Menu

Philadelphia Union vs Chicago Fire

Subaru Park, Chester24. augusta 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

Philadelphia Union
Chicago Fire
Výkop
Polčas
46′
L. BarrosoJ. Dean
K. Wagner

asistencia: M. Iloski

64′
69′
P. ZinckernagelM. Haile-Selassie
69′
D. D'AvillaA. Franco
B. DamianiM. Uhre
74′
Q. SullivanC. Sullivan
74′
75′
S. OregelK. Acosta
75′
H. CuypersT. Barlow
T. BariboC. Donovan
81′
J. LukicJ. Rafanello
84′
M. IloskiA. Bedoya
84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
9Shots off Goal3
23Total Shots7
6Blocked Shots2
11Shots insidebox2
12Shots outsidebox5
16Fouls10
6Corner Kicks4
3Offsides1
52%Ball Possession48%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
455Total passes428
387Passes accurate353
85%Passes %82%
2.39expected_goals0.21
-2goals_prevented-2

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Philadelphia Union je 6.80, v porovnaní s 6.99 u Chicago Fire. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Philadelphia Union je F. Westfield (7.12), u Chicago Fire je to H. Cuypers (7.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Philadelphia Union prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 3 asistenciami, na čele s M. Iloski (2G). U Chicago Fire je to 17 gólov a 8 asistencií s lídrom H. Cuypers (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Philadelphia Union nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Chicago Fire má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Philadelphia Union nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.78, oproti 3 u Chicago Fire s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Philadelphia Union nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.58, v porovnaní s 3 u Chicago Fire s priemerom 7.50. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Philadelphia Union a 81% u Chicago Fire. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Philadelphia Union nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Chicago Fire. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Philadelphia Union je 22.4 (najmladší: A. Rick (19), najstarší: M. Iloski (26)), zatiaľ čo Chicago Fire má priemer 24.7 (najmladší: C. Cupps (17), najstarší: P. Zinckernagel (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Philadelphia Union majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 8 u Chicago Fire. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Philadelphia Union4-4-24-3-3Chicago Fire
GKDEFMIDFWD
76Rick39Westfie.5Glesnes29Makhanya27Wagner32Iloski4Lukic21Jacques33Sullivan20Damiani9Baribo1Brady2Barroso38Cupps3Elliott15Gutman35Oregel42D'Avilla17Gutierr.11Zincker.9Cuypers19Bamba

Náhradníci

Tréner: Bradley Neil Carnell

Náhradníci

Tréner: Mike Matkovich

Philadelphia UnionSila pozíciíChicago Fire
6.80
Ø Hodnotenie
6.99
Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.94Obranca (4 v 4)6.74
0G 1A0G 3A
6.78Záložník (4 v 3)6.72
4G 2A0G 0A
6.58Útočník (2 v 3)7.50
0G 0A17G 5A
Philadelphia Union4-4-2
76BrankárA. Rick
39ObrancaF. Westfield7.11A
5ObrancaJ. Glesnes
29ObrancaO. Makhanya6.8
27ObrancaK. Wagner
32ZáložníkM. Iloski6.72G1A
4ZáložníkJ. Lukic6.81A
21ZáložníkD. Jean Jacques6.92G
33ZáložníkQ. Sullivan
20ÚtočníkB. Damiani6.6
9ÚtočníkT. Baribo
Chicago Fire4-3-3
1BrankárC. Brady7.0
2ObrancaL. Barroso6.7
38ObrancaC. Cupps6.6
3ObrancaJ. Elliott6.91A
15ObrancaA. Gutman6.82A
35ZáložníkS. Oregel6.7
42ZáložníkD. D'Avilla6.7
17ZáložníkB. Gutierrez
11ÚtočníkP. Zinckernagel7.54G3A
9ÚtočníkH. Cuypers7.811G
19ÚtočníkJ. Bamba7.22G2A

Prehľad zápasu

Philadelphia Union zdolal Chicago Fire 4:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: T. Baribo 34′, K. Wagner 64′, D. Jean Jacques 73′, M. Iloski 80′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Philadelphia Union mal 52% držanie lopty, Chicago Fire mal 48%. Philadelphia Union mal 23 striel (8 na bránu), Chicago Fire mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Philadelphia Union 2.39 — Chicago Fire 0.21. Philadelphia Union urobil 5 striedaní, Chicago Fire urobil 5.

Rivalita od 2012

Philadelphia Union vs Chicago Fire vzájomné výsledky

35 stretnutí
Philadelphia Union
16
výhier
Remízy
8
Chicago Fire
11
výhier
Góly spolu
110 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
20/35 · 57%
Nad 2,5
20/35 · 57%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 43 v 2024

Aktuálna forma

Philadelphia Union

LLDLDD

Chicago Fire

WLLLWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026