Menu

Real Salt Lake vs Minnesota United Fc

Rio Tinto Stadium, Sandy24. augusta 2025 o 03:30

Udalosti zápasu

Real Salt Lake
Minnesota United FC
Výkop
6′
B. Vera

Own Goal

36′
R. Lod

asistencia: N. Romero

Polčas
D. GoncalvesA. Piol
46′
51′
J. Pereyra

asistencia: R. Lod

J. RussellP. Ruiz
61′
S. JunquaA. Katranis
61′
63′
J. RosalesT. Oluwaseyi
E. EneliB. Ojeda
68′
74′
A. MarkanichM. Duggan
74′
W. TrappO. Gene
75′
K. YeboahJ. Gressel
81′
J. DiazD. Taylor
J. GladP. Quinton
90+5′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal3
10Shots off Goal2
27Total Shots9
11Blocked Shots4
13Shots insidebox6
14Shots outsidebox3
14Fouls16
6Corner Kicks5
3Offsides3
68%Ball Possession32%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
549Total passes276
486Passes accurate198
89%Passes %72%
2.05expected_goals0.71
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Real Salt Lake je 6.89, v porovnaní s 6.89 u Minnesota United FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Real Salt Lake je Rafael Cabral (7.27), u Minnesota United FC je to J. Pereyra (7.42).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Real Salt Lake prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 3 asistenciami, na čele s V. Olatunji (1G). U Minnesota United FC je to 12 gólov a 6 asistencií s lídrom K. Yeboah (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Real Salt Lake nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.69, zatiaľ čo Minnesota United FC má 5 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Real Salt Lake nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.26, oproti 3 u Minnesota United FC s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Real Salt Lake nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 2 u Minnesota United FC s priemerom 7.10. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Real Salt Lake a 82% u Minnesota United FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Real Salt Lake nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Minnesota United FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Real Salt Lake je 29.2 (najmladší: N. Caliskan (25), najstarší: Rafael Cabral (35)), zatiaľ čo Minnesota United FC má priemer 27.4 (najmladší: N. Romero (22), najstarší: M. Boxall (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Real Salt Lake majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 10 u Minnesota United FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Real Salt Lake4-2-3-15-3-2Minnesota United FC
GKDEFMIDFWD
1Cabral2Yedlin15Glad4Vera29Junqua14Eneli92Caliskan77Russell12Cruz10Goncalv.17Olatunji97St.Clair21Hlongwa.28Diaz15Boxall5Romero13Markani.17Lod20Trapp8Rosales26Pereyra9Yeboah

Náhradníci

Tréner: Pablo Andrés Mastroeni

Náhradníci

Tréner: Eric Ramsay

Real Salt LakeSila pozíciíMinnesota United FC
6.89
Ø Hodnotenie
6.89
7.27Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.69Obranca (4 v 5)6.85
0G 1A4G 2A
7.26Záložník (5 v 3)6.72
0G 2A0G 0A
6.73Útočník (1 v 2)7.10
1G 0A8G 4A
Real Salt Lake4-2-3-1
1BrankárRafael Cabral7.3
2ObrancaD. Yedlin6.6
15ObrancaJ. Glad6.91A
4ObrancaB. Vera
29ObrancaS. Junqua6.6
14ZáložníkE. Eneli
92ZáložníkN. Caliskan7.32A
77ZáložníkJ. Russell
12ZáložníkRwan Cruz
10ZáložníkD. Goncalves
17ÚtočníkV. Olatunji6.71G
Minnesota United FC5-3-2
97BrankárD. St.Clair
21ObrancaB. Hlongwane6.4
28ObrancaJ. Diaz6.91A
15ObrancaM. Boxall6.8
5ObrancaN. Romero7.0
13ObrancaA. Markanich7.14G1A
17ZáložníkR. Lod
20ZáložníkW. Trapp6.7
8ZáložníkJ. Rosales
26ÚtočníkJ. Pereyra7.41G4A
9ÚtočníkK. Yeboah6.87G

Prehľad zápasu

Minnesota United FC zdolal Real Salt Lake 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: B. Vera 6′ (o.g.), V. Olatunji 16′, R. Lod 36′, J. Pereyra 51′. Boli udelené 4 žlté karty. Real Salt Lake mal 68% držanie lopty, Minnesota United FC mal 32%. Real Salt Lake mal 27 striel (6 na bránu), Minnesota United FC mal 9 (3 na bránu). Očakávané góly: Real Salt Lake 2.05 — Minnesota United FC 0.71. Real Salt Lake urobil 5 striedaní, Minnesota United FC urobil 5.

Rivalita od 2012

Real Salt Lake vs Minnesota United FC vzájomné výsledky

20 stretnutí
Real Salt Lake
3
výhier
Remízy
10
Minnesota United FC
7
výhier
Góly spolu
53 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
13/20 · 65%
Nad 2,5
9/20 · 45%

Aktuálna forma

Real Salt Lake

WLWLLW

Minnesota United FC

LDWLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026