Menu

Cf Montreal vs Austin

Saputo Stadium, Montreal24. augusta 2025 o 01:30
32
Hostia

Austin

Rozhodca: Allen Chapman

Udalosti zápasu

CF Montreal
Austin
Výkop
G. Synchuk

asistencia: O. Escobar

9′
Polčas
46′
I. SanchezN. Dubersarsky
61′
B. SabovicJ. Gallagher
62′
D. RubioR. Taylor
F. AlvarezB. Craig
63′
O. EscobarY. Guboglo
64′
P. Owusu

Penalty

67′
G. SynchukB. Duke
69′
76′
M. DeslerJ. Obrian
77′
O. Wolff

asistencia: M. Uzuni

D. BugajT. Pearce
81′
P. OwusuO. Graham-Roache
81′
81′
Guilherme BiroZ. Kolmanic
Bryce Duke90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal6
4Shots off Goal4
13Total Shots10
2Blocked Shots0
8Shots insidebox7
5Shots outsidebox3
16Fouls11
2Corner Kicks2
0Offsides0
49%Ball Possession51%
5Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves4
371Total passes393
305Passes accurate317
82%Passes %81%
1.96expected_goals0.94
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy CF Montreal je 6.73, v porovnaní s 6.78 u Austin. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč CF Montreal je P. Owusu (7.14), u Austin je to B. Stuver (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky CF Montreal prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 8 asistenciami, na čele s P. Owusu (6G). U Austin je to 7 gólov a 0 asistencií s lídrom M. Uzuni (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

CF Montreal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo Austin má 4 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

CF Montreal nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 4 u Austin s hodnotením 6.53. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

CF Montreal nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.14, v porovnaní s 2 u Austin s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u CF Montreal a 84% u Austin. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu CF Montreal nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Austin. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky CF Montreal je 22.6 (najmladší: G. Synchuk (19), najstarší: P. Owusu (28)), zatiaľ čo Austin má priemer 29.4 (najmladší: O. Wolff (21), najstarší: I. Sanchez (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu CF Montreal majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 9 u Austin. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

CF Montreal4-2-3-14-4-2Austin
GKDEFMIDFWD
31Gillier27Bugaj4Alvarez24Morales13Petrasso8Longsta.22Loturi18Synchuk29Escobar25Sealy9Owusu1Stuver3Desler5Svatok4Hines-I.29Biro11Bukari14Sabovic6Sanchez33Wolff21Rubio10Uzuni

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Náhradníci

Tréner: Nicolás Estévez Martínez

CF MontrealSila pozíciíAustin
6.73
Ø Hodnotenie
6.78
Brankár (0 v 1)7.44
0G 0A
6.58Obranca (4 v 4)6.76
0G 1A2G 0A
6.75Záložník (6 v 4)6.53
3G 2A0G 0A
7.14Útočník (1 v 2)6.93
6G 5A5G 0A
CF Montreal4-2-3-1
27ObrancaD. Bugaj6.6
4ObrancaF. Alvarez
24ObrancaE. Morales6.71A
13ObrancaL. Petrasso6.5
31ZáložníkT. Gillier6.8
8ZáložníkM. Longstaff7.12G1A
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
18ZáložníkG. Synchuk6.6
29ZáložníkO. Escobar6.5
25ZáložníkD. Sealy
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A
Austin4-4-2
1BrankárB. Stuver7.4
3ObrancaM. Desler6.8
5ObrancaO. Svatok6.8
4ObrancaB. Hines-Ike6.91G
29ObrancaGuilherme Biro6.51G
11ZáložníkO. Bukari
14ZáložníkB. Sabovic6.4
6ZáložníkI. Sanchez6.7
33ZáložníkO. Wolff6.4
21ÚtočníkD. Rubio
10ÚtočníkM. Uzuni6.95G

Prehľad zápasu

CF Montreal zdolal Austin 3:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: G. Synchuk 9′, M. Uzuni 40′, D. Sealy 45′, P. Owusu 67′ (pen.), O. Wolff 77′. Bolo udelených 7 žltých kariet. CF Montreal mal 49% držanie lopty, Austin mal 51%. CF Montreal mal 13 striel (7 na bránu), Austin mal 10 (6 na bránu). Očakávané góly: CF Montreal 1.96 — Austin 0.94. CF Montreal urobil 5 striedaní, Austin urobil 5.

Rivalita od 2022

CF Montreal vs Austin vzájomné výsledky

2 stretnutí
CF Montreal
0
výhier
Remízy
0
Austin
2
výhier
Góly spolu
2 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2023Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

CF Montreal

DWWLWW

Austin

LDWWLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026