Menu

New York City Fc vs Dc United

Yankee Stadium, Bronx31. augusta 2025 o 01:30
12
Hostia

DC United

Rozhodca: Alexis Da Silva

Udalosti zápasu

New York City FC
DC United
Výkop
19′
Polčas
58′
PeglowH. Kijima
66′
J. HopkinsC. Antley
66′
B. ServaniaBoris Enow
H. WolfA. Ojeda
77′
77′
Gabriel Pirani

asistencia: C. Benteke

K. O'TooleJ. Fernandez
82′
84′
Gabriel PiraniJ. Stroud
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
2Shots off Goal2
9Total Shots8
4Blocked Shots4
7Shots insidebox2
2Shots outsidebox6
10Fouls12
9Corner Kicks2
3Offsides2
65%Ball Possession35%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
606Total passes331
520Passes accurate243
86%Passes %73%
0.53expected_goals0.80
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy New York City FC je 7.06, v porovnaní s 6.72 u DC United. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč New York City FC je N. Mercau (8.08), u DC United je to M. Peltola (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky New York City FC prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 11 asistenciami, na čele s N. Mercau (8G). U DC United je to 5 gólov a 4 asistencií s lídrom J. Hopkins (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

New York City FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo DC United má 4 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

New York City FC nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.25, oproti 3 u DC United s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

New York City FC nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u DC United s priemerom 6.49. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u New York City FC a 75% u DC United. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu New York City FC nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 13 u DC United. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky New York City FC je 27.6 (najmladší: T. Gray (23), najstarší: M. Moralez (38)), zatiaľ čo DC United má priemer 24.9 (najmladší: J. Hopkins (21), najstarší: A. Herrera (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu New York City FC majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 11 u DC United. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

New York City FC4-2-3-14-3-3DC United
GKDEFMIDFWD
49Freese24Gray13Martins80Haak22O'Toole21O'Neill8Perea7Mercau10Moralez17Wolf16Martinez13Barraza22Herrera3Bartlett15Rowles28Schnegg23Servania4Peltola25Hopkins10Pirani20Benteke7Peglow

Náhradníci

Tréner: Pascal Jansen

Náhradníci

Tréner: René Weiler

New York City FCSila pozíciíDC United
7.06
Ø Hodnotenie
6.72
6.96Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 4)6.74
1G 1A2G 0A
7.25Záložník (5 v 3)6.86
14G 10A3G 1A
Útočník (1 v 3)6.49
0G 0A0G 3A
New York City FC4-2-3-1
49BrankárM. Freese7.0
24ObrancaT. Gray7.01G1A
13ObrancaThiago Martins7.0
80ObrancaJ. Haak
22ObrancaK. O'Toole6.4
21ZáložníkA. O'Neill7.11A
8ZáložníkA. Perea7.1
7ZáložníkN. Mercau8.18G2A
10ZáložníkM. Moralez7.01G6A
17ZáložníkH. Wolf7.05G1A
16ÚtočníkA. Martinez
DC United4-3-3
13BrankárL. Barraza
22ObrancaA. Herrera6.6
3ObrancaL. Bartlett6.71G
15ObrancaK. Rowles6.91G
28ObrancaD. Schnegg
23ZáložníkB. Servania6.6
4ZáložníkM. Peltola7.11G
25ZáložníkJ. Hopkins6.92G1A
10ÚtočníkGabriel Pirani6.3
20ÚtočníkC. Benteke
7ÚtočníkPeglow6.73A

Prehľad zápasu

DC United zdolal New York City FC 2:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: J. Haak 19′, Gabriel Pirani 43′, Gabriel Pirani 77′. Bolo udelených 5 žltých kariet. New York City FC mal 65% držanie lopty, DC United mal 35%. New York City FC mal 9 striel (3 na bránu), DC United mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: New York City FC 0.53 — DC United 0.80. New York City FC urobil 2 striedaní, DC United urobil 4.

Rivalita od 2015

New York City FC vs DC United vzájomné výsledky

25 stretnutí
New York City FC
12
výhier
Remízy
5
DC United
8
výhier
Góly spolu
71 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
14/25 · 56%
Nad 2,5
14/25 · 56%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 60 v 2021

Aktuálna forma

New York City FC

WWLWLD

DC United

LDWWDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026