Menu

St Louis City vs Houston Dynamo

Energizer Park, St. Louis31. augusta 2025 o 02:30

Udalosti zápasu

St. Louis City
Houston Dynamo
Výkop
20′
E. Ponce

asistencia: J. McGlynn

Polčas
50′
H. Kessler

Own Goal

T. OstrakM. Joyner
59′
T. BaumgartlF. Fall
59′
C. WallemS. Becher
69′
69′
L. EnnaliD. Holmes
72′
D. Holmes

asistencia: O. Lingr

75′
E. SviatchenkoF. Awodesu
A. MoralesC. Durkin
80′
S. JeongC. Pompeu
80′
E. Lowen

asistencia: S. Becher

86′
87′
J. McGlynnF. Escobar
87′
E. PonceG. Segal
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal3
10Shots off Goal3
15Total Shots8
2Blocked Shots2
14Shots insidebox6
1Shots outsidebox2
14Fouls14
11Corner Kicks3
1Offsides0
59%Ball Possession41%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves1
455Total passes326
393Passes accurate273
86%Passes %84%
1.61expected_goals1.29
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy St. Louis City je 6.94, v porovnaní s 6.77 u Houston Dynamo. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč St. Louis City je M. Hartel (7.47), u Houston Dynamo je to J. McGlynn (7.49).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky St. Louis City prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 1 asistenciami, na čele s M. Hartel (3G). U Houston Dynamo je to 7 gólov a 5 asistencií s lídrom L. Ennali (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

St. Louis City nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.61, zatiaľ čo Houston Dynamo má 4 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

St. Louis City nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 5 u Houston Dynamo s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

St. Louis City nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.17, v porovnaní s 1 u Houston Dynamo s priemerom 6.35. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u St. Louis City a 84% u Houston Dynamo. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu St. Louis City nazbierali v tejto sezóne 4 žltých kariet, v porovnaní s 14 u Houston Dynamo. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky St. Louis City je 28.2 (najmladší: S. Jeong (23), najstarší: R. Burki (35)), zatiaľ čo Houston Dynamo má priemer 27.8 (najmladší: J. McGlynn (22), najstarší: E. Sviatchenko (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu St. Louis City majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 9 u Houston Dynamo. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

St. Louis City4-3-34-2-3-1Houston Dynamo
GKDEFMIDFWD
1Burki6Wallem5Kessler32Baumgar.2Padelfo.27Morales10Lowen7Ostrak77Jeong9Klauss17Hartel31Bond25Dorsey28Sviatch.3Carlos36Andrade6Artur35Raines21McGlynn9Lingr11Ennali10Ponce

Náhradníci

Tréner: David Critchley

Náhradníci

Tréner: Juan Francisco Guerra Piñero

St. Louis CitySila pozíciíHouston Dynamo
6.94
Ø Hodnotenie
6.77
7.04Brankár (1 v 1)6.88
0G 0A0G 0A
6.61Obranca (4 v 4)6.63
1G 0A2G 0A
7.05Záložník (3 v 5)6.96
1G 0A5G 5A
7.17Útočník (3 v 1)6.35
4G 1A0G 0A
St. Louis City4-3-3
1BrankárR. Burki7.0
6ObrancaC. Wallem6.5
5ObrancaH. Kessler
32ObrancaT. Baumgartl6.71G
2ObrancaD. Padelford
27ZáložníkA. Morales
10ZáložníkE. Lowen7.01G
7ZáložníkT. Ostrak
77ÚtočníkS. Jeong6.91G
9ÚtočníkJoao Klauss
17ÚtočníkM. Hartel7.53G1A
Houston Dynamo4-2-3-1
31BrankárJ. Bond6.9
25ObrancaG. Dorsey
28ObrancaE. Sviatchenko6.51G
3ObrancaAntonio Carlos6.8
36ObrancaFelipe Andrade6.51G
6ZáložníkArtur6.7
35ZáložníkB. Raines
21ZáložníkJ. McGlynn7.52G2A
9ZáložníkO. Lingr6.71A
11ZáložníkL. Ennali7.03G2A
10ÚtočníkE. Ponce6.3

Prehľad zápasu

Houston Dynamo zdolal St. Louis City 3:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: E. Ponce 20′, H. Kessler 50′ (o.g.), D. Holmes 72′, E. Lowen 86′, M. Joyner 89′. Bolo udelených 6 žltých kariet. St. Louis City mal 59% držanie lopty, Houston Dynamo mal 41%. St. Louis City mal 15 striel (3 na bránu), Houston Dynamo mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: St. Louis City 1.61 — Houston Dynamo 1.29. St. Louis City urobil 5 striedaní, Houston Dynamo urobil 4.

Rivalita od 2023

St. Louis City vs Houston Dynamo vzájomné výsledky

7 stretnutí
St. Louis City
3
výhier
Remízy
2
Houston Dynamo
2
výhier
Góly spolu
13 · 1.9/zápas
Obaja skórovali
2/7 · 29%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

St. Louis City

WWLWLL

Houston Dynamo

LWWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026