Menu

San Jose Earthquakes vs Los Angeles Fc

Levi's Stadium, Santa Clara14. septembra 2025 o 02:30

Udalosti zápasu

San Jose Earthquakes
Los Angeles FC
Výkop
12′
D. Bouanga

asistencia: S. Palencia

P. Judd

asistencia: C. Arango

18′
Polčas
RodriguesB. Kikanovic
59′
B. LerouxO. Bouda
60′
P. JuddJ. Martinez
66′
72′
A. SmolyakovR. Hollingshead
72′
T. TillmanA. Moran
80′
Son Heung-MinD. Martinez
I. HarkesN. Buck
81′
Vitor CostaJ. Ricketts
81′
86′
M. DelgadoF. Amaya
S. Palencia

Own Goal

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
7Shots off Goal1
19Total Shots8
8Blocked Shots1
13Shots insidebox7
6Shots outsidebox1
11Fouls14
11Corner Kicks2
0Offsides2
66%Ball Possession34%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
649Total passes353
566Passes accurate262
87%Passes %74%
1.40expected_goals2.32
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy San Jose Earthquakes je 6.99, v porovnaní s 7.17 u Los Angeles FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč San Jose Earthquakes je Daniel (7.28), u Los Angeles FC je to Son Heung-Min (8.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky San Jose Earthquakes prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 6 asistenciami, na čele s P. Judd (8G). U Los Angeles FC je to 45 gólov a 24 asistencií s lídrom D. Bouanga (26G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

San Jose Earthquakes nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Los Angeles FC má 5 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

San Jose Earthquakes nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 3 u Los Angeles FC s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

San Jose Earthquakes nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.15, v porovnaní s 2 u Los Angeles FC s priemerom 7.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u San Jose Earthquakes a 49% u Los Angeles FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu San Jose Earthquakes nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 43 u Los Angeles FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky San Jose Earthquakes je 28.0 (najmladší: B. Leroux (22), najstarší: D. Romney (32)), zatiaľ čo Los Angeles FC má priemer 28.9 (najmladší: A. Smolyakov (22), najstarší: H. Lloris (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu San Jose Earthquakes majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 26 u Los Angeles FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

San Jose Earthquakes4-3-35-3-2Los Angeles FC
GKDEFMIDFWD
42Daniel26Rodrigu.5Munie12Romney94Costa34Leroux37Vieira6Harkes10Espinoza19Judd9Arango1Lloris14Palencia5Porteous91Tafari4Segura29Smolyak.11Tillman66Choinie.8Delgado99Bouanga7Heung-M.

Náhradníci

Tréner: Bruce Arena

Náhradníci

Tréner: Steven Emil Cherundolo

San Jose EarthquakesSila pozíciíLos Angeles FC
6.99
Ø Hodnotenie
7.17
7.28Brankár (1 v 1)6.82
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 5)7.00
3G 1A3G 7A
6.88Záložník (3 v 3)7.08
1G 3A4G 6A
7.15Útočník (3 v 2)7.92
8G 2A38G 11A
San Jose Earthquakes4-3-3
42BrankárDaniel7.3
26ObrancaRodrigues
5ObrancaD. Munie7.12G1A
12ObrancaD. Romney6.91G
94ObrancaVitor Costa6.9
34ZáložníkB. Leroux7.21G3A
37ZáložníkR. Vieira6.7
6ZáložníkI. Harkes6.8
10ÚtočníkC. Espinoza
19ÚtočníkP. Judd7.28G2A
9ÚtočníkC. Arango
Los Angeles FC5-3-2
1BrankárH. Lloris6.8
14ObrancaS. Palencia7.11G2A
5ObrancaR. Porteous7.1
91ObrancaNkosi Tafari7.0
4ObrancaE. Segura7.01G2A
29ObrancaA. Smolyakov6.81G3A
11ZáložníkT. Tillman7.02A
66ZáložníkM. Choiniere7.01G
8ZáložníkM. Delgado7.23G4A
99ÚtočníkD. Bouanga7.726G8A
7ÚtočníkSon Heung-Min8.212G3A

Prehľad zápasu

Los Angeles FC zdolal San Jose Earthquakes 4:2. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: Son Heung-Min 1′, D. Bouanga 9′, D. Bouanga 12′, P. Judd 18′, D. Bouanga 87′, S. Palencia 90′ (o.g.). Boli udelené 3 žlté karty. San Jose Earthquakes mal 66% držanie lopty, Los Angeles FC mal 34%. San Jose Earthquakes mal 19 striel (4 na bránu), Los Angeles FC mal 8 (6 na bránu). Očakávané góly: San Jose Earthquakes 1.40 — Los Angeles FC 2.32. San Jose Earthquakes urobil 5 striedaní, Los Angeles FC urobil 4.

Rivalita od 2018

San Jose Earthquakes vs Los Angeles FC vzájomné výsledky

23 stretnutí
San Jose Earthquakes
8
výhier
Remízy
2
Los Angeles FC
13
výhier
Góly spolu
92 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
19/23 · 83%
Nad 2,5
19/23 · 83%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 62 v 2024

Aktuálna forma

San Jose Earthquakes

LDDWWW

Los Angeles FC

DWWDLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026