Menu

Columbus Crew vs Toronto Fc

Lower.com Field, Columbus21. septembra 2025 o 01:30
11
Rozhodca: Elijio Arreguin

Udalosti zápasu

Columbus Crew
Toronto FC
Výkop
W. Abou Ali

asistencia: M. Arfsten

16′
W. Abou AliI. Aliyu
32′
Polčas
71′
R. PetrettaK. Franklin
71′
J. CifuentesL. Stefanovic
D. GazdagJ. Russell-Rowe
74′
D. ChambostT. Habroune
74′
80′
K. ThompsonM. Henry
89′
T. CorbeanuM. Cimermancic
89′
D. EtienneJ. Vilsaint
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
3Shots off Goal0
12Total Shots4
7Blocked Shots1
8Shots insidebox4
4Shots outsidebox0
18Fouls19
5Corner Kicks3
7Offsides3
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
434Total passes473
378Passes accurate403
87%Passes %85%
0.98expected_goals0.17
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Columbus Crew je 6.73, v porovnaní s 6.86 u Toronto FC. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Columbus Crew je D. Chambost (7.07), u Toronto FC je to D. Mihailovic (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Columbus Crew prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 8 asistenciami, na čele s W. Abou Ali (5G). U Toronto FC je to 6 gólov a 8 asistencií s lídrom R. Laryea (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Columbus Crew nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.57, zatiaľ čo Toronto FC má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Columbus Crew nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 4 u Toronto FC s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Columbus Crew nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.72, v porovnaní s 2 u Toronto FC s priemerom 6.86. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Columbus Crew a 77% u Toronto FC. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Columbus Crew nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Toronto FC. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Columbus Crew je 26.5 (najmladší: H. Picard (22), najstarší: S. Moreira (31)), zatiaľ čo Toronto FC má priemer 27.3 (najmladší: K. Thompson (22), najstarší: J. Osorio (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Columbus Crew majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 9 u Toronto FC. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Columbus Crew3-4-2-14-4-2Toronto FC
GKDEFMIDFWD
28Schulte31Moreira21Cheberko18Amundsen2Herrera7Chambost6Nagbe27Arfsten8Gazdag30Picard9Ali90Gavran22Laryea17Rosted6Thompson28Petretta7Corbeanu14Coello8Cifuent.21Osorio10Mihailo.11Etienne

Náhradníci

Tréner: Wilfried Nancy

Náhradníci

Tréner: Robin Lucius Fraser

Columbus CrewSila pozíciíToronto FC
6.73
Ø Hodnotenie
6.86
6.82Brankár (1 v 1)6.89
0G 0A1G 0A
6.57Obranca (3 v 4)6.68
0G 0A2G 1A
6.87Záložník (4 v 4)6.97
3G 6A1G 5A
6.72Útočník (3 v 2)6.86
7G 2A2G 2A
Columbus Crew3-4-2-1
28BrankárP. Schulte6.8
31ObrancaS. Moreira6.6
21ObrancaY. Cheberko6.3
18ObrancaM. Amundsen6.8
2ZáložníkA. Herrera6.51A
7ZáložníkD. Chambost7.11A
6ZáložníkD. Nagbe
27ZáložníkM. Arfsten7.03G4A
8ÚtočníkD. Gazdag6.61G
30ÚtočníkH. Picard6.61G1A
9ÚtočníkW. Abou Ali6.95G1A
Toronto FC4-4-2
90BrankárL. Gavran6.91G
22ObrancaR. Laryea6.92G1A
17ObrancaS. Rosted
6ObrancaK. Thompson6.5
28ObrancaR. Petretta
7ZáložníkT. Corbeanu
14ZáložníkA. Coello6.92A
8ZáložníkJ. Cifuentes7.01G1A
21ZáložníkJ. Osorio7.02A
10ÚtočníkD. Mihailovic7.11G2A
11ÚtočníkD. Etienne6.61G

Prehľad zápasu

Columbus Crew a Toronto FC remizovali 1:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: W. Abou Ali 16′, R. Laryea 51′. Boli udelené 3 žlté karty. Columbus Crew mal 49% držanie lopty, Toronto FC mal 51%. Columbus Crew mal 12 striel (2 na bránu), Toronto FC mal 4 (3 na bránu). Očakávané góly: Columbus Crew 0.98 — Toronto FC 0.17. Columbus Crew urobil 3 striedaní, Toronto FC urobil 5.

Rivalita od 2012

Columbus Crew vs Toronto FC vzájomné výsledky

36 stretnutí
Columbus Crew
16
výhier
Remízy
8
Toronto FC
12
výhier
Góly spolu
101 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
19/36 · 53%
Nad 2,5
19/36 · 53%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 24 v 2024

Aktuálna forma

Columbus Crew

LLLWWW

Toronto FC

LLDLDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026