Menu

New York Red Bulls vs Columbus Crew

Sports Illustrated Stadium, Harrison31. augusta 2025 o 01:30

Udalosti zápasu

New York Red Bulls
Columbus Crew
Výkop
Polčas
74′
A. HerreraL. Lappalainen
74′
D. ChambostY. Cheberko
74′
D. GazdagH. Picard
M. SofoS. Ngoma
77′
D. EdelmanG. Berggren
77′
80′
W. Abou AliI. Aliyu
P. StroudR. Donkor
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
3Shots off Goal1
8Total Shots3
1Blocked Shots1
6Shots insidebox3
2Shots outsidebox0
11Fouls11
4Corner Kicks6
6Offsides1
40%Ball Possession60%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
369Total passes555
294Passes accurate462
80%Passes %83%
0.66expected_goals0.66
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New York Red Bulls je 6.73, v porovnaní s 6.85 u Columbus Crew. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New York Red Bulls je D. Nealis (6.98), u Columbus Crew je to T. Habroune (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New York Red Bulls prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 3 asistenciami, na čele s E. M. Choupo-Moting (2G). U Columbus Crew je to 14 gólov a 10 asistencií s lídrom W. Abou Ali (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New York Red Bulls nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo Columbus Crew má 3 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New York Red Bulls nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 4 u Columbus Crew s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New York Red Bulls nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.62, v porovnaní s 3 u Columbus Crew s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u New York Red Bulls a 84% u Columbus Crew. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New York Red Bulls nazbierali v tejto sezóne 1 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Columbus Crew. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New York Red Bulls je 29.5 (najmladší: M. Sofo (21), najstarší: E. M. Choupo-Moting (36)), zatiaľ čo Columbus Crew má priemer 26.1 (najmladší: T. Habroune (19), najstarší: S. Moreira (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New York Red Bulls majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 11 u Columbus Crew. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New York Red Bulls4-2-3-13-4-2-1Columbus Crew
GKDEFMIDFWD
31Coronel12Nealis3Eile15Nealis44Edwards8Stroud75Edelman19Carmona10Forsberg37Sofo13Choupo-.28Schulte31Moreira25Zawadzki18Amundsen2Herrera7Chambost16Habroune27Arfsten10Rossi8Gazdag9Ali

Náhradníci

Tréner: Sandro Schwarz

Náhradníci

Tréner: Wilfried Nancy

New York Red BullsSila pozíciíColumbus Crew
6.73
Ø Hodnotenie
6.85
Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (4 v 3)6.75
0G 0A0G 0A
6.65Záložník (5 v 4)6.95
2G 3A4G 8A
6.62Útočník (1 v 3)6.81
2G 0A10G 2A
New York Red Bulls4-2-3-1
31BrankárCarlos Coronel
12ObrancaD. Nealis7.0
3ObrancaN. Eile
15ObrancaS. Nealis
44ObrancaR. Edwards
8ZáložníkP. Stroud
75ZáložníkD. Edelman
19ZáložníkW. Carmona
10ZáložníkE. Forsberg6.81G3A
37ZáložníkM. Sofo6.51G
13ÚtočníkE. M. Choupo-Moting6.62G
Columbus Crew3-4-2-1
28BrankárP. Schulte6.8
31ObrancaS. Moreira6.6
25ObrancaS. Zawadzki6.8
18ObrancaM. Amundsen6.8
2ZáložníkA. Herrera6.51A
7ZáložníkD. Chambost7.11A
16ZáložníkT. Habroune7.21G2A
27ZáložníkM. Arfsten7.03G4A
10ÚtočníkD. Rossi6.94G1A
8ÚtočníkD. Gazdag6.61G
9ÚtočníkW. Abou Ali6.95G1A

Prehľad zápasu

New York Red Bulls a Columbus Crew remizovali 0:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Boli udelené 3 žlté karty. New York Red Bulls mal 40% držanie lopty, Columbus Crew mal 60%. New York Red Bulls mal 8 striel (4 na bránu), Columbus Crew mal 3 (1 na bránu). Očakávané góly: New York Red Bulls 0.66 — Columbus Crew 0.66. New York Red Bulls urobil 3 striedaní, Columbus Crew urobil 4.

Rivalita od 2012

New York Red Bulls vs Columbus Crew vzájomné výsledky

37 stretnutí
New York Red Bulls
15
výhier
Remízy
6
Columbus Crew
16
výhier
Góly spolu
114 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
26/37 · 70%
Nad 2,5
23/37 · 62%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 32 v 2026

Aktuálna forma

New York Red Bulls

WWLLLD

Columbus Crew

LLLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026