Menu

Atlanta United Fc vs Toronto Fc

Mercedes-Benz Stadium, Atlanta24. augusta 2025 o 22:00
00
Rozhodca: Lorenzo Hernandez

Udalosti zápasu

Atlanta United FC
Toronto FC
Výkop
Polčas
P. AmadorB. Lennon
61′
S. LobjanidzeJ. Thiare
61′
T. MuyumbaS. Alzate
61′
63′
O. BrynhildsenD. Kerr
63′
K. LongR. Petretta
80′
T. CorbeanuM. Henry
M. AlmironC. Togashi
86′
R. HernandezJ. Berrocal
86′
90′
M. DominguezD. Etienne
90′
S. RostedK. Thompson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal2
2Shots off Goal3
6Total Shots12
3Blocked Shots7
3Shots insidebox9
3Shots outsidebox3
17Fouls9
6Corner Kicks5
0Offsides2
54%Ball Possession46%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
448Total passes386
384Passes accurate328
86%Passes %85%
0.31expected_goals0.99
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Atlanta United FC je 6.84, v porovnaní s 6.87 u Toronto FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Atlanta United FC je M. Almiron (7.41), u Toronto FC je to D. Mihailovic (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Atlanta United FC prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 4 asistenciami, na čele s A. Miranchuk (5G). U Toronto FC je to 5 gólov a 9 asistencií s lídrom K. Franklin (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Atlanta United FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Toronto FC má 4 obrancov s priemerom 6.66. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Atlanta United FC nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 4 u Toronto FC s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Atlanta United FC nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.38, v porovnaní s 2 u Toronto FC s priemerom 7.10. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Atlanta United FC a 83% u Toronto FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Atlanta United FC nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Toronto FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Atlanta United FC je 27.3 (najmladší: L. Brennan (20), najstarší: S. Lobjanidze (31)), zatiaľ čo Toronto FC má priemer 27.6 (najmladší: K. Franklin (22), najstarší: J. Osorio (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Atlanta United FC majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u Toronto FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Atlanta United FC4-4-24-4-1-1Toronto FC
GKDEFMIDFWD
42Hibbert2Hernand.5Gregers.4Mihaj18Amador9Lobjani.99Slisz8Muyumba20Brennan59Miranch.10Almiron1Johnson19Franklin5Long17Rosted22Laryea7Corbeanu23Domingu.14Coello21Osorio10Mihailo.9Brynhil.

Náhradníci

Tréner: Ronny Deila

Náhradníci

Tréner: Robin Lucius Fraser

Atlanta United FCSila pozíciíToronto FC
6.84
Ø Hodnotenie
6.87
6.63Obranca (4 v 4)6.66
0G 0A4G 3A
6.74Záložník (4 v 4)6.96
3G 0A0G 4A
7.38Útočník (2 v 2)7.10
5G 4A1G 2A
Atlanta United FC4-4-2
42BrankárJ. Hibbert
2ObrancaR. Hernandez6.2
5ObrancaS. Gregersen6.9
4ObrancaE. Mihaj6.7
18ObrancaP. Amador6.8
9ZáložníkS. Lobjanidze6.82G
99ZáložníkB. Slisz
8ZáložníkT. Muyumba7.01G
20ZáložníkL. Brennan6.5
59ÚtočníkA. Miranchuk7.35G2A
10ÚtočníkM. Almiron7.42A
Toronto FC4-4-1-1
1BrankárS. Johnson
19ObrancaK. Franklin6.42G2A
5ObrancaK. Long
17ObrancaS. Rosted
22ObrancaR. Laryea6.92G1A
7ZáložníkT. Corbeanu
23ZáložníkM. Dominguez
14ZáložníkA. Coello6.92A
21ZáložníkJ. Osorio7.02A
10ÚtočníkD. Mihailovic7.11G2A
9ÚtočníkO. Brynhildsen

Prehľad zápasu

Atlanta United FC a Toronto FC remizovali 0:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Boli udelené 4 žlté karty. Atlanta United FC mal 54% držanie lopty, Toronto FC mal 46%. Atlanta United FC mal 6 striel (1 na bránu), Toronto FC mal 12 (2 na bránu). Očakávané góly: Atlanta United FC 0.31 — Toronto FC 0.99. Atlanta United FC urobil 5 striedaní, Toronto FC urobil 5.

Rivalita od 2017

Atlanta United FC vs Toronto FC vzájomné výsledky

19 stretnutí
Atlanta United FC
6
výhier
Remízy
7
Toronto FC
6
výhier
Góly spolu
58 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
14/19 · 74%
Nad 2,5
11/19 · 58%

Aktuálna forma

Atlanta United FC

LWWWLL

Toronto FC

LLDLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026