Menu

Austin vs San Jose Earthquakes

Q2 Stadium, Austin31. augusta 2025 o 02:30
Domáci

Austin

31
Rozhodca: Jon Freemon

Udalosti zápasu

Austin
San Jose Earthquakes
Výkop
O. Bukari

asistencia: O. Wolff

12′
36′
R. RobertsB. R. Wilson Valdez
Polčas
46′
J. RickettsO. Bouda
M. UzuniD. Rubio
64′
N. DubersarskyB. Sabovic
64′
68′
P. JuddN. Buck
68′
R. VieiraB. Leroux
77′
78′
D. JonesN. Lima
O. BukariJ. Obrian
84′
C. Fodrey
84′
M. DeslerZ. Kolmanic
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
2Shots off Goal7
8Total Shots18
4Blocked Shots5
5Shots insidebox10
3Shots outsidebox8
20Fouls10
5Corner Kicks4
4Offsides1
36%Ball Possession64%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves0
285Total passes511
217Passes accurate450
76%Passes %88%
1.46expected_goals1.67
-1goals_prevented-1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Austin je 6.77, v porovnaní s 7.02 u San Jose Earthquakes. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Austin je B. Stuver (7.44), u San Jose Earthquakes je to Daniel (7.28).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Austin prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 2 asistenciami, na čele s M. Uzuni (5G). U San Jose Earthquakes je to 11 gólov a 5 asistencií s lídrom P. Judd (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Austin nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo San Jose Earthquakes má 3 obrancov s priemerom 7.01. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Austin nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 4 u San Jose Earthquakes s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Austin nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 3 u San Jose Earthquakes s priemerom 7.15. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 85% u Austin a 80% u San Jose Earthquakes. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Austin nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 14 u San Jose Earthquakes. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Austin je 27.7 (najmladší: N. Dubersarsky (21), najstarší: B. Stuver (34)), zatiaľ čo San Jose Earthquakes má priemer 27.2 (najmladší: R. Roberts (22), najstarší: D. Romney (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Austin majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 10 u San Jose Earthquakes. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Austin4-3-33-4-1-2San Jose Earthquakes
GKDEFMIDFWD
1Stuver3Desler5Svatok4Hines-I.29Biro20Dubersa.8Pereira17Gallagh.11Bukari10Uzuni33Wolff42Daniel5Munie12Romney18Roberts22Jones6Harkes37Vieira2Ricketts9Arango17Martinez19Judd

Náhradníci

Tréner: Nicolás Estévez Martínez

Náhradníci

Tréner: Bruce Arena

AustinSila pozíciíSan Jose Earthquakes
6.77
Ø Hodnotenie
7.02
7.44Brankár (1 v 1)7.28
0G 0A0G 0A
6.76Obranca (4 v 3)7.01
2G 0A3G 1A
6.64Záložník (3 v 4)6.93
0G 2A0G 2A
6.67Útočník (3 v 3)7.15
5G 0A8G 2A
Austin4-3-3
1BrankárB. Stuver7.4
3ObrancaM. Desler6.8
5ObrancaO. Svatok6.8
4ObrancaB. Hines-Ike6.91G
29ObrancaGuilherme Biro6.51G
20ZáložníkN. Dubersarsky6.6
8ZáložníkD. Pereira6.91A
17ZáložníkJ. Gallagher6.41A
11ÚtočníkO. Bukari
10ÚtočníkM. Uzuni6.95G
33ÚtočníkO. Wolff6.4
San Jose Earthquakes3-4-1-2
42BrankárDaniel7.3
5ObrancaD. Munie7.12G1A
12ObrancaD. Romney6.91G
18ObrancaR. Roberts7.1
22ZáložníkD. Jones7.2
6ZáložníkI. Harkes6.8
37ZáložníkR. Vieira6.7
2ZáložníkJ. Ricketts7.12A
9ÚtočníkC. Arango
17ÚtočníkJ. Martinez
19ÚtočníkP. Judd7.28G2A

Prehľad zápasu

Austin zdolal San Jose Earthquakes 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: O. Bukari 12′, M. Uzuni 33′, D. Munie 53′, B. R. Wilson Valdez 77′ (o.g.). Boli udelené 4 žlté karty. Austin mal 36% držanie lopty, San Jose Earthquakes mal 64%. Austin mal 8 striel (2 na bránu), San Jose Earthquakes mal 18 (6 na bránu). Očakávané góly: Austin 1.46 — San Jose Earthquakes 1.67. Austin urobil 5 striedaní, San Jose Earthquakes urobil 5.

Rivalita od 2021

Austin vs San Jose Earthquakes vzájomné výsledky

11 stretnutí
Austin
1
výhier
Remízy
6
San Jose Earthquakes
4
výhier
Góly spolu
45 · 4.1/zápas
Obaja skórovali
9/11 · 82%
Nad 2,5
8/11 · 73%

Aktuálna forma

Austin

LDWWLD

San Jose Earthquakes

LDDWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026