Menu

Toronto Fc vs Cf Montreal

BMO Field, Toronto31. augusta 2025 o 01:30
Domáci

Toronto FC

11
Rozhodca: Drew Fischer

Udalosti zápasu

Toronto FC
CF Montreal
Výkop
Polčas
61′
L. PetrassoY. Guboglo
61′
G. SynchukIvan Jaime
70′
D. BugajF. Alvarez
M. DominguezJ. Cifuentes
74′
O. BrynhildsenD. Kerr
74′
82′
O. EscobarB. Duke
82′
B. CraigB. Hidalgo
84′
D. Sealy

asistencia: B. Duke

A. CoelloJ. Vilsaint
85′
K. FranklinD. Etienne
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
10Shots off Goal4
17Total Shots11
2Blocked Shots5
15Shots insidebox9
2Shots outsidebox2
16Fouls14
8Corner Kicks6
0Offsides0
42%Ball Possession58%
3Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
258Total passes372
211Passes accurate303
82%Passes %81%
1.28expected_goals1.33
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Toronto FC je 6.80, v porovnaní s 6.72 u CF Montreal. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Toronto FC je D. Mihailovic (7.10), u CF Montreal je to P. Owusu (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Toronto FC prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 9 asistenciami, na čele s R. Laryea (2G). U CF Montreal je to 9 gólov a 8 asistencií s lídrom P. Owusu (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Toronto FC nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.59, zatiaľ čo CF Montreal má 4 obrancov s priemerom 6.58. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Toronto FC nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 6 u CF Montreal s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Toronto FC nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.10, v porovnaní s 1 u CF Montreal s priemerom 7.14. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u Toronto FC a 77% u CF Montreal. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Toronto FC nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 14 u CF Montreal. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Toronto FC je 26.7 (najmladší: K. Thompson (22), najstarší: J. Osorio (33)), zatiaľ čo CF Montreal má priemer 22.4 (najmladší: G. Synchuk (19), najstarší: P. Owusu (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Toronto FC majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u CF Montreal. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Toronto FC4-3-34-2-3-1CF Montreal
GKDEFMIDFWD
1Johnson6Thompson5Long22Laryea19Franklin23Domingu.14Coello21Osorio7Corbeanu9Brynhil.10Mihailo.31Gillier27Bugaj5Craig24Morales13Petrasso8Longsta.22Loturi18Synchuk29Escobar25Sealy9Owusu

Náhradníci

Tréner: Robin Lucius Fraser

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Toronto FCSila pozíciíCF Montreal
6.80
Ø Hodnotenie
6.72
6.59Obranca (4 v 4)6.58
4G 3A0G 1A
6.96Záložník (3 v 6)6.75
0G 4A3G 2A
7.10Útočník (3 v 1)7.14
1G 2A6G 5A
Toronto FC4-3-3
1BrankárS. Johnson
6ObrancaK. Thompson6.5
5ObrancaK. Long
22ObrancaR. Laryea6.92G1A
19ObrancaK. Franklin6.42G2A
23ZáložníkM. Dominguez
14ZáložníkA. Coello6.92A
21ZáložníkJ. Osorio7.02A
7ÚtočníkT. Corbeanu
9ÚtočníkO. Brynhildsen
10ÚtočníkD. Mihailovic7.11G2A
CF Montreal4-2-3-1
27ObrancaD. Bugaj6.6
5ObrancaB. Craig6.6
24ObrancaE. Morales6.71A
13ObrancaL. Petrasso6.5
31ZáložníkT. Gillier6.8
8ZáložníkM. Longstaff7.12G1A
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
18ZáložníkG. Synchuk6.6
29ZáložníkO. Escobar6.5
25ZáložníkD. Sealy
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A

Prehľad zápasu

Toronto FC a CF Montreal remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: D. Sealy 84′, J. Osorio 89′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Toronto FC mal 42% držanie lopty, CF Montreal mal 58%. Toronto FC mal 17 striel (5 na bránu), CF Montreal mal 11 (2 na bránu). Očakávané góly: Toronto FC 1.28 — CF Montreal 1.33. Toronto FC urobil 4 striedaní, CF Montreal urobil 5.

Rivalita od 2012

Toronto FC vs CF Montreal vzájomné výsledky

46 stretnutí
Toronto FC
20
výhier
Remízy
7
CF Montreal
19
výhier
Góly spolu
143 · 3.1/zápas
Obaja skórovali
26/46 · 57%
Nad 2,5
26/46 · 57%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 35 v 2017

Aktuálna forma

Toronto FC

LLDLDD

CF Montreal

DWWLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026