Menu

St Louis City vs Fc Dallas

Energizer Park, St. Louis7. septembra 2025 o 02:30
11
Hostia

FC Dallas

Rozhodca: Allen Chapman

Udalosti zápasu

St. Louis City
FC Dallas
Výkop
19′
KaickJ. Jackson
C. Pompeu

asistencia: E. Lowen

32′
35′
P. Musa

asistencia: C. Cappis

Polčas
68′
P. DelgadoS. Lletget
68′
A. A. Julio SantosS. Ibeagha
S. BecherB. McSorley
69′
C. PompeuT. Ostrak
75′
D. PadelfordT. Totland
75′
86′
P. MusaL. Farrington
Riadny čas

Štatistiky zápasu

15Shots on Goal2
14Shots off Goal0
43Total Shots4
14Blocked Shots2
35Shots insidebox3
8Shots outsidebox1
10Fouls13
16Corner Kicks7
1Offsides0
67%Ball Possession33%
0Yellow Cards1
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves14
483Total passes258
434Passes accurate173
90%Passes %67%
3.46expected_goals0.36
3goals_prevented3

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy St. Louis City je 6.86, v porovnaní s 6.73 u FC Dallas. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč St. Louis City je M. Hartel (7.47), u FC Dallas je to P. Musa (7.57).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky St. Louis City prispeli v tejto sezóne 6 gólmi a 4 asistenciami, na čele s M. Hartel (3G). U FC Dallas je to 13 gólov a 7 asistencií s lídrom P. Musa (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

St. Louis City nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.55, zatiaľ čo FC Dallas má 3 obrancov s priemerom 6.37. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

St. Louis City nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.19, oproti 4 u FC Dallas s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

St. Louis City nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.60, v porovnaní s 3 u FC Dallas s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 82% u St. Louis City a 78% u FC Dallas. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu St. Louis City nazbierali v tejto sezóne 7 žltých kariet, v porovnaní s 15 u FC Dallas. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky St. Louis City je 26.9 (najmladší: F. Fall (21), najstarší: R. Burki (35)), zatiaľ čo FC Dallas má priemer 26.2 (najmladší: Kaick (20), najstarší: Ramiro (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu St. Louis City majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 9 u FC Dallas. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

St. Louis City4-3-33-4-1-2FC Dallas
GKDEFMIDFWD
1Burki6Wallem5Kessler95Fall2Padelfo.10Lowen8Durkin17Hartel12Pompeu9Klauss11Becher30Collodi18Moore5Abubakar3Urhoghi.17Ramiro55Kaick12Cappis77Kamungo6Delgado9Musa11Santos

Náhradníci

Tréner: David Critchley

Náhradníci

Tréner: Eric Quill

St. Louis CitySila pozíciíFC Dallas
6.86
Ø Hodnotenie
6.73
7.04Brankár (1 v 1)6.91
0G 0A0G 0A
6.55Obranca (4 v 3)6.37
0G 0A1G 2A
7.19Záložník (3 v 4)6.83
5G 1A1G 3A
6.60Útočník (3 v 3)6.87
1G 3A11G 2A
St. Louis City4-3-3
1BrankárR. Burki7.0
6ObrancaC. Wallem6.5
5ObrancaH. Kessler
95ObrancaF. Fall6.6
2ObrancaD. Padelford
10ZáložníkE. Lowen7.01G
8ZáložníkC. Durkin7.01G
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
12ÚtočníkC. Pompeu6.7
9ÚtočníkJoao Klauss
11ÚtočníkS. Becher6.51G3A
FC Dallas3-4-1-2
30BrankárM. Collodi6.9
18ObrancaS. Moore6.71A
5ObrancaL. Abubakar5.2
3ObrancaO. Urhoghide7.21G1A
17ZáložníkRamiro6.81A
55ZáložníkKaick6.91G
12ZáložníkC. Cappis6.81A
77ZáložníkB. Kamungo6.91A
6ÚtočníkP. Delgado6.81G
9ÚtočníkP. Musa7.610G2A
11ÚtočníkA. A. Julio Santos6.3

Prehľad zápasu

St. Louis City a FC Dallas remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: C. Pompeu 32′, P. Musa 35′. Bola udelená 1 žltá karta, Bola udelená 1 červená karta. St. Louis City mal 67% držanie lopty, FC Dallas mal 33%. St. Louis City mal 43 striel (15 na bránu), FC Dallas mal 4 (2 na bránu). Očakávané góly: St. Louis City 3.46 — FC Dallas 0.36. St. Louis City urobil 3 striedaní, FC Dallas urobil 4.

Rivalita od 2023

St. Louis City vs FC Dallas vzájomné výsledky

7 stretnutí
St. Louis City
2
výhier
Remízy
2
FC Dallas
3
výhier
Góly spolu
15 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

St. Louis City

WWLWLL

FC Dallas

LWWLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026