Menu

Fc Dallas vs Colorado Rapids

Toyota Stadium, Frisco21. septembra 2025 o 02:30
Domáci

FC Dallas

31
Rozhodca: Drew Fischer

Udalosti zápasu

FC Dallas
Colorado Rapids
Výkop
14′
Polčas
61′
O. LarrazD. Yapi
61′
C. HarrisT. Ku-DiPietro
L. FarringtonA. A. Julio Santos
68′
KaickL. Abubakar
76′
P. DelgadoPedrinho
76′
77′
C. BassettJ. Atencio
77′
C. RonanA. Manyoma
A. Maxso

Own Goal

80′
C. CappisN. Norris
83′
83′
Rafael SantosS. Vines
P. MusaS. Lletget
84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal2
6Shots off Goal3
17Total Shots9
4Blocked Shots4
14Shots insidebox4
3Shots outsidebox5
11Fouls11
9Corner Kicks10
4Offsides3
44%Ball Possession56%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
376Total passes476
293Passes accurate393
78%Passes %83%
2.61expected_goals0.76
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Dallas je 6.94, v porovnaní s 6.90 u Colorado Rapids. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Dallas je P. Musa (7.57), u Colorado Rapids je to Rafael Navarro (7.23).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Dallas prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 10 asistenciami, na čele s P. Musa (10G). U Colorado Rapids je to 11 gólov a 4 asistencií s lídrom Rafael Navarro (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Dallas nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo Colorado Rapids má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Dallas nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.83, oproti 5 u Colorado Rapids s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Dallas nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.12, v porovnaní s 1 u Colorado Rapids s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u FC Dallas a 86% u Colorado Rapids. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Dallas nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 4 u Colorado Rapids. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Dallas je 26.1 (najmladší: Kaick (20), najstarší: S. Ibeagha (33)), zatiaľ čo Colorado Rapids má priemer 26.8 (najmladší: P. Aaronson (22), najstarší: Z. Steffen (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Dallas majú priemerne 11 ligových štartov, oproti 8 u Colorado Rapids. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Dallas3-4-1-24-2-3-1Colorado Rapids
GKDEFMIDFWD
98Jackson25Ibeagha3Urhoghi.18Moore17Ramiro55Kaick12Cappis77Kamungo6Delgado9Musa23Farring.1Steffen4Cannon5Maxso6Holding30Santos20Ronan8Larraz14Harris10Aaronson23Bassett9Navarro

Náhradníci

Tréner: Eric Quill

Náhradníci

Tréner: Christopher Armas

FC DallasSila pozíciíColorado Rapids
6.94
Ø Hodnotenie
6.90
Brankár (1 v 1)6.89
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (3 v 4)6.68
1G 3A0G 0A
6.83Záložník (4 v 5)6.95
1G 3A4G 1A
7.12Útočník (3 v 1)7.23
15G 4A7G 3A
FC Dallas3-4-1-2
98BrankárJ. Jackson
25ObrancaS. Ibeagha6.81A
3ObrancaO. Urhoghide7.21G1A
18ObrancaS. Moore6.71A
17ZáložníkRamiro6.81A
55ZáložníkKaick6.91G
12ZáložníkC. Cappis6.81A
77ZáložníkB. Kamungo6.91A
6ÚtočníkP. Delgado6.81G
9ÚtočníkP. Musa7.610G2A
23ÚtočníkL. Farrington7.04G2A
Colorado Rapids4-2-3-1
1BrankárZ. Steffen6.9
4ObrancaR. Cannon6.5
5ObrancaA. Maxso
6ObrancaR. Holding6.8
30ObrancaRafael Santos
20ZáložníkC. Ronan6.81G
8ZáložníkO. Larraz
14ZáložníkC. Harris
10ZáložníkP. Aaronson7.13G1A
23ZáložníkC. Bassett
9ÚtočníkRafael Navarro7.27G3A

Prehľad zápasu

FC Dallas zdolal Colorado Rapids 3:1. Zápas sa hral v Major League Soccer 2025. Góly strelili: P. Musa 14′, C. Harris 21′, C. Cappis 36′, A. Maxso 80′ (o.g.). Boli udelené 2 žlté karty. FC Dallas mal 44% držanie lopty, Colorado Rapids mal 56%. FC Dallas mal 17 striel (7 na bránu), Colorado Rapids mal 9 (2 na bránu). Očakávané góly: FC Dallas 2.61 — Colorado Rapids 0.76. FC Dallas urobil 5 striedaní, Colorado Rapids urobil 5.

Rivalita od 2012

FC Dallas vs Colorado Rapids vzájomné výsledky

33 stretnutí
FC Dallas
11
výhier
Remízy
10
Colorado Rapids
12
výhier
Góly spolu
92 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
21/33 · 64%
Nad 2,5
18/33 · 55%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 33 v 2025

Aktuálna forma

FC Dallas

LWWLLD

Colorado Rapids

WLLDLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026