Menu

Cf Montreal vs St Louis City

Saputo Stadium, Montreal14. septembra 2025 o 01:30
02
Rozhodca: Ismir Pekmic

Udalosti zápasu

CF Montreal
St. Louis City
Výkop
Polčas
S. PietteF. Herbers
56′
F. AlvarezE. Morales
56′
D. SealyG. Synchuk
56′
61′
S. JeongM. Joyner
61′
C. DurkinA. Morales
Ivan JaimeO. Escobar
73′
73′
C. PompeuB. McSorley
85′
E. LowenS. Antwi
D. BugajB. Hidalgo
86′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
8Shots off Goal8
18Total Shots13
7Blocked Shots1
11Shots insidebox9
7Shots outsidebox4
11Fouls12
8Corner Kicks0
2Offsides2
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
490Total passes405
414Passes accurate328
84%Passes %81%
1.41expected_goals1.21
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy CF Montreal je 6.78, v porovnaní s 6.91 u St. Louis City. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč CF Montreal je P. Owusu (7.14), u St. Louis City je to M. Hartel (7.47).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky CF Montreal prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 8 asistenciami, na čele s P. Owusu (6G). U St. Louis City je to 6 gólov a 1 asistencií s lídrom M. Hartel (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

CF Montreal nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.55, zatiaľ čo St. Louis City má 4 obrancov s priemerom 6.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

CF Montreal nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u St. Louis City s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

CF Montreal nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.07, v porovnaní s 1 u St. Louis City s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u CF Montreal a 83% u St. Louis City. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu CF Montreal nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 7 u St. Louis City. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky CF Montreal je 25.0 (najmladší: D. Bugaj (21), najstarší: S. Piette (31)), zatiaľ čo St. Louis City má priemer 26.5 (najmladší: F. Fall (21), najstarší: R. Burki (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu CF Montreal majú priemerne 9 ligových štartov, oproti 7 u St. Louis City. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

CF Montreal4-3-34-2-3-1St. Louis City
GKDEFMIDFWD
40Sirois27Bugaj5Craig4Alvarez13Petrasso8Longsta.6Piette22Loturi25Sealy9Owusu11Jaime1Burki6Wallem5Kessler95Fall2Padelfo.10Lowen8Durkin77Jeong17Hartel12Pompeu9Klauss

Náhradníci

Tréner: Marco Donadel

Náhradníci

Tréner: David Critchley

CF MontrealSila pozíciíSt. Louis City
6.78
Ø Hodnotenie
6.91
Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.55Obranca (4 v 4)6.55
0G 0A0G 0A
6.81Záložník (3 v 5)7.03
3G 2A6G 1A
7.07Útočník (3 v 1)
7G 6A0G 0A
CF Montreal4-3-3
40BrankárJ. Sirois
27ObrancaD. Bugaj6.6
5ObrancaB. Craig6.6
4ObrancaF. Alvarez
13ObrancaL. Petrasso6.5
8ZáložníkM. Longstaff7.12G1A
6ZáložníkS. Piette6.6
22ZáložníkV. Loturi6.81G1A
25ÚtočníkD. Sealy
9ÚtočníkP. Owusu7.16G5A
11ÚtočníkIvan Jaime7.01G1A
St. Louis City4-2-3-1
1BrankárR. Burki7.0
6ObrancaC. Wallem6.5
5ObrancaH. Kessler
95ObrancaF. Fall6.6
2ObrancaD. Padelford
10ZáložníkE. Lowen7.01G
8ZáložníkC. Durkin7.01G
77ZáložníkS. Jeong6.91G
17ZáložníkM. Hartel7.53G1A
12ZáložníkC. Pompeu6.7
9ÚtočníkJoao Klauss

Prehľad zápasu

St. Louis City zdolal CF Montreal 2:0. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: C. Wallem 11′, M. Hartel 55′. Boli udelené 3 žlté karty. CF Montreal mal 56% držanie lopty, St. Louis City mal 44%. CF Montreal mal 18 striel (3 na bránu), St. Louis City mal 13 (4 na bránu). Očakávané góly: CF Montreal 1.41 — St. Louis City 1.21. CF Montreal urobil 5 striedaní, St. Louis City urobil 4.

Aktuálna forma

CF Montreal

DWWLWW

St. Louis City

WWLWLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026