancaC. Teran
3ObrancaJ. Elliott6.91A
15ObrancaA. Gutman6.82A
35ZáložníkS. Oregel6.7
42ZáložníkD. D'Avilla6.7
17ZáložníkB. Gutierrez
11ÚtočníkP. Zinckernagel7.54G3A
9ÚtočníkH. Cuypers7.811G
19ÚtočníkJ. Bamba7.22G2A
St. Louis City4-2-3-1
1BrankárR. Burki7.0
91ObrancaJ. Orozco6.8
5ObrancaH. Kessler
32ObrancaT. Baumgartl6.71G
2ObrancaD. Padelford
8ZáložníkC. Durkin7.01G
10ZáložníkE. Lowen7.01G
77ZáložníkS. Jeong6.91G
7ZáložníkT. Ostrak
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
9ÚtočníkJoao Klauss

Prehľad zápasu

Chicago Fire zdolal St. Louis City 3:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: H. Cuypers 16′, T. Ostrak 47′, M. Hartel 59′, P. Zinckernagel 67′, B. Gutierrez 87′. Boli udelené 4 žlté karty. Chicago Fire mal 51% držanie lopty, St. Louis City mal 49%. Chicago Fire mal 19 striel (5 na bránu), St. Louis City mal 13 (3 na bránu). Očakávané góly: Chicago Fire 1.41 — St. Louis City 1.07. Chicago Fire urobil 4 striedaní, St. Louis City urobil 5. VAR zasiahol: Penalty cancelled (Marcel Hartel 76′).

Rivalita od 2023

Chicago Fire vs St. Louis City vzájomné výsledky

4 stretnutí
Chicago Fire
2
výhier
Remízy
0
St. Louis City
2
výhier
Góly spolu
11 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
3/4 · 75%
Nad 2,5
3/4 · 75%

Aktuálna forma

Chicago Fire

WLLLWD

St. Louis City

WWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026